0
späť
 

diskuze k tématu: Vybíráme spolehlivý VW Multivan kolem 800 tis. Kč.

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
mufik.martin
počet príspevkov248
dátum registrácie09.05.2007
Streda 18.08.2021 08:45, Ford Tourneo Custom
Taky jsem koukal po Multivanu, chtěl jsem předváděčku, ale ceny byly astronomické a tak jsem nakonec skončil u Ford Tourneo Custom. kolem 800 tis seženete 2 - 3 roky staré kousky, často ještě v záruce (měli záruku 5 let 200 000km, některé dokonce 7 let 300 000km). Zkuste na ně mrknout. Není to tak reprezentativní auto jako Multivan, ale po facelifru 2018 vypadá uvnitř parádně a ceny jsou hodně lidové. Za stejné peníze koupíte auto 2 - 3 roky staré s nájezdem cca 50 - 100 tis km, tedy zhruba polovinu toho, co mají Multivany za stejné peníze. Já jsem nakonec z předváděčky Tournea cuknul a koupil starší kousek 2013 za super cenu. Přeci jen jsem si říkal, že auto za 800 tis, dvě malé děti, velký pes a každou chvíli tahám nějaké OSB desky, pytle s kůrou, rašelinou a já nevím co ještě, takže uvnitř dostává zabrat, takže jsem dočasně zvolil starší model, ale pokaždé když jdu okolo modelu 2018 tak tiše slintám a říkám si, jestli jsem si neměl rovnou koupit ten novější model :)
reagovať
pavel.wolf
počet príspevkov1
dátum registrácie22.09.2015
Streda 06.10.2021 17:57, T6.1 nebo T7 ?
Jsem rozhodnut pro rodinu pořídit Multivan, ale mám dilema, zda sáhnout po ověřené generaci T6 nebo si počkat na T7, která brzy půjde do prodeje.
Cenově to má být v podstatě nastejno.
U T7 se mi líbí možnost ekologického hybridu a variabilita vnitřního prostoru.
Na druhou stranu je zde riziko nevychytaných much u nového modelu a taky výroba bude asi v dnešní době na delší lokte.
Co si o tom myslíte?
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.