0
späť
 

diskuze k tématu: výběr spolehlivého menšího auta

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 01.05.2015 10:30, výběr spolehlivého menšího auta
Dobrý den, stojím před rozhodnutím o koupi resp. výměně druhého auta do rodiny. Výměna za Scenic 2008. Druhé auto máme Grand Scenic 2012. Auto bude jen na denní dojíždění do práce - do 15km jedna cesta 1 dospělé osoby, někdy vyzvednout po cestě dítě, jízda po městě. Určitě benzín. Zatím se rozhoduji mezi VW Polo, Clio (mám nabídku na grand Clio 2009 1,2) či Peugeot. Když jsem si sedl do Fabie měl jsem klaustrofobní pocity a pocit, že nic nevidím. Naopak mě potěšila jízda Polem 1,2. Četl jsem ale recenze na spotřebu oleje, problémy s rozvody... Stáří vozu tak do 5-6 let (2009-2011) do 100 000 km. Můžete mi prosím říct názor na tuto trojici či raději volit něco jiného - váš favorit? Jakému autu se s ohledem na spolehlivost a poruchovost raději vyhnout, stejně tak motoru co preferovat a čemu se vyhnout (objem, výkon, typ)? S projetých aut jsem měl pocit u Pola i Clia, že 1,2 je dostačující pro můj účel. Samozřejmě, že ve výsledku je potřeba určité štěstí u konkretního auta

Děkuji
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Piatok 01.05.2015 16:31, RE:
Dobrý den. V kategorii malých aut je dobrou volbou například Fiat Punto, Renault Clio, Opel Corsa, Ford Fiesta nebo Nissan Micra. Chybu rozhodně neuděláte ani s Toyotou Yaris, která je vyhlášená svou spolehlivostí.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.