0
späť
 

diskuze k tématu: VW Caddy vs Dacia Logan MCV

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 17.09.2013 08:15, VW Caddy vs Dacia Logan MCV
Dobrý den

Moje otázka je vcelku jednoduchá. Rád bych nahradil svou již dosluhující Felicii Kombi za jiné auto. Po úvaze jsem došel k výběru ze dvou kandidátů. Auto bude sloužit z polovičky jako soukromé a z polovičky jako firemní naší zahradnické firmy, tj převozy sazenic, nářadí a podobně. Určitě chceme 5 lidí do vozidla. Nafta nebo benzin nehrají roli. Roli hraje spolehlivost. Cenový limit je 140-150tis Kč. Viděl jsem několik Loganů kolem 100tis Kč, u bílých mě abs odradila začínající koroze svárů v motorovém prostoru. U Caddyho zase obvykle vysoký nájezd kilometrů. Otázkou tedy je, jestli je vhodnější koupit mladší Logan a za pár let ho prodat, či špíše darovat, protože se pravděpodobně rozpadne, či zvolit o něco starší, ale na pohled spolehlivější Caddy? Snad jen dodám, že jiné alternativy vozů neuvažuji.

Za rady/zkušenosti děkuji.
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Pondelok 21.10.2013 23:13, re:
Dobrý den. Přiznám se, že na tuto otázku si netroufám jednoznačně odpovědět. S VW Caddy nebývají žádné větší problémy, zejména s motorem 1.9 TDI se jedná o velmi spolehlivé auto s nízkou spotřebou. Zda-li ale ve spolehlivosti předčí Dacii Logan, která bude za stejnou cenu daleko mladší, je otázkou. Doporučuji najít si nějaké recenze uživatelů těchto vozů, které by Vám mohly výběr vozu usnadnit.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.