0
späť
 

diskuze k tématu: Jaký sportovnější vůz do 300.000,-?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, japonská vozidla
vaclav.slipekFB
počet príspevkov2
dátum registrácie09.11.2014
Nedela 09.11.2014 22:53, Jaký sportovnější vůz do 300.000,-?
Dobrý den, chtěl bych poradit s koupí vozu. Představa by byla VW Scirocco, Golf GTI, Audi TT, Leon Cupra, Impreza WRX, Focus ST, Mazda MPS, Honda CIvic Type-R, BMW Z4 atd.... Rok alespoň 2007 a výš.Najeto tak max kolem 100.000km.Cena do 300.000,-. Auto bych pořídil jako druhé do rodiny pro zábavu na víkendy, pro ostřejší jízdu. Jaké byste mi doporučili co se týká spolehlivosti a co nejmenších nákladů na provoz(opravy), spotřebu neřeším,výkon minimálně 160PS(podle hmotnosti vozu). Děkuji za radu.
reagovať
tomaskrtek
počet príspevkov982
dátum registrácie18.03.2008
Utorok 11.11.2014 08:30, RE: FoFo / Type-R
vážená redakce, když už něco mažete tak to dělejte tak aby se příspěvek neobjevoval ani při citaci, to potom postrádá smysl, ne?

EDIT admin: diky za upozorneni, uz jsem to opravil
reagovať
tomaskrtek
počet príspevkov982
dátum registrácie18.03.2008
Utorok 11.11.2014 08:42, RE: Jaký sportovnější vůz do 300.000,-?
vaclav.slipekFB napísal:
Dobrý den, chtěl bych poradit s koupí vozu. Představa by byla VW Scirocco, Golf GTI, Audi TT, Leon Cupra, Impreza WRX, Focus ST, Mazda MPS, Honda CIvic Type-R, BMW Z4 atd.... Rok alespoň 2007 a výš.Najeto tak max kolem 100.000km.Cena do 300.000,-. Auto bych pořídil jako druhé do rodiny pro zábavu na víkendy, pro ostřejší jízdu. Jaké byste mi doporučili co se týká spolehlivosti a co nejmenších nákladů na provoz(opravy), spotřebu neřeším,výkon minimálně 160PS(podle hmotnosti vozu). Děkuji za radu.

Nissan 350Z. měl jsem 3 a k tomu Infiniti G35 coupé což je 350Z ale s kufrem a čtyřmi sedadly. rychlá nezáludná zadokolka (pokud nevypnete neuvážené stabilizaci) se směšnými náklady na provoz i servis. pokud budete měnit olej (Castrol EDGE 10W60) po max. deseti tis.km a nebudete ho vytáčet studený tak vás motor přežije. rok 2007 bude mít 313 koní, pokud vám bude prodávající vykládat báchorky o čipování tak mu nevěřte, jednotka nejde přepsat, musí se vyměnit. dovoz z USA kupte jen když bude mít v TP zapsané všechny vyjímky a hlavně bude mít Brembo brzdy, jinak ne.
reagovať
_Tomas
počet príspevkov6
dátum registrácie24.07.2007
Utorok 11.11.2014 08:52, Fofo / Type-R
EDIT: Po smazani prispevku, pokus c.2, tentokrat bez inzertni casti :)

Pri takovemhle vyctu aut bych si asi jeste ujasnil co dalsiho, mimo to co jste vypsal, od auta chcete/ocekavate napr. 4x4, predni nebo zadni nahon, 3/5 dveri, naznak kufru, babolap uroven ( jak moc kriklava barva). Nasledne bych se ve zbylych autech zkusil projet. Osobni zkusenost z vyse uvedeneho mam jen s Type-Rem a Focusem ST, kdy mi nejspis diky motoru ve Focusu a celkovemu dojmu z jizdy ucaroval vic prave Focus.
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Štvrtok 04.06.2015 01:02, re:
Dobrý den. Jako kompromis mezi jízdními vlastnostmi a náklady na servis doporučuji Ford Focus ST, je to jedna z nejpovedenějších předokolek a má výborný podvozek. Zajímavou volbou může být také Nissan 350 Z.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.