0
späť
 

diskuze k tématu: Suzuki Alto: Těžký život lehkooděnce

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 27.12.2010 19:50, pěkné
co se mne týče, já bych do něj šel ihned, pro pražský provoz by mi zcela dostačovalo, spotřeba čtu skvělá a do práce a dom a případně na chalupu stačí. Líbí se mi a děkuji p. borskému za pěkný článek.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 28.12.2010 08:31, Chyba v textu
Dobrý den
v textu jsem nalezl překlep:
"Najdete zde všehovšudy dominantní otáčkoměr,..."
Správně má být podle mě:
"Najdete zde všehovšudy dominantní rychloměr,..."

Alto u nás nemá otáčkoměr. Ostatně v článku se to poté taky píše.
reagovať
alda
počet príspevkov2
dátum registrácie25.10.2015
Sobota 21.11.2015 19:14, Suzuki Alto
Já mám na Altu najeto asi 17000 km a jsem s ním naprosto spokojen.To že je vyrobeno v Indii
je výhoda pro české nekvalitní vozovky.
Plusy
+ jednoduchý vůz s minimem elektroniky
+ jednoduchý interiér a absence všelikých tlačítek,ovládačů,informačních displejů a laciných
pozlátek
+ robustní a odolný podvozek
+ spolehlivý a živý benzínový atmosférický tříválec
+ přesné řazení s krátkými dráhami
+ čitelné a lehké řízení,výborné jízdní vlastnosti a manévrovatelnost
+ nízké servisní a provozní náklady,5 litrů spotřeba,roční pojištění 1000,-kč
+ vyšší posez a pohodlné přední sedadla,dostatek místa v předu(měřím 185 cm)
+ zaparkujete skoro všude a otočíte se na "pětníku"
Mínusy
- pouze pro dva,max.tři cestující
- ve výhledu trochu překáží levý sloupek,dá se na to zvyknout
- maličký zavazadelník,ale to neberu jako negativum ale vlastnost danou malostí autka

Kdo uvažuje pořízení miniauta,nechť si pořádně rozmyslí,proč ho chce a na co ho chce,
aby pak nebyl zklamán.Mě vyhovuje na 100 procent a vždy se těším,až sednu za volant.Jízda
v "maluchu" je prostě zábava a pořád mě neomrzela
Alda
reagovať
danet - redakce TipCars
počet príspevkov535
dátum registrácie16.11.2012
Pondelok 23.11.2015 09:40, RE: Suzuki Alto
alda napísal:
Já mám na Altu najeto asi 17000 km a jsem s ním naprosto spokojen.To že je vyrobeno v Indiije výhoda pro české nekvalitní vozovky.Plusy + jednoduchý vůz s minimem elektroniky+ jednoduchý interiér a absence všelikých tlačítek,ovládačů,informačních displejů a laciných pozlátek+ robustní a odolný podvozek+ spolehlivý a živý benzínový atmosférický tříválec+ přesné řazení s krátkými dráhami+ čitelné a lehké řízení,výborné jízdní vlastnosti a manévrovatelnost+ nízké servisní a provozní náklady,5 litrů spotřeba,roční pojištění 1000,-kč+ vyšší posez a pohodlné přední sedadla,dostatek místa v předu(měřím 185 cm)+ zaparkujete skoro všude a otočíte se na "pětníku"Mínusy- pouze pro dva,max.tři cestující- ve výhledu trochu překáží levý sloupek,dá se na to zvyknout- maličký zavazadelník,ale to neberu jako negativum ale vlastnost danou malostí autkaKdo uvažuje pořízení miniauta,nechť si pořádně rozmyslí,proč ho chce a na co ho chce,aby pak nebyl zklamán.Mě vyhovuje na 100 procent a vždy se těším,až sednu za volant.Jízdav "maluchu" je prostě zábava a pořád mě neomrzela Alda


Dobrý den, napiště prosím o svém voze recenzi: http://www.tipcars.com/#vlozit-zkusenost
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.