0
späť
 

diskuze k tématu: porovnání vozů mezi dvěma

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, jaké palivo vybrat, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, automobilky, německá vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 26.10.2013 12:42, porovnání vozů mezi dvěma
Dobrý den, chtěl bych se na Vás obrátit se svým dilematem, jelikož se nemohu rozhodnout, prosím o zaslání vašeho názoru. Chystám obměnu vozu, konkrétně MPV. Uvažuji nad VW Touran ročník 2010 a ten samý ročník Ford S max. Na vůz mám cca 300000 kč. Jelikož vůz budu používat hlavně v Praze a okolí s celkem velkým nájezdem km (cca 300 - 400 km denně) od vozu bych očekával maximální spolehlivost. Vzhledem k nájezdu takového množství kilometrů, od věci by nebyl určitý komfort a kvalitní jízdní vlastnosti. Původně jsem zamýšlel S maxe s benzínovým motorem ) myslím že je to dvoulitr), kde bych nechal dát čip na ethanol 85, případně s dvoulitrovým dieselem. Ale po přečtení dalších recenzí různých vozů se mi na mysl neustále vkrádá dieselový Touran 1.9 - 77kw. Poprosil bych Vás o Váš názor ( srovnání ) na tyto vozy, případně kdyby Vás napadlo nějaké jiné MPV s doménou maximálně spolehlivý, což je pro mne velmi důležité, jelikož potřebuji aby auto jezdilo a ne neustále na voze něco řešit. mockrát děkuji za Váš názor.. S pozdravem.. Soukup
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.