0
späť
 

diskuze k tématu: Jaké je Volvo XC70 D5?

kategórie zaradenia témy: ostatní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.03.2009 14:41, Co to je za sračku?
Vážená redakce... to je jako článek nebo reklama? Kolik u vás bere redaktor? Pokud za tento přepis reklamních letáku bere víc jak 20 měsíčně, tak bych se na to přepisování pro vaši redakci rád dal a externě pro vás pracoval.
Že vám to není trapný, bych se styděl toto otisknout. Kdybyste tam napsali že je to reklema a máte z toho prachy tak by se to dalo pochopit.... Ale snad se blýská na lěpší časy. Vidím že zde zítra bude Ford C-MAX - stručné zhodnocení po dvou letech.... jenže to bude jistě článek od čtenáře kterej popisuje svoje auto.... něco takovýho se už od vás nedá čekat....kompelxní zhodnocení modelu..... jo když ono to jde i vojebat tak co byste se námáhali že?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.03.2009 15:17, RE: Co to je za sračku?
vasapasa napísal:
Vážená redakce... to je jako článek nebo reklama? Kolik u vás bere redaktor? Pokud za tento přepis reklamních letáku bere víc jak 20 měsíčně, tak bych se na to přepisování pro vaši redakci rád dal a externě pro vás pracoval.
Že vám to není trapný, bych se styděl toto otisknout. Kdybyste tam napsali že je to reklema a máte z toho prachy tak by se to dalo pochopit.... Ale snad se blýská na lěpší časy. Vidím že zde zítra bude Ford C-MAX - stručné zhodnocení po dvou letech.... jenže to bude jistě čl...
no jen potvrzuješ moje výhrady, které jsem tady redakci psal pod článkem o spotřebě octavie 1,4 ... v podstatě ale nevím co jsem čekal? Že někdo z redakce řekne... "hele máte pravdu, my už na ojetiny kašleme dva roky, jestli tu něco chcete mít, tak si to pošlete sami, jak se vám v těch je.kách jezdí, nebo se maximálně zeptejte, ale sami na to kašlem. Proč by jsme měli jezdit ve volítanejch kárách a dělat smlouvy s bazarama, který nám je půjčej, aby jsme je mohli otestovat, když si můžeme vozit zadnice v novejch kárách z autosalonů, nechat si za to platit a tvářit se, že vás zajímá spotřeba nový audi A6, nebo novýho Volva...? Nene, vážení čtenáři, my to děláme NEJLÍP a neopovažujte se to někdo kritizovat, my nepřiznáme, že ojetiny pro nás nejsou zajímavý..."
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.03.2009 15:48, ANKETA
Zdarec, chci se zeptat,jestli je Vás víc? Víc těch, kteří příspěvky přeoperovaného Oslíka s C5 v šestiválu už nečtou. A to z důvodu strašného stylu psaní. Když vidím ty eseje s uvozovkama,uávorkama, mixováním velkých písmen, opačný slovosled,tak rovnou roluju na další.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.03.2009 15:53, RE: ANKETA
Drago5 napísal:
Zdarec, chci se zeptat,jestli je Vás víc? Víc těch, kteří příspěvky přeoperovaného Oslíka s C5 v šestiválu už nečtou. A to z důvodu strašného stylu psaní. Když vidím ty eseje s uvozovkama,uávorkama, mixováním velkých písmen, opačný slovosled,tak rovnou roluju na další.
