0
späť
 

diskuze k tématu: Jaké tažné na VW Touran k nosiči kol?

kategórie zaradenia témy: automobilky, německá vozidla
Radek_z
počet príspevkov11
dátum registrácie14.02.2016
Streda 30.03.2016 08:04, Jaké tažné na VW Touran k nosiči kol?
Dobrý den, zvažuji koupi nosiče kol na tažné zařízení na VW Touran. Můžete mi ještě poradit, jaké tažné zařízení (značka) je na VW Touran vhodný tak, abych neměl problém s nosičem kol a mohl s ním po odklopení nosiče otevřít zadní dveře. Zároveň dávám přednost většímu svislému zatížení (budu vozit 4 kola) - díval jsem se, že standardně mají většinou 75 kg, ale třeba HOOK má 85 kg. Je HOOK dobrý? Zároveň nevím, jestli odnímatelný nebo pevný. Kvůli parkování v garáži dávám přednost odnímatelnému, ale k nosiči kol je prý lepší pevný. Můžu ten pevný, který má 2 šrouby, oddělávat právě na těch šroubech? Děkuji za odpověď.
reagovať
centris610
počet príspevkov22
dátum registrácie28.01.2015
Pondelok 29.08.2016 23:41, Zdarec k te kouli na tourana
Je jedno jaka znacka taznyho, jde o to jaky koupite drzak kol, wjenzek i thule lze sklopit od kufru smerem dozadu smerem k zemi asi o 45stupnu takze v pohode otevrete zadni dvere a kola drzi na nosici. S tim odnimanim koule, kdyz je na sroubech ano muzete kouli sundavat nebo ji nechat na aute i kdyz neni nic pripojeno, kdyz je to bajonet (rucni aretace packou) musi se vzdy sundat kdyz neni nic pripojeno, osobne lepsi na ty srouby a kouli nesundavat sice obcas se stane ze do ni kopnete holeni ale kdyz to do vas zezadu nekdo napere tak to s vasim autem tolik neudela (osobni zkusenost: jen mirne prohle 5.tedvere, srouby koule se pretrhly, konstrukce tazneho sla do kufru a praskly naraznik, stal jsem na brzde a slupka to byla pekna, sice ne touran ale v dnesni dobe vsude plasty to nebude jine ...) jinak kdo premysli davat kola na strechu je blazen s octou jsem z toho silel kdo takovou hloupost vymyslel i ve 2 lidech dostat 4 kola na strechu docela mazec. Ja koupil na kouli wjenzek a je to brnkacka ...
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.