0
späť
 

diskuze k tématu: Střední třídy auto na dálnici

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 21.07.2013 10:46, Střední třídy auto na dálnici
Dobrý den, vybírám auto střední třídy. Zhruba do 60 000. Líbí se mi Opel Vectra B, VW Passt b5 a Honda Accord 6g. Všechny v motorizaci 1.8i (takže passat bez turba). Které by jste mi doporučil? Nejvíce mě zajímá, které je nejtišší na dálnici jelikož tam strávím 70%. Děkuji za odpověď.
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Utorok 03.09.2013 20:26, Re:
Dobrý den. Podle mého názoru bude rozdíl v hlučnosti těchto automobilů při dálničních rychlostech. Podle mého názoru uděláte nejlépe, když si z vozů z Vašeho výběru koupíte VW Passat. Opelů Vectra druhé generace už moc v dobrém stavu na trhu není, Honda Accord 6g je u nás poměrně vzácnou ojetinou, Passatů u nás jezdí poměrně dost, proto by nemusel být takový problém najít zachovalý kus.
reagovať
David V
počet príspevkov2054
dátum registrácie16.05.2007
Streda 04.09.2013 10:08, RE: Střední třídy auto na dálnici
nepřihlášený uživatel napísal:
Dobrý den, vybírám auto střední třídy. Zhruba do 60 000. Líbí se mi Opel Vectra B, VW Passt b5 a Honda Accord 6g. Všechny v motorizaci 1.8i (takže passat bez turba). Které by jste mi doporučil? Nejvíce mě zajímá, které je nejtišší na dálnici jelikož tam strávím 70%. Děkuji za odpověď.


Pokud se Vám podaří natrefit na nerezavou Vectru B s 1.8i nebo lépe s 2.0i, tak bych ji i doporučil. Měl jsem Vectru A a bylo to tiché auto. Měla dlouhé převody, takže slaboučká 90-ti koňová 1.8 točila při 120-ti asi 3000 rpm.
Oba zmíněné motory jsou velmi spolehlivé, ale je nutné u nich měnit rozvodový řemen s kladkami a spol. Největší bolestí Vectry je koroze i přes pozinkovanou karoserii. Doporučuji auta z posledních let výroby 2000-2002. Opely z 90. let se vyznačovaly dlouhými převody a docela slušnými hodnotami spotřeby.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.