0
späť
 

diskuze k tématu: Volvo V50 2,4i - projeli jsme model pro rok 2008

kategórie zaradenia témy: ostatní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 08.02.2008 06:37, Karel
Překvapilo mne zpřevodování. Já mám ten motor ve V70 a při 130 točí 2600 otáček, tady u lehčí V50 píšou 3100.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 08.02.2008 08:12, dobra kara
Volvo sice stoji tolik penez co premiovky z Nemecka, ale na jejich urovni co se tyka rizeni, odezvy podvozku atd urcite neni... skoda
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 08.02.2008 11:51, RE: dobra kara
anonym napísal:
Volvo sice stoji tolik penez co premiovky z Nemecka, ale na jejich urovni co se tyka rizeni, odezvy podvozku atd urcite neni... skoda
Tak ja mel moznost jezdi s A3 1.8T a Audi A3 1.9TDi (novy model) a ted i nove sem sedel ve Focusu a tomhle Volvu.
Myslim ze Ford/Volvo uz co se tyce kvality zcela dohnalo nemecke premiove trio. Spise jde o image. V tom pripade zalezi jestli jste ochotni pridat 20% ceny za to ze mate Volvo oproti tomu napriklad Focus je dnes na stejne urovni za podstatne mensi peniz.
Ale jak rikam, kdyz nekdo chce dat dalsi 150-200 TCZK za lepsi polstrovani volantu.. proti gustu zadny disputat.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 08.02.2008 17:50, RE: dobra kara
anonym napísal:
Tak ja mel moznost jezdi s A3 1.8T a Audi A3 1.9TDi (novy model) a ted i nove sem sedel ve Focusu a tomhle Volvu.
Myslim ze Ford/Volvo uz co se tyce kvality zcela dohnalo nemecke premiove trio. Spise jde o image. V tom pripade zalezi jestli jste ochotni pridat 20% ceny za to ze mate Volvo oproti tomu napriklad Focus je dnes na stejne urovni za podstatne mensi peniz.
Ale jak rikam, kdyz nekdo chce dat dalsi 150-200 TCZK za lepsi polstrovani volantu.. proti gustu zadny disputat.
Souhlas, každý věří tomu, čemu chce věřit! Někdo by nesdl do Forda, ale kdybyste mu přelepili znak a tvrdili, že je to např. Audi, tak nic nepozná, proptože ty rozdíly jsou dnes minimální!
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.