0
späť
 

diskuze k tématu: Deset největších žroutů v testu spotřeby na TipCars.com

kategórie zaradenia témy: ostatní, japonská vozidla, japonská vozidla, německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.03.2009 01:19, To je ale PĚKNÝ ...
... příspěvek, TAKových VíCE!
Pěkný den ,-)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.03.2009 08:38, RE: To je ale PĚKNÝ ...
Kylie napísal:
... příspěvek, TAKových VíCE!
Pěkný den ,-)
Hezci by to bylo, kdyby kazde auto pri mereni melo najeto cca 30k kilometru ;)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.03.2009 09:38, Opět vojeb
No jde to tu od 10ti k 5ti. Kolik to zabralo práce autorovi? 20 minut hledání v datbázi......? Mě to teda jako pěkný moc nepřijde.... spíš k pláči. Úroveň článků jde pěkně z kopce......
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.03.2009 10:43, Was ist das ...
vasapasa napísal:
No jde to tu od 10ti k 5ti. Kolik to zabralo práce autorovi? 20 minut hledání v datbázi......? Mě to teda jako pěkný moc nepřijde.... spíš k pláči. Úroveň článků jde pěkně z kopce......
... "vojeb"?
Je "milé" jak jste NÁROČNÝ (a já za SPRÁVNÉ považuji takový být), ale "aplikuji" to (většinou) trochu "jinde" a "jinak" (a tenhle přehled NENí "vojeb" (ať to znamená, co to znamená), ale docela "rozumný" přehled (pravda, mohl být VĚTŠÍ/ŠIRŠí).
Ale ono se to SNADNO "kritizuje" a (mnohem) HŮŘE "píše" (doporučuji k vyzkoušení - pár tisíc písmenek jsem kdysi napsala - NEní to tak "snadné" jak to možná vypadá ... a to NEmám problém písmenka "chrlit" - jak víte ,-)
Pěkný den
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.03.2009 12:00, RE: Opět vojeb
vasapasa napísal:
No jde to tu od 10ti k 5ti. Kolik to zabralo práce autorovi? 20 minut hledání v datbázi......? Mě to teda jako pěkný moc nepřijde.... spíš k pláči. Úroveň článků jde pěkně z kopce......
Samotné testy spotřeby jsou finančně i časově náročné. Dokonce i tvorba databáze zabere nějaký ten čas a je nutné při její tvorbě být pečlivý a žádný údaj neopomenout.

Stejnou trať zdolalo dvakrát na 150 automobilů, což je v Česku nevídané srovnání. V testech spotřeby hodláme dále pokračovat a rozvíjet je. Výhledově se můžete těšit na spotřebu aut s vysokým kilometrovým nájezdem, mezigenerační srovnání stejného modelu nebo několik testů na delší kilometrové vzdálenosti. Všechno zabere čas, proto se nedivte, že občas přijdeme s dnešním rychlým srovnáním, které je pro řadu motoristů jistě zajimavé ...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.03.2009 12:22, RE: Opět vojeb
vasapasa napísal:
No jde to tu od 10ti k 5ti. Kolik to zabralo práce autorovi? 20 minut hledání v datbázi......? Mě to teda jako pěkný moc nepřijde.... spíš k pláči. Úroveň článků jde pěkně z kopce......
A pokud se někomu zdá moje náročnost příliš, tak bych rád upozornil že vycházím pouze z toho na jaké urovni to zde bylo v minulosti.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.03.2009 13:36, RE: Was ist das ...
Kylie napísal:
... "vojeb"?
Je "milé" jak jste NÁROČNÝ (a já za SPRÁVNÉ považuji takový být), ale "aplikuji" to (většinou) trochu "jinde" a "jinak" (a tenhle přehled NENí "vojeb" (ať to znamená, co to znamená), ale docela "rozumný" přehled (pravda, mohl být VĚTŠÍ/ŠIRŠí).
Ale ono se to SNADNO "kritizuje" a (mnohem) HŮŘE "píše" (doporučuji k vyzkoušení - pár tisíc písmenek jsem kdysi napsala - NEní to tak "snadné" jak to možná vypadá ... a to NEmám problém písmenka "chrlit" - jak víte ,-)
Pěkný den
Kylie, opravdu nechces zacit psat uz trosku normalne? Zaprve s ceskym slovosledem a pak omezit ty uvozovky a velke pismo atd? Udelat to trosku prehlednejsi a vypichnout do tech uvozovek opravdu to dulezite a ne kazde treti slovo? To, ze umis perfektne Nemecky vime, ja jsem zase lektor AJ a taky tady nepisu ceske vety s Anglickou gramatikou.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.03.2009 14:41, RE: Was ist das ...
mufik.martin napísal:
Kylie, opravdu nechces zacit psat uz trosku normalne? Zaprve s ceskym slovosledem a pak omezit ty uvozovky a velke pismo atd? Udelat to trosku prehlednejsi a vypichnout do tech uvozovek opravdu to dulezite a ne kazde treti slovo? To, ze umis perfektne Nemecky vime, ja jsem zase lektor AJ a taky tady nepisu ceske vety s Anglickou gramatikou.
Kylie se tady prostě rajcuje, když buřtíkovi dojdou síly. Každý to holt přijde jinak. Mě vůbec
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.03.2009 15:39, RE: Opět vojeb
vasapasa napísal:
A pokud se někomu zdá moje náročnost příliš, tak bych rád upozornil že vycházím pouze z toho na jaké urovni to zde bylo v minulosti.
Autorovi/autorům článku nelze upřít snahu, ale jinak souhlas s "vasapasou". A taky jak už tady psal např. cruise v jedné z předešlých diskuzí, většina lidí sem určitě chodí kvůli ojetým autům, o kterých se tady ale dozvídá čím dál míň. Informace o tom, že osmiválec v BMW žere o půl litru víc než osmiválec v Lexusu, jim moc nepomůže...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.03.2009 18:49, RE: Opět vojeb
A4 napísal:
Autorovi/autorům článku nelze upřít snahu, ale jinak souhlas s "vasapasou". A taky jak už tady psal např. cruise v jedné z předešlých diskuzí, většina lidí sem určitě chodí kvůli ojetým autům, o kterých se tady ale dozvídá čím dál míň. Informace o tom, že osmiválec v BMW žere o půl litru víc než osmiválec v Lexusu, jim moc nepomůže...
Mně se ten článek docela líbil... není každý den posvícení. zajímavé shrnutí.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 11.03.2009 12:23, RE: To je ale PĚKNÝ ...
Vywern napísal:
Hezci by to bylo, kdyby kazde auto pri mereni melo najeto cca 30k kilometru ;)
To bychom také uvítali, ale bohužel. Většina "novinářských" vozidel jde do prodeje při dosažení 15.000 km.

V budoucnu se však můžete těšit na několik testů aut s nájezdem mezi 100-150 tis. km.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 11.03.2009 20:48, RE: Opět vojeb
vasapasa napísal:
A pokud se někomu zdá moje náročnost příliš, tak bych rád upozornil že vycházím pouze z toho na jaké urovni to zde bylo v minulosti.
No tak hosi,az udelate neco sami,tak tady placejte neco o vojebech,zrovna testy spotreby tady s radosti sleduji,je to totiz delano za stejnych podminek,takze se nestane,ze jeden redaktor ve svete motoru jede jak ponocnej za 6 litru a druhej ve automotorsport jak hovado za 10 litru se stejnym pujcenym kouskem za ctrnact dni, vime?
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.