řekl bych, že je nás většina. Vlastně skoro všichni.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.03.2009 16:05, RE: Co to je za sračku?
cruise napísal:
no jen potvrzuješ moje výhrady, které jsem tady redakci psal pod článkem o spotřebě octavie 1,4 ... v podstatě ale nevím co jsem čekal? Že někdo z redakce řekne... "hele máte pravdu, my už na ojetiny kašleme dva roky, jestli tu něco chcete mít, tak si to pošlete sami, jak se vám v těch je.kách jezdí, nebo se maximálně zeptejte, ale sami na to kašlem. Proč by jsme měli jezdit ve volítanejch kárách a dělat smlouvy s bazarama, který nám je půjčej, aby jsme je mohli otestovat, když si můžeme vozit z...
stačí se podívat dolů pod článek a je tam uvedený Zdroj: Ihned.cz
to značí, že článek je přetištěný odjinud. Pokud chtějí mít na stránkách 2 články denně, a nestíhají, zřejmě používají články odjinud.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.03.2009 16:12, RE: ANKETA
Reno napísal:
řekl bych, že je nás většina. Vlastně skoro všichni.
Věcná,nehlásím se k většině:.)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.03.2009 16:20, RE: ANKETA
Karel4x4 napísal:
Věcná,nehlásím se k většině:.)
Takže patříš k 4% menšině?? :o))) Dělám si prdel....Proto to je anketa
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.03.2009 16:24, RE: ANKETA
Drago5 napísal:
Takže patříš k 4% menšině?? :o))) Dělám si prdel....Proto to je anketa
kylie4x4 to je dost trapas co tady předvádíte byl bych pro, aby se objevovaly i IP...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.03.2009 16:39, RE: ANKETA
Reno napísal:
kylie4x4 to je dost trapas co tady předvádíte byl bych pro, aby se objevovaly i IP...
Milý Reno,Tvé úvahy jsou liché,nejsem Kylie4x4,ale Karel4x4. Styl Kylie se mi prostě líbí a tak ho tady hájím. Pokud trváš na IP tak není problém:))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.03.2009 17:12, RE: ANKETA
Drago5 napísal:
Zdarec, chci se zeptat,jestli je Vás víc? Víc těch, kteří příspěvky přeoperovaného Oslíka s C5 v šestiválu už nečtou. A to z důvodu strašného stylu psaní. Když vidím ty eseje s uvozovkama,uávorkama, mixováním velkých písmen, opačný slovosled,tak rovnou roluju na další.
Ahoj, nerad bych se přidal k nějakému honu na čarodejnice, faktem ale je, že ty uvozovky nad každým druhým slovem, který asi vyjadřuje vlastní názor paní Kylie, velmi z nepřehledňují docela sofistikované přízpěvky, to o C5 je prostě jen vkus, který je zbytečně nahlas vykřikován, to by samo o sobě tolik nevadilo většině lidí jako to, když začne rozmlouvat většině lidí jejich náklonost ke koncernu. Dost často mě to připomíná heslo jednoho moderátora, konkrétě toto:
"všichni budou šťastní, kdo nebude šťastný, toho donutíme".
Ke slovosledu bych měl spíš víc otázek než bych ho začal odsuzovat, konkrétně by mě zajímalo jestli styl psaní je přebrán z nějaké archaické literatury, nebo je to vlastní vynález? já osobně dost často její přízpěvky také nečtu, důvodem je právě nepřehlednost díky interpunkčním znaménkům, slovosledu a často kvuli hádavému stylu.
na druhou stranu kdyby se něco stalo a tato uživatelka své přízpěvky neposílala, moc by toho tu pak nebylo :o)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.03.2009 17:15, RE: ANKETA
Drago5 napísal:
Zdarec, chci se zeptat,jestli je Vás víc? Víc těch, kteří příspěvky přeoperovaného Oslíka s C5 v šestiválu už nečtou. A to z důvodu strašného stylu psaní. Když vidím ty eseje s uvozovkama,uávorkama, mixováním velkých písmen, opačný slovosled,tak rovnou roluju na další.
