0
späť
 

diskuze k tématu: Volkswagen Scirocco 2.0 TSI: Horké zboží

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 01.02.2010 10:42, ....NEZDRŽOVALI JSME SE S JEDNA-ČTYŘKOU
...to mě popravdě docela mrzí, protože tenhle motor(ve verzi 147 kw) už byl přeci jen x-krát testovaný a zkoušený, nehledě na to, že s ním už mraky lidí mělo tu čest jezdit, ať v RS, nebo v passatech.. Naopak 170-ti koňová 1,4 s dvojím přeplňováním je výborný motor, který za dvoulitrem tolik nezaostává, nebo spíš bych řekl, že od dvoulitru bych čekal proti té 1,4 větší rozdíl. Nehledě na to, že tahle 1,4 byla už dvakrát motorem roku, tak by bylo dobré jí trošku "prubnout" a né o ní říkat, že se s ní nebudem zdržovat :o) ale jinak pěkný článek:o)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 01.02.2010 11:38, Myslím,
že Renault Clio RS je je tomuto "zázraku" od VW víc něž dobrým konkurentem.Má motor 2,0l bez turba a brzdy móóóc dobrý i Cayman se zapotil,podvozek exelentní a o ceně nemá smysl psát.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 01.02.2010 12:21, RE: ....NEZDRŽOVALI JSME SE S JEDNA-ČTYŘKOU
cruise napísal:
...to mě popravdě docela mrzí, protože tenhle motor(ve verzi 147 kw) už byl přeci jen x-krát testovaný a zkoušený, nehledě na to, že s ním už mraky lidí mělo tu čest jezdit, ať v RS, nebo v passatech.. Naopak 170-ti koňová 1,4 s dvojím přeplňováním je výborný motor, který za dvoulitrem tolik nezaostává, nebo spíš bych řekl, že od dvoulitru bych čekal proti té 1,4 větší rozdíl. Nehledě na to, že tahle 1,4 byla už dvakrát motorem roku, tak by bylo dobré jí trošku "prubnout" a né o ní říkat, že se ...
Odkaz na test Scirocca s motorem 1,4 TSI najdete v článku...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 01.02.2010 12:36, RE: Myslím,
Kobyla napísal:
že Renault Clio RS je je tomuto "zázraku" od VW víc něž dobrým konkurentem.Má motor 2,0l bez turba a brzdy móóóc dobrý i Cayman se zapotil,podvozek exelentní a o ceně nemá smysl psát.
Ten podvozek je taky jediná opravdu povedená věc na cliu RS jinak je to o ničem jako každej Renault.Prvně si ty auta obě projeď a pak vynášej závěry..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 01.02.2010 12:37, RE: ....NEZDRŽOVALI JSME SE S JEDNA-ČTYŘKOU
cruise napísal:
...to mě popravdě docela mrzí, protože tenhle motor(ve verzi 147 kw) už byl přeci jen x-krát testovaný a zkoušený, nehledě na to, že s ním už mraky lidí mělo tu čest jezdit, ať v RS, nebo v passatech.. Naopak 170-ti koňová 1,4 s dvojím přeplňováním je výborný motor, který za dvoulitrem tolik nezaostává, nebo spíš bych řekl, že od dvoulitru bych čekal proti té 1,4 větší rozdíl. Nehledě na to, že tahle 1,4 byla už dvakrát motorem roku, tak by bylo dobré jí trošku "prubnout" a né o ní říkat, že se ...
2.0tfsi byl motorem roku tuším čtyřikrát.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 01.02.2010 13:06, RE: ....NEZDRŽOVALI JSME SE S JEDNA-ČTYŘKOU
Karel - TipCars.com napísal:
Odkaz na test Scirocca s motorem 1,4 TSI najdete v článku...
No ten odkaz jsem upřímně přehlédl, ale prostě mi tam jen připadala ta úvodní věta, že jste se nezdržovali s jednačtyřkou až v podstatě k tomuto úžasnému motoru hanlivá...s nadsázkou samozřejmě:o)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 01.02.2010 14:23, RE: Myslím,
okky napísal:
Ten podvozek je taky jediná opravdu povedená věc na cliu RS jinak je to o ničem jako každej Renault.Prvně si ty auta obě projeď a pak vynášej závěry..
Tak na koncern nemá nic to je jasny, ale přece jen co v tom cliu dělal ten atmosferickej dvoulitr, podvozek a brzdy...za mě palec nahoru. To je, ale trochu jiné autíčko než to "šíro". Šíro je pěné, s dobrým motorem, obyčejné coupé, za vyší cenu. To clio je opravdu sportovní autíčko. A postavit scirocu do cesty jiné "turbohatche" třeba nového Megana RS, nebo focuse RS, to by si vylámalo zoubky. Tyto auta jsou ale ve "sportu" o level jinde a tam to scirroco asi ani patřit nechce.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 01.02.2010 19:07, RE: ....NEZDRŽOVALI JSME SE S JEDNA-ČTYŘKOU
cruise napísal:
...to mě popravdě docela mrzí, protože tenhle motor(ve verzi 147 kw) už byl přeci jen x-krát testovaný a zkoušený, nehledě na to, že s ním už mraky lidí mělo tu čest jezdit, ať v RS, nebo v passatech.. Naopak 170-ti koňová 1,4 s dvojím přeplňováním je výborný motor, který za dvoulitrem tolik nezaostává, nebo spíš bych řekl, že od dvoulitru bych čekal proti té 1,4 větší rozdíl. Nehledě na to, že tahle 1,4 byla už dvakrát motorem roku, tak by bylo dobré jí trošku "prubnout" a né o ní říkat, že se ...
Objem ničím nenahradíš.
Za deset mě bude strašně zajímat v jakém stavu budou maloobjemové turbomotory a kolik bude stát jejich udržování při životě.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 01.02.2010 19:47, RE: Myslím,
Lerry napísal:
Tak na koncern nemá nic to je jasny, ale přece jen co v tom cliu dělal ten atmosferickej dvoulitr, podvozek a brzdy...za mě palec nahoru. To je, ale trochu jiné autíčko než to "šíro". Šíro je pěné, s dobrým motorem, obyčejné coupé, za vyší cenu. To clio je opravdu sportovní autíčko. A postavit scirocu do cesty jiné "turbohatche" třeba nového Megana RS, nebo focuse RS, to by si vylámalo zoubky. Tyto auta jsou ale ve "sportu" o level jinde a tam to scirroco asi ani patřit nechce.
Jen ho nech, určitě očumuje vw-škoda-haus a modlí se ke čtyřem kruhům.Ta česká "nenávist" k němcům ... a pak přeci máme svojí českou značku vw.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.