kúpené v
D, Tažné 1600kg, Auto má luxusní ergonomické sedačky, tempomat, multifunkční volant, klasickou ruční brzdu!!!, digitální klimatizaci, polohovací zadní sedačky, automatická světla a stěrače, dvojitý kufr, navigaci, CD + MP3, a mnoho dalšího. Auto je celkově ve velmi dobrém a zachovalém stavu. Samozřejmě jsou přítomny nějaké kosmetické vady exteriéru i interiéru.
Komplet nové brzdy, ve 190 000km měněn olej v převodovce, v motoru po 10 000km, zadní tlumiče, krátce po výměně rozvodů, vloni doplněná klimatizace.
Ideální auto pro větší rodinu. Pohodlně přepraví 5 vzrostlých dospělých osob - dostatek místa na nohy, hlavu i ramena. Má obrovskou nosnost (přes 600kg)
Tuhý podvozek - sedí jako přibité. Spotřeba do IT a zpět, v DE standartně 160km/h s plně naloženým autem do 6,5l. S lehkou nohou se dá i za 6l/100km.
Letní pneu cca 25%, sada zimních gum na plecháčích - 95%, síť mezi kabinu a kufr, origo střešní příčníky.
Na vyžádání zašlu aktuální report CEBIA
Dohodě na místě se nebráním. Nutno vidět.