0
späť
 

diskuze k tématu: Volkswagen Golf GTi

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 06.08.2007 08:12, Bejvávalo
Jó, tehdy se ještě u VW dělaly poctivý auta! Škoda jen, že je to tak dávno.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 06.08.2007 09:59, výskyt
Ještě že uvedl místa svého výskytu. Dám si bacha.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 06.08.2007 10:01,
Zajímalo by mě,podle čeho majitel počítá spotřebu když mu nefunguje počítadlo kilometrů.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 06.08.2007 10:07, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Zajímalo by mě,podle čeho majitel počítá spotřebu když mu nefunguje počítadlo kilometrů.
mozna podle palubniho pocitace
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 06.08.2007 10:42, RE: Bejvávalo
anonym napísal:
Jó, tehdy se ještě u VW dělaly poctivý auta! Škoda jen, že je to tak dávno.
Jeste Golf III byl taky etalonem spolehlivosti. U takto stareho auta bych jen poznamenal, ze navenek ma sice mozna jen sem tam nejaky flicek koroze, ale majiteli doporucuji kontrolu dutin ... zejmena nosne casti mohou byt zkorodovane zevnitr a zdaleka jiz nemaji svou puvodni pevnost. Takze s tou rychlosti 195 km/h opatrne
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 06.08.2007 11:03, Držák
Já jen mohu dodat, že když jsem byl před rokem v Německu, tak jsem byl hodně vyvalenej, že jsem tam moc neviděl trojkový Golfy, ale jen dvojkový, čtyřkový a pětkový. Když jsem se ptal jednoho známého, jak to, že někteří Němci stále hrkají po silnicích s 20 let starým autem (a to i mladí kluci), tak říkal, že dvojkový Golf je auto, do kterého naliješ olej a vyměníš filtry a jedeš a nic neřešíš. Věřím, že je to pravda.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 06.08.2007 12:45, GTI bych si nekoupil
Vetsinou to byva pekne olitane auto. Vzhledem k tomu, ze nefungovalo pocitadlo kilometru, rekl bych, ze ho spis nekdo vyradil z provozu.

Auto bylo koupene od kamarada, tak snad pokud to je dobre kamaradstvi, bude to v pohode. Jinak bych se bal.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 06.08.2007 12:47, RE: Držák
anonym napísal:
Já jen mohu dodat, že když jsem byl před rokem v Německu, tak jsem byl hodně vyvalenej, že jsem tam moc neviděl trojkový Golfy, ale jen dvojkový, čtyřkový a pětkový. Když jsem se ptal jednoho známého, jak to, že někteří Němci stále hrkají po silnicích s 20 let starým autem (a to i mladí kluci), tak říkal, že dvojkový Golf je auto, do kterého naliješ olej a vyměníš filtry a jedeš a nic neřešíš. Věřím, že je to pravda.
Muzu potvrdit, ze tech trojkovych golfu moc v Nemecku uz nejezdi, ale dvojkovych tam jezdi jeste min. Uz je to proste moc.

Co me osobne prekvapilo, ze ty trojky bud byly tridveraky, nebo kombiky. Klasickych petidveraku bylo dost malo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 06.08.2007 12:52, RE: Držák
anonym napísal:
Muzu potvrdit, ze tech trojkovych golfu moc v Nemecku uz nejezdi, ale dvojkovych tam jezdi jeste min. Uz je to proste moc.

