0
späť
 

diskuze k tématu: Jaky koupit sportovni automobil ?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, japonská vozidla, ostatní
zmeskin
počet príspevkov2
dátum registrácie09.07.2014
Streda 09.07.2014 15:24, Jaky koupit sportovni automobil ?
ahoj,
rozhoduju se mezi vozem: Volvo C70, Ford Fiesta ST, Mercedes SLK 141kw a Toyota Celica 1.8 VVTi.
Auto bych mel pro radost. Muj najezd km bude cca 6000 km/rok. Kabria se bojim, ze se mi do toho vychcijou cigani, nebo mi tam hodi vajgl nebo cokoliv. Po kazde se mi nebude chtit strecha zavirat. Celicu aspon se sibrem a Volvo je asi nejvic chlapacky. Financne ne moc narocny na servis atd.
dekuji za nazory
reagovať
Roman96
počet príspevkov7
dátum registrácie03.07.2014
Streda 09.07.2014 17:22, RE:Jaky koupit sportovni automobil?
Ahoj můžu ti doporučit MB SLK můj známý má slk 230 s motorem 2.0 kompressor a je to super svezení a na spolehlivost si také nemůže stěžovat ale jestli máš strach že ti nějaký občan udělá neporádek při stažené střeše tak hledej nějakou tu celiku nebo také znám chlapa co měl alfu GTV V6TB a taky říkal že je to super ale nenapsal jsi jaký rozpočet máš k dispozici tipuji že něco kolem 100 000 Kč
reagovať
zmeskin
počet príspevkov2
dátum registrácie09.07.2014
Streda 09.07.2014 19:04, Jaky koupit sportovni automobil ?
Dekuji Ti za tvoji odpoved. Ano tipujes spravne. Ale samo do toho nechci dat vsechno, aby me neco zbylo na opravy atd. Alfu asi ne, popremyslim popremyslim o tom medourovi.
Diky za nazor.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.