0
späť
 

diskuze k tématu: Toyota RAV4 nebo Suzuki Jimny

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, japonská vozidla, japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 18.05.2007 07:25, By Meky - odporucam Jimny
Vlastnim asi 15 rokov stary Suzuki Samurai - jediny problem bola znicena spojka, hrdzavy vyfuk a spinavy karburator. Pravidelne jazdeny v tazkom terene, komfort je sice nulovy, ale celkove terenne vykonny su neprekonatelne! Spolahlivost absolutna!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 18.05.2007 08:51, Jimmy
Jednoznačně,pokud budete jezdit častěji do terénu bych doporučil Jimmiho,mám předchozí model Samuraj a používám ho k vyjetí k chalupě v Beskydech.Jinak ho nemám na číslech a bez OTP,dovezl jsem ho z německa jen na ježdění po lese.Parkuju ho u kamaráda na dvoře pod plachtou,pak vždycky dojedu,vyměním auta,přehážu věci ,nastartuju(ikdyž stojí třeba 2měs. vždy na poprvé) a vyrazím lesem na chalupu a ještě se nestalo, že bych nevyjel !
Je to úžasné vozítko pro zábavu a měl jsem možnost jezdit i s novým Jimmy a ten i na asfaltě není zas tak moc tvrdý.
Toyota je velice pohodlná,ale kamarád co se s ní za mnou vydal skončil asi po 250 metrech v kolejích po lesním traktoru a musel to vzdát,ale do lehčího terénu a na cestu je RAV pohodlnější o 100%.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 03.04.2008 10:35, RE: Jimmy
Tonny napísal:
Jednoznačně,pokud budete jezdit častěji do terénu bych doporučil Jimmiho,mám předchozí model Samuraj a používám ho k vyjetí k chalupě v Beskydech.Jinak ho nemám na číslech a bez OTP,dovezl jsem ho z německa jen na ježdění po lese.Parkuju ho u kamaráda na dvoře pod plachtou,pak vždycky dojedu,vyměním auta,přehážu věci ,nastartuju(ikdyž stojí třeba 2měs. vždy na poprvé) a vyrazím lesem na chalupu a ještě se nestalo, že bych nevyjel !
Je to úžasné vozítko pro zábavu a měl jsem možnost jezdit i s no...
Mno v porovnani s RAVem je Jimny upravdu urceny do relativne tezkeho terenu, stejne jako RAV predurceny do "mesta".Pripada mi, ze se trochu srovnavaji hrusky s jabkama.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.