0
späť
 

diskuze k tématu: Tatra dál vyvíjí osobní vozy

kategórie zaradenia témy: česká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 25.02.2009 13:54, drzim palce
ovsem nechapu kdo si takove auto koupi... kdyby se radsi pustili do vyroby uzitkoveho auta do 3,5 t... myslim ze to by se prodavalo mnohem lepe. no ale kdyz si kluci z koprivnice veri...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 25.02.2009 16:31, RE: drzim palce
handis napísal:
ovsem nechapu kdo si takove auto koupi... kdyby se radsi pustili do vyroby uzitkoveho auta do 3,5 t... myslim ze to by se prodavalo mnohem lepe. no ale kdyz si kluci z koprivnice veri...
No já jsem třeba kluk z Kopřivnice. No asi si to nekoupí každý průměrný občan z ČR. Spíše by asi mělo jít o movitější zájemce a fandy. Tatra to asi nechce dělat jako masovou konkurenci superbu ale jako takovou "raritu". A k těm dodávkám, vzhledem k tomu že tatra dělá pouze motory do nákladních aut tak asi je nebude dopasovávat do nějakého 3,5t škrčka. Tatra nemůže konkurovat takovým ikonám jako je transit, jumper a podobné protože na to nemá prostředky. A i kdyby to třeba začali dělat tak je asi konkurence rozdrtí, protože bude mít nižší cenu a má už vybudovanou klientelu která by těžko přešla k Tatře jako k dražší a v podstatě neznámé alternativě. Jinak palce držím taky.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 26.02.2009 10:32, RE: drzim palce
Michy007 napísal:
No já jsem třeba kluk z Kopřivnice. No asi si to nekoupí každý průměrný občan z ČR. Spíše by asi mělo jít o movitější zájemce a fandy. Tatra to asi nechce dělat jako masovou konkurenci superbu ale jako takovou "raritu". A k těm dodávkám, vzhledem k tomu že tatra dělá pouze motory do nákladních aut tak asi je nebude dopasovávat do nějakého 3,5t škrčka. Tatra nemůže konkurovat takovým ikonám jako je transit, jumper a podobné protože na to nemá prostředky. A i kdyby to třeba začali dělat tak je asi...
Souhlas. Ja jsem velky fanda tatrovek a diky kamaradum co maji tyto osobni auta s Pribora jsem se nekolikrat svezl a je to holt jine auto. Tatrovku jakkoli starou novou - nelze srovnavat s jinou znackou. Pro me ma to auto charizma... bohuzel nedostupne. Ale kdo nejel tatrovkou, nevi o co prisel
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.