0
späť
 

diskuze k tématu: Volvo S60 T5 2001 - prosím o technickou radu

kategórie zaradenia témy: poradna, technické dotazy
Rahatys
počet príspevkov1
dátum registrácie04.09.2018
Utorok 04.09.2018 15:10, Volvo S60 T5 2001 - prosím o technickou radu
Dobrý den. Nedávno jsem si pořídil Volvo S60 t5 rok výroby 2001 v automatu. Začala mi zatékat chladicí kapalina do interiéru - k pedálům a na druhé straně ke spolujezdci a tak jsem auto odvezl k mechanikovi, který jej zkontroloval a usoudil, že je to radiátorem, který byl prasklý. Radiátor tedy vyměnil. S autem jsem dojel domů, kontrolka už nic nehlásila, nikde nic nevyteklo. Další den jsem se rozhodl, že auto trochu provětrám. Jezdil jsem cca 20 min po městě, všechno v pořádku, ale pak mimo město, když jsem sešlápl plyn na podlahu, auto nechtělo táhnout, trvalo dlouho než preřadilo, a nad 100kmh už auto vůbec nezrychlovalo, tak jsem zpomalil, po chvíli jsem mírně přidal plyn, a to už se auto začalo kuckat - budík přitom ukazoval normální teplotu, tudíž jsem nepomyslel na to, že se vůz prehřívá. Podařilo se mi dojet domů, kde jsem opět zjistil, že mám v interiéru vodu, tentokrát jen u spolujezdce. Z podkapoty šlo fakt brutální horko a chladicí kapalina zmizela tak o 2 cm.

Prosím, poraďte mi, co by podle vás mohla být příčina závady. V autech se nevyznám. Děkuji.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.