0
späť
 

diskuze k tématu: LAND ROVER DISCOVERY 3 (doplněno)

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 24.09.2007 22:20, klobouk dolu pane Vaculiku
jedna vec jsou vase recenze, ktery povazuji za kvalitni, minimalne maji hlavu a patu a jsou ctive a srozumitelne.
Druha vec, a za to moc dekuju, je jak jste popsal zaprdleho malocecha, co prikrada kde to jde atd. Pred cca 2 mesicema jsem se po 4 letech v zahranici vratil do cech a celo dobu jsem se snazil pojmenovat, co me tady tak vadi. Ted to vim, diky moc
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.09.2007 23:20, RE: Clayton
anonym napísal:
A přesně tohle je důvod, proč je nejlepší vykašlat se na všechny oslavné recenze v Top Gearu a dalších podobných periodikách a koupit si něco spolehlivějšího, osobně mám dobré zkušenosti s Land Cruiserem 120. Pi koupi auta jsem dal přednost spolehlivosti Toyoty před Hi Tech řešením LR a za čtyři a půl roku jsem řešil pouze závady typu ulomené úchytky koberečku nebo nadměrně opotřebovaného koženého potahu volantu (v záruce nakonec vyměněno). Je sice pravda, že Disco III je hodně dobré auto, boh...
Jezdím s Disco III 2,7 V6 automat 2 roky a lepší vůz prostě není !!! Nenechte se nikdo zviklat od anglické precizní kvality autorem tohoto likvidačního a průhledně cíleného článku, navíc na rozdíl od Vás všech znám pozadí tohoto vykutáleného kupujícího , který , aby dostal auto levněji než jinde , obcházel všechny prodejce v republice s vlastní rukou zfalšovanými nízkými nabídkami jiných prodejců . Vždy , když mu na to přišli a zvedli telefon , utekl z prodejny . Problém,který z vozem měl , nafouknul jako balon na vodík,možná , aby mohl vůz vrátit ,ušetřit peníze a koupit si Octavia combi 1,9Tdi , tam totiž tento človíček zapadá . Nejlepší prodejce a servis na tyto luxusní offroady jsem našel osobně na doporučení ve Zlíně , zítra tam kupuji do firmy po dvou letech blaženého cestování vysoko nad vozovkou již druhé Disco v plné výbavě , manželka jezdí ve Freelanderu . Svezte se v terénu , na dálnici a pak pište o všestranných autech. Po dvou letech nevrzne v autě ani ťuk , a to jsem mu dal zabrat !! TOM
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 26.09.2007 12:08,
Pochybuji, že by kvalita LR Discovery byla tak děsivá, už jen kvůli tomu, že s těmito vozy jezdí britská královna na své letní sídlo
Pánovi prostě prodali kus, který na 99,9% nebyl nový, ale ojetina se stočeným tachometrem, a navíc i po bouračce, o čemž svědčí poškození na karoserii jakož i další nepředvídatelný výskyt poruch na všem možném. Připomíná mi to chování jistého velkého BBBazaru. Nezbývá, něž kupujícímu držet palce, aby tu soudní anabázi přečkal ve zdraví a dostal zpět své peníze nejen za vůz, ale i za právníky a další výdaje.
A výrobce by se měl vážně zamyslet, komu udělovat koncese na dealerství svých vozidel, jinak spláče nad vejdělkem.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 29.09.2007 06:28, RE: To Edmund
anonym napísal:
Nejhorší formou blbosti je bezmezná víra ve vlastní chytrost.

Ano - tak to je asi jediné, na čem se shodneme.))

Již vniká nová skupina skutečně bohatých, kteří zastávají vrcholné funkce v bankách, jsou úspěšní právníci, špičkoví lékaři, vědci.

Já patřím do této skupiny (respektive jiní lidi mě tam řadí, mně to je jedno), za skutečně bohatého člověka se nepovažuju ani omylem (přestože staticky patřím asi mezi 3-4 % nejvíc vydělávajících Čechů. A mí známí si to taky so sobě nemyslí. Oprav...
