0
späť
 

diskuze k tématu: suv pro přitelkyni

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 14.09.2013 17:12, suv pro přitelkyni
Dobry den,
Chci pořídit SUV pro přítelkyni, a rozhoduji se mezi ,Suzuki grand vitara,Toyota RAV 4,nebo Honda CR-V,měl by to byt automat v benzínu ,protože ročně najede kolem 12tisic km, Já mam superba a toho z ruky nedám,a SUV chci kvuli horám v Zimě,auto bych chtěl koupit tak r.v.2008-2009,
děkuji za odpověd
Martin
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Štvrtok 17.10.2013 23:08, re:
Dobrý den. Nevím, jak moc vysoké nároky na SUV máte, já osobně bych Vám doporučil Hondu CR-V. jedná se o velmi spolehlivé auto, doporučuji jediný benzínový motor v nabídce, kterým je dvoulitr. Automatická převodovka, se kterou může spolupracovat, na rozdíl od konkurenčních automatů neubírá pohonné tolik výkonu kvůli konstrukci s pěti spojkami a nebývají s ní problémy.
reagovať
David V
počet príspevkov2054
dátum registrácie16.05.2007
Piatok 18.10.2013 16:34, RE: suv pro přitelkyni
nepřihlášený uživatel napísal:
Dobry den, Chci pořídit SUV pro přítelkyni, a rozhoduji se mezi ,Suzuki grand vitara,Toyota RAV 4,nebo Honda CR-V,měl by to byt automat v benzínu ,protože ročně najede kolem 12tisic km, Já mam superba a toho z ruky nedám,a SUV chci kvuli horám v Zimě,auto bych chtěl koupit tak r.v.2008-2009, děkuji za odpověd Martin


Výběr vozů není špatný, ještě bych zařadil Subaru Forester, které považuji za skutečné SUV, která umí jak na silnici tak v terénu, nicméně chápu, že designově nemusí vyhovovat.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.