Její styl psaní je Ky(B)Li(Tí)e - omlouvám se, ale nedalo mi to zareagovat.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.03.2009 18:23, Reklama
Nevím čím to je, ale začíná se to tady (myslím tipcars) nechutně zkomerčňovat! Jestli to tak půjde dál asi sem přestanu chodit. Chtělo by to více článků hodnotících a radících. Díky a hezký den.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.03.2009 18:43, RE: ANKETA
spici napísal:
Její styl psaní je Ky(B)Li(Tí)e - omlouvám se, ale nedalo mi to zareagovat.
kluci a co se nad tím povznést? to vás nenapadlo? internet je plnej různejch sra..k a pořádá snad někdo nějaký protesty? vadí mi to tak to nečtu (můj případ neberte to že se někoho zastávám)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.03.2009 20:35, RE: ANKETA
Valnoha napísal:
kluci a co se nad tím povznést? to vás nenapadlo? internet je plnej různejch sra..k a pořádá snad někdo nějaký protesty? vadí mi to tak to nečtu (můj případ neberte to že se někoho zastávám)
Anketa začala otázkou, jestli čtete nebo nečtete, pane Valnoha, lidi se vyjadřujou ve smyslu, že je jim to tak protivné, že to radši přeskočí.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.03.2009 08:52, RE: ANKETA
Reno napísal:
Anketa začala otázkou, jestli čtete nebo nečtete, pane Valnoha, lidi se vyjadřujou ve smyslu, že je jim to tak protivné, že to radši přeskočí.
Hm, pravda, kratší přelouskám, dlouhé nečtu. Německý slovosled mi až tak nevadí, protože jsem se kdysi učil německy, ale CAPS LOCK a "uvozovky" a používání/psaní synonym/podobných termínů "V KOMBINACI" všeho dohromady je namáhavější než bývá hodnota příspěvku. Jo a že to dá moc práce? Méně je někdy více a zde to platí dvojnásob.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.03.2009 09:04, RE: Co to je za sračku?
cruise napísal:
no jen potvrzuješ moje výhrady, které jsem tady redakci psal pod článkem o spotřebě octavie 1,4 ... v podstatě ale nevím co jsem čekal? Že někdo z redakce řekne... "hele máte pravdu, my už na ojetiny kašleme dva roky, jestli tu něco chcete mít, tak si to pošlete sami, jak se vám v těch je.kách jezdí, nebo se maximálně zeptejte, ale sami na to kašlem. Proč by jsme měli jezdit ve volítanejch kárách a dělat smlouvy s bazarama, který nám je půjčej, aby jsme je mohli otestovat, když si můžeme vozit z...
Redakce se dopouští zásadní chyby, která se zde neodpouští. Chválit něco jiného, než Das Auto (což je zde sic pořád dokola, ale to nikomu nevadí...), bude okamžitě označeno za reklamu. Ná já s oktou jezdím za 2l na 200km. Takže všechno ostaní musí být šrot. To je celkem jasný!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.03.2009 09:28, RE: Co to je za sračku?
cruise napísal:
no jen potvrzuješ moje výhrady, které jsem tady redakci psal pod článkem o spotřebě octavie 1,4 ... v podstatě ale nevím co jsem čekal? Že někdo z redakce řekne... "hele máte pravdu, my už na ojetiny kašleme dva roky, jestli tu něco chcete mít, tak si to pošlete sami, jak se vám v těch je.kách jezdí, nebo se maximálně zeptejte, ale sami na to kašlem. Proč by jsme měli jezdit ve volítanejch kárách a dělat smlouvy s bazarama, který nám je půjčej, aby jsme je mohli otestovat, když si můžeme vozit z...
Ovšem bez ohledu na svůj předchozí příspěvek, musím tvrdě souhlasit s cruisem. To je holý fakt, a myslím, že už to tady se.e zhruba tolik lidí, kolik chuděra paní Kylie. Kylie - omlouvám se, já osobně si Vaše příspěvky rád přečtu, zdají se mě objektivní, a vetšině případů s Vámi souhlasím. Styl psaní je poněkud nestandardní, těžko čitelný a dělá problémy asi každému.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.03.2009 11:30, RE: ANKETA
Drago5 napísal:
Zdarec, chci se zeptat,jestli je Vás víc? Víc těch, kteří příspěvky přeoperovaného Oslíka s C5 v šestiválu už nečtou. A to z důvodu strašného stylu psaní. Když vidím ty eseje s uvozovkama,uávorkama, mixováním velkých písmen, opačný slovosled,tak rovnou roluju na další.