Milý Edmunde, k tomu, co píšete a prezentujete, neodmyslitelně patří i nadhled a pochopení situací a hlavně okolností, za kterých tyto situace vznikají. Ježišmarjá, tohle u Vás, bohužel, dohledat nelze. Ne se vším musím u p. Vaculíka souhlasit, ale on se nenavezl do ničeho jiného než do čecháčství a, bohužel, povahy 90-ti % národa. Nemohu jinak, než s ním souhlasit. A ke zkušenosti s LR Dis3.....to je špatné. Sám jsem měl podobné trable s autem - Vel Satis, 3,0 dCi Initiale..., ale vše se v dobré obrátilo, vozidlo je nyní ve špičkovém stavu, prodejce se zachoval jako skutečný pan podnikatel, Ren. ČR taky řešil. Nabízela se mi nesčetněkrát otázka, zda není pro výrobce lepší takovéto kusy z trhu stáhnout....To raději opravují a opravují.... Tomuto bývalému majiteli LR přeji hodně nervů. Já byl v a.m.t. Mor. taky kouknout na LR - RR Sport a musím se přiznat - personál byl super, ale povětří bylo nějaké zvláštní.... Dnes LR proto nemám....bohužel nebo bohudík...nevím. Mějte se fajn a moc to "nehroťte".
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 29.09.2007 14:03, RE: Clayton
anonym napísal:
Jezdím s Disco III 2,7 V6 automat 2 roky a lepší vůz prostě není !!! Nenechte se nikdo zviklat od anglické precizní kvality autorem tohoto likvidačního a průhledně cíleného článku, navíc na rozdíl od Vás všech znám pozadí tohoto vykutáleného kupujícího , který , aby dostal auto levněji než jinde , obcházel všechny prodejce v republice s vlastní rukou zfalšovanými nízkými nabídkami jiných prodejců . Vždy , když mu na to přišli a zvedli telefon , utekl z prodejny . Problém,který z vozem měl , nafo...
O jaké anglické precizní kvalitě to tady blábolíte, LR prostě hřeší na fandovství majitelů těhle aut, kterří jsou schopni zkousnout sem tam nějaký nedostatek, případně jej sami opravit. Tohle mohlo fungovat, když dělali auta pro lidi, kterří si buď dovedli sami opravit, nebo to prostě přecházeli. Pán, co koupil D3, byl z kategorie "nových zákazníků", kteří očekávají od auta kvalitu bez kompromisů.
Mimochodem, agnlická kvalita se zřejmě projevuje tím, že do valné části vozů této značky zatéká - u defnedru se o tom hovoří s úsměvem, u diskoték se o tom raději nehovoří
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 30.09.2007 21:00, Kvalita???
Proč mluvíte o perfektní britské kvalitě??? Jste asi hovořili o čaji ne?? Když chcete to,co požadujete po Discu III,tak jděte do Toyoty Land Cruisera. Bohužel pak už nic dražšího a spolehlivějšího není,věřte mi!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 16.10.2007 21:53, RE: Kvalita???
anonym napísal:
Proč mluvíte o perfektní britské kvalitě??? Jste asi hovořili o čaji ne?? Když chcete to,co požadujete po Discu III,tak jděte do Toyoty Land Cruisera. Bohužel pak už nic dražšího a spolehlivějšího není,věřte mi!
vazeny pane kuldo
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 16.10.2007 22:46, RE: Kvalita???
anonym napísal:
vazeny pane kuldo
LR td6 discovery jse velice podařene auto mame v rodině 2 oba jsm dovezl ze srn nove chce to rok 2006 a nahoru jinak posledni test autobild srn 1LR 576 b 2 LC 527b PATHFINDER 524b JEEP COM 519 pajero 512 dostal jste špatny kus Toyoty jsou dobre ale to co ma 120 mnéla td5 uz v roce1988 mnéchy atd co LR vynalezne všichni okopčej a LC 120 ma malo koni pokud jste sklaman LR osedlejte MB GL 420 d testoval jsem ho je to nařez
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 17.10.2007 15:57, RE: Kvalita???
