0
späť
 

diskuze k tématu: Audi 80 1,9TDI

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 09.05.2006 08:29, pochvala
Pěkná recenze!! Že by začala stoupat úroveň?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 09.05.2006 10:45, RE: pochvala
Maverick napísal:
Pěkná recenze!! Že by začala stoupat úroveň?
Tak tak. Konečně zase někdo nevychvaluje svůj vrak do nebes, ale objektivně popíše klady i zápory a výčet oprav. Jen tak dál !!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 09.05.2006 16:44, RE: pochvala
Maverick napísal:
Pěkná recenze!! Že by začala stoupat úroveň?
Připojuji, věcné, bez emocí a sebeklamu. Také jsem svého času uvažoval o koupi tohoto vozu. Nadčasový design, na svou dobu výborná antikorozní ochrana, špičkové diesel motory, velmi nadprůměrná spolehlivost. Držím palce k další "stovce" bez větších problémů
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 09.05.2006 17:14, Jen tak dál
Po čase opět velmi pěkný článek. Má hlavu a patu, žádné nesmyslné vychvalování apod. Prostě stručně, jasně a hlavně pravdivě.
Fakt se mi líbí!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 09.05.2006 20:12, RE: pochvala
Maverick napísal:
Pěkná recenze!! Že by začala stoupat úroveň?
Naprostý souhlas...pěkná recenze Autorovi patří poděkování....tak tedy děkuji.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 09.05.2006 21:24, Dobře napsané ...
Po recenzi Primery, další dobře napsaná recenze. Souhlasím s ostaními ...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 09.05.2006 21:25, audi
Nemám rád tyhle starý herky,ale recenze super.Bez citů a výlevů, tak je to správne tak to má byť, kázeň musi byť. Děkuji konečně se něco dozvím.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 10.05.2006 09:06, RE: audi
jenda napísal:
Nemám rád tyhle starý herky,ale recenze super.Bez citů a výlevů, tak je to správne tak to má byť, kázeň musi byť. Děkuji konečně se něco dozvím.
Děkuji Vám za kladné ocenění mé snahy.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 10.05.2006 11:47, RE: audi
Vetlý napísal:
Děkuji Vám za kladné ocenění mé snahy.
Já zas děkuji Vám za pěkné počtení.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 10.05.2006 17:33, RE: audi
Vetlý napísal:
Děkuji Vám za kladné ocenění mé snahy.
Připojuji se k ostatním co se týče pochvaly za recenzi, jen k tomu topení - možná to způsobuje "zarostlý" výměník topení, již jsem tento problém řešil na jiném autě, které netopilo prakticky vůbec...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 10.05.2006 21:40,
Pepe napísal:
Připojuji se k ostatním co se týče pochvaly za recenzi, jen k tomu topení - možná to způsobuje "zarostlý" výměník topení, již jsem tento problém řešil na jiném autě, které netopilo prakticky vůbec...
Jo dobře napsané...Jen dvě poznámky...spolu související...
Auto je z roku 1993 a kupované bylo někdy v roce 2003 jestli se nemýlím. Připadá vám reálné aby Audi 80 najela v naftě za 10 let cca 100 000 km. A s tím související další poznámka. Pokud to auto má reálně najeto kolem těch 250 000 v době koupě, pak výčet oprav a výměn (jistě už zcela jednou měněných dílů v některých případech) je v normě. Pokud by přeci jenom vše bylo O.K. (myslím km), pak ta výměna těch dílů přijde přivela ...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.05.2006 19:54, RE: bez předmětu
woiff napísal:
Jo dobře napsané...Jen dvě poznámky...spolu související...
Auto je z roku 1993 a kupované bylo někdy v roce 2003 jestli se nemýlím. Připadá vám reálné aby Audi 80 najela v naftě za 10 let cca 100 000 km. A s tím související další poznámka. Pokud to auto má reálně najeto kolem těch 250 000 v době koupě, pak výčet oprav a výměn (jistě už zcela jednou měněných dílů v některých případech) je v normě. Pokud by přeci jenom vše bylo O.K. (myslím km), pak ta výměna těch dílů přijde přivela ...
Podle mně byl stav km při koupi reálný, protože auto bylo sice firemní, ale z malé firmy, kde po počátečním větším provozu sloužilo jako náhradní a proběh podle servisky z Porsche Praha pak už byl jen cca 4 tkm za rok. Co se týče počtu měněných dílů, tak mimo chladiče a preventivní výměny siletbloků přední nápravy se mně to nezdá nijak moc.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 13.05.2006 00:38, Hezká recenze
Pěkná objektivní recenze. Po Audi 80 jsem jeden čas také stonal ,a dodnes se mi líbí...Opravdu nadčasový tvar, všeobecně známá bezporuchovost a odolnost proti korozi, navíc máte nejlepší možný motot 1,9 TDI...dobrá volba..A´t Vám drží dál..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.12.2006 17:42, audi 80
Souhlasím s panem Pavlem mám také audinu až na pár vyjimek je to skoro stejné. Ještě jsem neměnil chladič .Topeni topí dobře, už po ujetí 500 metrů. Dávám na zimu dopředu dečku při velkých mrazech .Do chladicího systému dávám přísadu proti korozi a zanášění. Zadní silenbloky jsem také ještě neměnil. Trochu mě zaráží ta cena předních silebloků , 4000 tisíce se mi zdá dost, to si délám sám. Silenbloky stálli 150 kč, všechny 4 kusy. Audina má ujeto180000 km , v zimě startuje perfektně i při -20 C. Celkově jsem spokojen .Spotřeba výborná , do Chorvatska bez klimy 4.5 l , s klimou 5.5l.S pozdravem Radek Znojmo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 06.09.2012 14:39, RE: pochvala
Martin napísal:
Připojuji, věcné, bez emocí a sebeklamu. Také jsem svého času uvažoval o koupi tohoto vozu. Nadčasový design, na svou dobu výborná antikorozní ochrana, špičkové diesel motory, velmi nadprůměrná spolehlivost. Držím palce k další "stovce" bez větších problémů
Taky mam tuhle audinku a vsechno co autor pise se shoduje s mymi poznatky.Akorat mi zere olej,potvora,ale to uz od zacatku,co ji mam,tak tam zacnu lit neco hustejsiho.Ty silentbloky odchazeji na predku dost,mam totiz 17 ky kola,a to pak dostava naprava na frak.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.