Ze začátku jsem její (Kylie) komentáře četl. Ví o čem píše a technice rozumí. Ale postupem času a jejím specifickým slohem se komentáře staly nepřehledné a nečitelné. Neustále se s někým dohaduje o slovíčkách a názorech. Tohle býval odborný server a autech. Dnes je většina článků spíše reklamou a diskuze zaplevelené nesmysly....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.03.2009 12:20, Proč přetiskujete cizí SRAČKY???
Pánové z Tipcars. To jako má být co??? Číst bláboly typu, že v téhle edici to bude pomaleji ztrácet na ceně, že si stejně většina zákazníků kupuje šestistupňový automat, že je ten diesel je jen průměrný atd. mě dost znechucuje a považuji to za ztrátu času (asi po mnoha letech si půjdu při obědě chodit číst jinam.) Je pravdou, že XC 70 se častěji (nevím z jakého důvodu, ale všimnul jsem si toho) prodávají v automatu. Na druhé straně by si měl autor téhle "takyrecenze" vyzkoušet i manuál - a ihned by viděl, jak moc v tomhle případě automat ubírá výkonu a že je až příliš "rozvážný", tedy líný. Diesel mi zase až tak špatný nepřipadá, když tohle je už třetí generace motoru, se kterým přišli tuším někdy v roce 2000. Nevím, jaký zvukový projev by autor očekával od dieslu. Já jsem byl překvapen pouze jednou v životě, když jsem jel v dieselovém LR Sport (a možná taky kdysi v bávu 535 d). Tohle je však jen pětiválec a utlumený je fakt dobře. Ani parametricky na tom ten motor není vůbec špatně a spotřeba je taky OK. Tak nevím, co je až tak průměrného (asi to neklepe jako koncernový Zetor TDI PD). Koneckonců, stejně má přijít Volvo brzo s další generací turbodieselů 2.4. Jinak design - ne každému se nové V 70, resp. XC 70 líbí. Mě osobně se třeba minulá generace líbíla a líbí víc - hlavně ta záď je taková jaksi nevolvovská (vyjma světel v noci). Sedadla - výborná, ale také už bývala lepší (třeba v té minulé generaci). Plky o pohonu všech čtyř kol v článku jsem úplně nepochopil. Asi tím chtěl autor říct, že Volvo dosud nemá k dispozici vysoce sofistikovaný 4x4 jako třeba x-drive od BMW, což je bohužel pravda. Ale tragiku bych v tom nehledal, takových výrobců je spousta (třeba Honda, koncern vyjma Audi). Na sněhu člověk ocení 4x4 v jakékoli verzi (vyjma stařičkých japonců a Kia Sportage bez mezinápravového diferenciálu). Prosím redakci, aby se vrátila k původní formě článků - jak je psal třeba pan Vaculík, už to jaksi není ono. A přetiskování článku nějakého blábolila z denního tisku, no to už je fakt moc!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.03.2009 12:57, RE: Proč přetiskujete cizí SRAČKY???
jiriez napísal:
Pánové z Tipcars. To jako má být co??? Číst bláboly typu, že v téhle edici to bude pomaleji ztrácet na ceně, že si stejně většina zákazníků kupuje šestistupňový automat, že je ten diesel je jen průměrný atd. mě dost znechucuje a považuji to za ztrátu času (asi po mnoha letech si půjdu při obědě chodit číst jinam.) Je pravdou, že XC 70 se častěji (nevím z jakého důvodu, ale všimnul jsem si toho) prodávají v automatu. Na druhé straně by si měl autor téhle "takyrecenze" vyzkoušet i manuál - a ihned...
absolutně pravda
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.