anonym napísal:
LR td6 discovery jse velice podařene auto mame v rodině 2 oba jsm dovezl ze srn nove chce to rok 2006 a nahoru jinak posledni test autobild srn 1LR 576 b 2 LC 527b PATHFINDER 524b JEEP COM 519 pajero 512 dostal jste špatny kus Toyoty jsou dobre ale to co ma 120 mnéla td5 uz v roce1988 mnéchy atd co LR vynalezne všichni okopčej a LC 120 ma malo koni pokud jste sklaman LR osedlejte MB GL 420 d testoval jsem ho je to nařez
Pane Kuldo, zřejmě jste chytil vozidlo pro bývalý východní blok.Takzvaně čechu dodělej si sám!! Příště až budete chtít nakoupit např.Land Rover, nebo jiný vůz zajeďte si raději k prvnímu prodejci za hranicemi.Nejlépe SRN, kde tento vůz v HSE výbavě koupíte za 1.300 000 s plnou garancí a budou ho muset servisovat kdekoli v EU.Předtím se nejlépe připojistěte např. u DAS, aby jste klidně spal při příštím nákupu jineho vozu.A tuto kauzu bych nabýdl občanskému judu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.10.2007 18:27, RE: Kvalita???
anonym napísal:
Pane Kuldo, zřejmě jste chytil vozidlo pro bývalý východní blok.Takzvaně čechu dodělej si sám!! Příště až budete chtít nakoupit např.Land Rover, nebo jiný vůz zajeďte si raději k prvnímu prodejci za hranicemi.Nejlépe SRN, kde tento vůz v HSE výbavě koupíte za 1.300 000 s plnou garancí a budou ho muset servisovat kdekoli v EU.Předtím se nejlépe připojistěte např. u DAS, aby jste klidně spal při příštím nákupu jineho vozu.A tuto kauzu bych nabýdl občanskému judu.
To tady je úplně mimo mísu... strávil jsem servisováním Land Roverů asi 15 let - a mohu zodpovědně prohlásit, že se jedná, bohuže, o dnes již zcela standartně kvalitní vozy, které se nevymykají ani na jednu, ani na druhou stranu... Bohužel proto, že ještě generace TD5 byla lehce nad průměrem... a Discovery řady 3OOTDi byla zcela mimořádně odolná a schopná přežít i několik majitelů... Blbý řeči majitelů Toyot jsou jen tichou závistí... Na rozdíl od nich motor LR nikdy nebyl měněn celé generaci vozů v garanci, protože se nepovedl... Popsaná situace je na kriminál - ale pro importéra. Popisuje katastrofickou situaci importéra a jeho dealerské sítě... neříká vůbec nic o kvalitách vozů Land Rover. Kdyby tady byl kontak na pana Kuldu, rád bych mu pomohl - stále ještě existuje možnost obrátit se jmenovitě na vhodné lidi v Anglii...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 18.10.2007 20:53, RE: Kvalita???
anonym napísal:
To tady je úplně mimo mísu... strávil jsem servisováním Land Roverů asi 15 let - a mohu zodpovědně prohlásit, že se jedná, bohuže, o dnes již zcela standartně kvalitní vozy, které se nevymykají ani na jednu, ani na druhou stranu... Bohužel proto, že ještě generace TD5 byla lehce nad průměrem... a Discovery řady 3OOTDi byla zcela mimořádně odolná a schopná přežít i několik majitelů... Blbý řeči majitelů Toyot jsou jen tichou závistí... Na rozdíl od nich motor LR nikdy nebyl měněn celé ge...
Souhlas npř patrol 2000 2005 motor problem
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 22.10.2007 11:33, RE: Kvalita???
anonym napísal:
To tady je úplně mimo mísu... strávil jsem servisováním Land Roverů asi 15 let - a mohu zodpovědně prohlásit, že se jedná, bohuže, o dnes již zcela standartně kvalitní vozy, které se nevymykají ani na jednu, ani na druhou stranu... Bohužel proto, že ještě generace TD5 byla lehce nad průměrem... a Discovery řady 3OOTDi byla zcela mimořádně odolná a schopná přežít i několik majitelů... Blbý řeči majitelů Toyot jsou jen tichou závistí... Na rozdíl od nich motor LR nikdy nebyl měněn celé ge...
Dobrý den, v případě zájmu mne můžete kontaktovat na e-mailu: smesny@tipcars.com. Kontakt na pana Kuldu (majitele popisovaného vozu) zašlu obratem. Děkuji K. Směšný, TipCars.com
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 25.10.2007 15:44, RE: Kvalita???
