0
späť
 

diskuze k tématu: Volvo S60 2,4D v úpravě od BSR

kategórie zaradenia témy: ostatní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 25.08.2011 10:02, emise
A co zkouska emisi? Projde vozidlo i s upraveným softwarem v řídící jednotce emisema? Neříkám, že to není možné, většina automobilek dělá stejný motor ve vícero výkonových variantách, ale pokud se v článku píše o zvyšování výkonu motoru, příjde mi tohle jako důležitý parametr. Pro běžného smrtelníka, který nemá možnost si nálepku na emise sehnat jinak.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 25.08.2011 11:32, hezký článek
Koukám, že pan Stýblo už na Tipcars testuje auta. To je dobře, neboť právě takové lidi v bramnnži chybějí. Skvěle napsané a poučné. Myslím, že ani Vaculík by to lépe nedokázal . Super.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 25.08.2011 12:58, pěkný článek, motor volvo
Díky autorovi za pěkně napsaný článek.

Mám V70 s motorem D5 a jsem velmi spokojený. O tuningu od BSR jsem již slyšel dříve samou chválu. Přece jen mě však odrazuje vysoká cena úpravy. Zejména, když u sériový motor není žádný louda
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 25.08.2011 13:37, RE: emise
Alkantpan napísal:
A co zkouska emisi? Projde vozidlo i s upraveným softwarem v řídící jednotce emisema? Neříkám, že to není možné, většina automobilek dělá stejný motor ve vícero výkonových variantách, ale pokud se v článku píše o zvyšování výkonu motoru, příjde mi tohle jako důležitý parametr. Pro běžného smrtelníka, který nemá možnost si nálepku na emise sehnat jinak.
Tak není problém to nastavit zpět do továrního nastavení.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.