0
späť
 

diskuze k tématu: Suzuki Swift 2006 a víc

kategórie zaradenia témy: poradna, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 04.10.2015 16:45, Suzuki Swift 2006 a víc
Dobrý den, hledáme společně s mojí přítelkyní nový ojetý vůz do 100 000Kč. Vzhledem k mému věku 21 let hledáme něco spolehlivého a bezpečného. Momentálně vlastním Fiat Bravo 1.2 r.v. 99 kde se o bezpečnosti mluvit až tak nedá jak jsem se již 2x přesvědšil ale nikoliv mojí chybou. Ve výběru automobilu jsem stále nerozhodný a tak jsem přečetl spoustu různých recenzí na různá auta ale stále se nemohu rozhodnout co bude nejlepší volbou. Jak jsem řekl kladu důraz především na bezpečnost, spolehlivost, a přijatelné provozní náklady (díly, spotřeba,..).
Jeden kandidát co se mi v poslední době dostal do rejstříku je Suzuki Swift 1.3 68kw 5dv. Recenze jsou na toto autíčko víc než kladné a cena ojetin velmi příznivá.
Co je pro mne také výhodou je fakt, že mohu použít obě sady alu disků které momentálně vlastním na Fiata.
Dále se nakláním k Fiatu Punto kde však nevím jaký motor bude dobrou volbou. \"Dvanáctistovky\" postrádají výkon a k dieslu se moc nenakláním.
Další kandidát by byl Fiat Bravo II nebo Ford Focus II kde se však cena pohybuje někde jinde.

Moc vás prosím o pomoc s výběrem. Auto potřebujem co nejdříve a budem rádi za vaši radu.

Předem vám děkuji.

S pozdravem Karel F.
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Štvrtok 08.10.2015 23:45, re:
Dobrý den. Suzuki Swift je skutečně povedené a spolehlivé auto, se kterým neuděláte chybu. Fiatu Punto dvanáctistovka na běžné ježdění postačí, navíc umí být také velmi spolehlivá. Pro Fiat Bravo jako ideální motorizaci doporučuji přeplňovanou čtrnáctistovku o výkonu 88 kW, s níž je opravdu svižné. U Fordu Focus je zase sázkou na jistotu benzínová šestnáctistovka.
reagovať
driver111
počet príspevkov528
dátum registrácie13.03.2013
Piatok 09.10.2015 11:40, Punto
Z výběru co je v zadání, není vůbec špatné to punto, ale vzít v 1.4 - to je motor, který je nezmar a vydrží ledacos. Takže za mě z výběru grande punto s 1.4 benzinem- je i prostorově uvnitř větší i s větším kufrem oproti swiftu, který ale taky není špatný.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.