Karel - TipCars.com napísal:
Dobrý den, v případě zájmu mne můžete kontaktovat na e-mailu: smesny@tipcars.com. Kontakt na pana Kuldu (majitele popisovaného vozu) zašlu obratem. Děkuji K. Směšný, TipCars.com
Ještě nikdy jsem nestrávil u čtení recenze (zkušenosti) na auto tolik času a už vůbec nejsem zvyklý jakkoli reagovat, avšak tato diskuse je (byla) natolik zajímavá, že musím (nemusím, ale chci). Několik faktů:
1. Diskuse se po několika příspěvcích změnila v osobní boj několka jedinců (Vaculík a spol.), místo toho, aby se rozvinula ve vymyšlení postupu jak situaci (problém) řešit.
2. Sám jsem majitelem LR Disco 2 (nikoli 3) a vůz servisuji právě v A.M.T. Brno a zmiňovaného přijímacího technika p. Hodbodě (atmosférické vlivy) znám osobně a nikdy bych neřekl, že by mohl takto postupovat, už jen proto, že sám je nadšeným vlastníkem a fandou LR (Defender). Všichni však máme své nadřízené... Ať už je pravda jakákoli (podvedený kupující nebo naopak pošramocená pověst dobrého prodejce), vždy je dobré se řídit vlastní intuicí a hlavne NIKDY NIKOMU NEVÉŘIT, jelikož:
a) ani nové auto není zárukou JISTOTY, jak kdosi napsal víže, poněvadž i když je při převzetí v pořádku a bez závad, po první garanční prohlídce již být nemusí (zde omluva všem poctivým automechanikům - je vás bohužel menšina)
b) myslím, že LR je stejně kvalitní značka jako třeba Škoda či VW, ale vždy se najde kus, byť nově prodaný (nemyslím vyrobený), který neodpovídá standardu, pak si však toto mělo promítnout na ceně - solidnost prodejce
c) majitele bych nechal majitelem, chtěl znát váš nazor na celou záležitost jaksi v globále a nikoli, abyste mu vyčítali, že si neumí spočítat 2+2, o to tu přece vůbec nejde
d) koupit auto v zahraničí, byť s EU garancí také není výhra, jelikož toto nemají prodejci zrovna rádi a pokud k nim přijedete s takto zakoupným vozem na servis či garanční prohlídku, dají vám to "sežrat" (dlouhé dodací termíny na ND, cena, přístup apod.). Vše je vždy o osobním přístupu, není zákazník jako zákazník (tady nemluvím o bonitě).
e) pana Vaculíka bych také nechal panem Vaculíkem, ve spoustě věcí má pravdu, jen si to my, Češi, nechceme přiznat. Některé věci trochu přestřelil, ale za to se již omluvil - špatný den míváme občas všichni

Závěr? Z těch mnoha příspěvků nelze, až na nápad zapojit do kauzi televizi, nic kloudného k tématu využít. Po čase se sem opět vrátím, abych se dočetl, jak celá kauza dopadla (pátrání pana Vaculíka). Martin
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 25.10.2007 19:51, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Pochybuji, že by kvalita LR Discovery byla tak děsivá, už jen kvůli tomu, že s těmito vozy jezdí britská královna na své letní sídlo
Pánovi prostě prodali kus, který na 99,9% nebyl nový, ale ojetina se stočeným tachometrem, a navíc i po bouračce, o čemž svědčí poškození na karoserii jakož i další nepředvídatelný výskyt poruch na všem možném. Připomíná mi to chování jistého velkého BBBazaru. Nezbývá, něž kupujícímu držet palce, aby tu soudní anabázi přečkal ve zdraví a dostal zpět své peníze n...
Do dnešního dne jsem se rozhodoval mezi ROVER a TOYOTA, nyní mám jasno, bude to TOYOTA. Na značku ROVER mně už nenapadne ani pomyslet!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 28.10.2007 19:27, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Vzhledem k tomu, že vím jak vypadá zpracováním Land Rover FreeLander (ten poslední). A jakou dostal recenzi třeba ve zmíněném Top Gearu, vůbec se nedivím. Freelander prostě vůbec nestojí za ten milión, Ty levné plasty v exteriéru no fuj.. Taky nechápu co dělá v takovém SUV spojka haldex, v anglii asi neznají subaru jinak by se styděli za takovou dardu nabízet auto s připojitelným pohonem všech 4 spojkou.. Však se mrkněte na různé indexy spolehlivosti, ty jsou výmluvné a myslím docela určující př...