Co me osobne prekvapilo, ze ty trojky bud byly tridveraky, nebo kombiky. Klasickych petidveraku bylo dost malo.
Ja bych celkove rekl, ze preci jen ty starsi kousky jako GOLF 2 a 3 na zapade nejsou tak rozsirene. Treba tady v Anglii je priserne mnozstvi golfu 4 a 5, je to tady hodne oblibene auto spolu s Peugeotem 307, ale starsi Golfy 3 a 2 tady moc nejsou k videni. Je to spise o kupni sile trhu. Na zapade je golf 3 uz stare auto a tak se veze na vychod do CR, SR atd kde ho jeste vyuziji
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 06.08.2007 14:23, RE: Držák
mufik.martin napísal:
Ja bych celkove rekl, ze preci jen ty starsi kousky jako GOLF 2 a 3 na zapade nejsou tak rozsirene. Treba tady v Anglii je priserne mnozstvi golfu 4 a 5, je to tady hodne oblibene auto spolu s Peugeotem 307, ale starsi Golfy 3 a 2 tady moc nejsou k videni. Je to spise o kupni sile trhu. Na zapade je golf 3 uz stare auto a tak se veze na vychod do CR, SR atd kde ho jeste vyuziji
Tady v Anglii? Tady seš v čechách ty blázne. Ještě že takový ty kašpárci typu zigi edmund mufik logins se zaevidovali , aspon se od nás liší.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 06.08.2007 14:33, RE: Držák
anonym napísal:
Tady v Anglii? Tady seš v čechách ty blázne. Ještě že takový ty kašpárci typu zigi edmund mufik logins se zaevidovali , aspon se od nás liší.
Je mi ctí se od vás lišit.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 06.08.2007 15:22, RE: Držák
edmund napísal:
Je mi ctí se od vás lišit.
jo asi o to jedno kolecko min budou mit, to uz neni mozny
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 06.08.2007 17:06, RE: Držák
anonym napísal:
Tady v Anglii? Tady seš v čechách ty blázne. Ještě že takový ty kašpárci typu zigi edmund mufik logins se zaevidovali , aspon se od nás liší.
Ok tak sorry, ne tady v Anglii, ale jen v Anglii kdyz ti na tom tak zalezi. Jinak na mem prispevku se nic nemeni krome toho, ze se omlouvam za pouziti fraze tady v Anglii, protoze kdyz clovek nekde zije, tak mistem TADY mysli neco jineho nez ostatni co ziji jinde.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 06.08.2007 18:49, RE: Držák
anonym napísal:
Tady v Anglii? Tady seš v čechách ty blázne. Ještě že takový ty kašpárci typu zigi edmund mufik logins se zaevidovali , aspon se od nás liší.
A nejlepsi je, ze takovy ti kasparci jako ANONYMOVE vetsinou neudelaji registraci a jen se schovavaji za anonymitu internetu
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 06.08.2007 19:54, RE: Držák
mufik.martin napísal:
A nejlepsi je, ze takovy ti kasparci jako ANONYMOVE vetsinou neudelaji registraci a jen se schovavaji za anonymitu internetu
su to buzny lenive...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 06.08.2007 22:30, RE: Držák
bubu napísal:
su to buzny lenive...
jsem teda asi buzna lenivá když se mi nechce registrovat :) Ale zase se vždy podepíšu pod svuj příspěvek....Ten PP mě překvapil. Taky bych řekl, že to je poslední kvalitní VW a to jsem na Japonce :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 06.08.2007 23:02, RE: Držák
anonym napísal:
jsem teda asi buzna lenivá když se mi nechce registrovat :) Ale zase se vždy podepíšu pod svuj příspěvek....Ten PP mě překvapil. Taky bych řekl, že to je poslední kvalitní VW a to jsem na Japonce :)
....tak to vidis, a nepodpisal si sa, lenochod jeden....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 07.08.2007 02:38, to byl golf asi ještě slušnej
No aspoň že to nedostane žádný úchylný tuzing, místo toho investuje do vychytání těch technických much. Takový rozumný přístup se u Golfistů jen tak nevidí (akorát crash test by byla jatka) ...jinak co máte všichni furt s 6 gangy? Já mám maximálku el omezenou na 250 a bohatě mi tam stačí 4 rychlosti. Jinak na západě jsem si Golfů II v poslední době nevšiml, tam jezdí hodně III + IV (pětek míň).
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 07.08.2007 22:21, RE: to byl golf asi ještě slušnej
Ráďa napísal:
No aspoň že to nedostane žádný úchylný tuzing, místo toho investuje do vychytání těch technických much. Takový rozumný přístup se u Golfistů jen tak nevidí (akorát crash test by byla jatka) ...jinak co máte všichni furt s 6 gangy? Já mám maximálku el omezenou na 250 a bohatě mi tam stačí 4 rychlosti. Jinak na západě jsem si Golfů II v poslední době nevšiml, tam jezdí hodně III + IV (pětek míň).
No jo Ráďo, ale ne každý touží jezdit s obrovským Mercedesem s obří kubaturou. Jezdi si klidně těch svých omezených 250 na 4ku a věz, že jsi omezený taky, ale na ne na 4ku, ale jako prase!!!

Víš některý lidi tady tady mají daleko jinačí káry, než 20 let starý obrovský Medvědy a neotravujou tady pořád.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.