0
späť
 

diskuze k tématu: VOLVO S60 D5 - test spotřeby

kategórie zaradenia témy: ostatní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 21.12.2005 14:25, 240km/h
Zajimalo by mne kde autor zkousel tu max. rychlost.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 21.12.2005 16:24, RE: 240km/h
Radek napísal:
Zajimalo by mne kde autor zkousel tu max. rychlost.
Ve snu, nebo jezdí jako řidič s Paroubkem
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 21.12.2005 17:54, RE: 240km/h
Radek napísal:
Zajimalo by mne kde autor zkousel tu max. rychlost.
doufejme že ne ve městě..:o))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 22.12.2005 08:50, RE: 240km/h
zorro napísal:
doufejme že ne ve městě..:o))
jooooooo v olomouci na tride kosmonautu pred par dny:)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 22.12.2005 12:24, RE: 240km/h
Radek napísal:
Zajimalo by mne kde autor zkousel tu max. rychlost.
Proč by nemohl někde vyzkoušet maximálku ? Kdy jsem měl Opel Ascona 2,0 a na 200 km/h nebyl problem jet už zhruba po dvou kilometrech, takže stačí ještě o trochu delší úsek a je, normálka :D
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 22.12.2005 21:01, RE: 240km/h
Antonín napísal:
Proč by nemohl někde vyzkoušet maximálku ? Kdy jsem měl Opel Ascona 2,0 a na 200 km/h nebyl problem jet už zhruba po dvou kilometrech, takže stačí ještě o trochu delší úsek a je, normálka :D
Nejde o to jestli to jde. Jiste ze to jde, ale jsou jiste predpisy. Tzn. bez poruseni zakonu by to mohl vyzkouset leda v nemecku. Pokud vim nikde jinde v evrope neni povolena rychlost vyssi nez 130km/h.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 23.12.2005 01:46, RE: 240km/h
Antonín napísal:
Proč by nemohl někde vyzkoušet maximálku ? Kdy jsem měl Opel Ascona 2,0 a na 200 km/h nebyl problem jet už zhruba po dvou kilometrech, takže stačí ještě o trochu delší úsek a je, normálka :D
Přesně tak,všechno jde když se chce.....jako 240 je hazard,ale znám pár úseků v ČR,kde to není nejmenší problém z auta dostat (navíc když má takovej výkon).Předpisy se snažím neporušovat,ale někdo mě říkal,že předpisy (pravidla) jsou od toho aby se porušovaly(a)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 23.12.2005 04:14, RE: 240km/h
Passat napísal:
Přesně tak,všechno jde když se chce.....jako 240 je hazard,ale znám pár úseků v ČR,kde to není nejmenší problém z auta dostat (navíc když má takovej výkon).Předpisy se snažím neporušovat,ale někdo mě říkal,že předpisy (pravidla) jsou od toho aby se porušovaly(a)
No nevim,ale myslim si ze asi nejel na verejne komunikaci,ale spis to zkousel nekde,treba na letisti...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 02.01.2006 04:04, RE: 240km/h
Passat napísal:
Přesně tak,všechno jde když se chce.....jako 240 je hazard,ale znám pár úseků v ČR,kde to není nejmenší problém z auta dostat (navíc když má takovej výkon).Předpisy se snažím neporušovat,ale někdo mě říkal,že předpisy (pravidla) jsou od toho aby se porušovaly(a)
A to máš svý zdraví rád, jo???
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.