Až na to,že ten HALDEX není připojitelný,ale odpoju je se při rychlosti 25 km/h,takže do rychlosti 25 km/h funguje jako plnohodnotná čtyřkolka.....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 28.10.2007 20:07, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Až na to,že ten HALDEX není připojitelný,ale odpoju je se při rychlosti 25 km/h,takže do rychlosti 25 km/h funguje jako plnohodnotná čtyřkolka.....
Samozdřejmě mluvím o HALDEX spojce na Freelander 2.......
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 28.10.2007 21:05, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Pochybuji, že by kvalita LR Discovery byla tak děsivá, už jen kvůli tomu, že s těmito vozy jezdí britská královna na své letní sídlo
Pánovi prostě prodali kus, který na 99,9% nebyl nový, ale ojetina se stočeným tachometrem, a navíc i po bouračce, o čemž svědčí poškození na karoserii jakož i další nepředvídatelný výskyt poruch na všem možném. Připomíná mi to chování jistého velkého BBBazaru. Nezbývá, něž kupujícímu držet palce, aby tu soudní anabázi přečkal ve zdraví a dostal zpět své peníze n...
Pořád se tady bavíte o autu,které z vás vůbec nikdo neviděl , a všichni už ví , co tomu autu bylo , než šlo do prodeje. Když tohle přijelo k autorizovanému dealeru jako nové...Zapečetěné, v transportním modu, do igelitu zabalená sedadla,na kobercích nalepený igelit....a t.d a t.d... Takže ojetina se stočeným tachometrem a po bouračce,natož pak utopné v kanálu LaManche jak tady někdo psal je zcela zcestné. Lak byl sice místy přestříkaný , ale toto se mohlo stát pouze a přímo v Anglii... Ale stávat by se to samozdřejmě nemělo.!!!! Co se týče té koroze PODVOZKU..?????....rezavé poloosy a drobné flíčky koroze na výfuku...?? Tak na korozi podvozku mám úplně jiný názor !!! A p.Kulda asi taky. Zamlžené světlomety..? Ano dávali se pytlíčky na pohlcování vlhkosti do světlometů,pokud tento úkon nepomohl, tak se světlomety mění na ZÁRUKU.... ZÁVĚREM....hodnoťte nejenom auto ale i všechny věci které vidíte a nejenom to , že někdo , někde , něco napsal....... ale to už je ta naše povaha "ČESKÁ" .....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 28.10.2007 21:09, RE: Clayton
anonym napísal:
Jezdím s Disco III 2,7 V6 automat 2 roky a lepší vůz prostě není !!! Nenechte se nikdo zviklat od anglické precizní kvality autorem tohoto likvidačního a průhledně cíleného článku, navíc na rozdíl od Vás všech znám pozadí tohoto vykutáleného kupujícího , který , aby dostal auto levněji než jinde , obcházel všechny prodejce v republice s vlastní rukou zfalšovanými nízkými nabídkami jiných prodejců . Vždy , když mu na to přišli a zvedli telefon , utekl z prodejny . Problém,který z vozem měl , nafo...
nevěřím Vám ani slovo...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 28.10.2007 21:22, RE: Clayton
anonym napísal:
nevěřím Vám ani slovo...
čemu nevěříte...????
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 29.10.2007 10:00,
Je důležité, aby se případy které poškodily naše občany vyřešily, aby se už konečně začal tímto problémem někdo zabývat.
Lidé, kteří si řádně napořili svou poctivou prací a těšili se na auto, o kterém snili, tak do¨stali satisfakci a viděli, že se jich někdo zastane a že je v našem státě spravedlnost.
Měl jsem možnost se seznámit s popisovaným vozem a nechápu, jak se firma takového věhlasného jména může takto zachovat a otočit se záídy k takovému problému !
Běhal Dušan
reagovať
  1 ... 6 7 8


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.