0
späť
 

diskuze k tématu: Subaru tribeca - Mazda CX9

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 05.01.2015 14:18, Subaru tribeca - Mazda CX9
Dobrý den, potřebuji auto pro rodinu, které nás doveze jak k moři tak na hory a vejde se do něj vše co sebou potřebujem. Proto jsem vybral tyto auta Subaru tribeca - Mazda CX9, cena kolem 350 000kč, naše současné auto je Mazda 6 a jsme velice spokojeni až na to, že velice rezne a nevejde se do ní vše co potřebujem na výlet. V pozadí je ještě výběr ( Lexus RX a Jeep).
Většina tvrdí, že pro rodinu stačí kombík popřípadě MPV, ale vyšší posaz, bezpečí a možnost dostat se v klidu na hůř dostupná místa mi nahrává pro tato auta.
Svezení v těchto autech bylo nádherné, můj dotaz je, které z nich, uvítám každou radu. U Mazdy mám strach z reznutí.
Předem všem děkuji
reagovať
PetrT
počet príspevkov1076
dátum registrácie24.05.2009
Pondelok 05.01.2015 17:45, RE: Subaru tribeca - Mazda CX9
nepřihlášený uživatel napísal:
Dobrý den, potřebuji auto pro rodinu, které nás doveze jak k moři tak na hory a vejde se do něj vše co sebou potřebujem. Proto jsem vybral tyto auta Subaru tribeca - Mazda CX9, cena kolem 350 000kč, naše současné auto je Mazda 6 a jsme velice spokojeni až na to, že velice rezne a nevejde se do ní vše co potřebujem na výlet. V pozadí je ještě výběr ( Lexus RX a Jeep). Většina tvrdí, že pro rodinu stačí kombík popřípadě MPV, ale vyšší posaz, bezpečí a možnost dostat se v klidu na hůř dostupná místa mi nahrává pro tato auta. Svezení v těchto autech bylo nádherné, můj dotaz je, které z nich, uvítám každou radu. U Mazdy mám strach z reznutí. Předem všem děkuji


Předně si nemyslím že uvedené auta jsou prostornější než kombik střední třídy, takže pokud se nevejdete do Mazdy 6 nebude to o moc lepší. Konkrétně Lexus rx400 je super auto, ovšem ve třídě má snad nejmenší interier. Touareg je prostornější a sám prodejce ho přirovnává prostorností k passatu.
Subaru Tribeca se prý nekamarádí s plynem, k čemuž jistě časem dojdete.
Pokud bych chtěl velké prostorné SUV šel bych cestou US cars na plyn nebo koupil Infinity. Taky neni zrovna velké, ale je aspon krásné.

reagovať
tomaskrtek
počet príspevkov982
dátum registrácie18.03.2008
Utorok 06.01.2015 09:27, RE: Subaru tribeca - Mazda CX9
PetrT napísal:
nepřihlášený uživatel napísal:
Dobrý den, potřebuji auto pro rodinu, které nás doveze jak k moři tak na hory a vejde se do něj vše co sebou potřebujem. Proto jsem vybral tyto auta Subaru tribeca - Mazda CX9, cena kolem 350 000kč, naše současné auto je Mazda 6 a jsme velice spokojeni až na to, že velice rezne a nevejde se do ní vše co potřebujem na výlet. V pozadí je ještě výběr ( Lexus RX a Jeep). Většina tvrdí, že pro rodinu stačí kombík popřípadě MPV, ale vyšší posaz, bezpečí a možnost dostat se v klidu na hůř dostupná místa mi nahrává pro tato auta. Svezení v těchto autech bylo nádherné, můj dotaz je, které z nich, uvítám každou radu. U Mazdy mám strach z reznutí. Předem všem děkuji
Předně si nemyslím že uvedené auta jsou prostornější než kombik střední třídy, takže pokud se nevejdete do Mazdy 6 nebude to o moc lepší. Konkrétně Lexus rx400 je super auto, ovšem ve třídě má snad nejmenší interier. Touareg je prostornější a sám prodejce ho přirovnává prostorností k passatu. Subaru Tribeca se prý nekamarádí s plynem, k čemuž jistě časem dojdete.Pokud bych chtěl velké prostorné SUV šel bych cestou US cars na plyn nebo koupil Infinity. Taky neni zrovna velké, ale je aspon krásné.


Infi FX je v interiéru menší než všechny zmiňované vozy, vyjma RX, tam je cca nastejno. CX-9 bude mít problém se servisem, není dělaná pro Evropu takže to bude dovoz z US a nejsem si jistý jestli servisy Mazdy zvládnou US auto stejně jako servisy Nissan zvládají Infiniti-tedy některé z nich. Tribeca je krasavec po kterém jsem také pošilhával. osobně bych ale raději šel do Mazdy, bude jich v nabídce minimálně 2x víc než Tribec. jen je třeba počítat s tím že motor je Ford, stojí to na podvozku Forda...
reagovať
bear7
počet príspevkov1
dátum registrácie06.01.2015
Utorok 06.01.2015 14:26, Mazda a Subaru
FX je malé, QX 56 to už je lepší , Mazda vyrobila pár kusu CX 9 pro Evropu, takže co se týče servisu nebude problém. Záleží na ročním nájezdu kilometrů, pokud to není mnoho, je zbytečné dávat plyn.
V Mazdě i Subaru je uvnitř mnohem víc místa než ve zmiňované Mazdě 6 a jiným kombíkům střední třídy, kufr není o tolik větší díky sedačkám ve třetí řadě, ale ty se dají možná odstranit pokud nejsou potřeba a tím zvětšit ůložný prostor. Jinak auta to budou nesmrtelná
reagovať
tomaskrtek
počet príspevkov982
dátum registrácie18.03.2008
Utorok 06.01.2015 15:12, RE: Mazda a Subaru
bear7 napísal:
FX je malé, QX 56 to už je lepší , Mazda vyrobila pár kusu CX 9 pro Evropu, takže co se týče servisu nebude problém. Záleží na ročním nájezdu kilometrů, pokud to není mnoho, je zbytečné dávat plyn.V Mazdě i Subaru je uvnitř mnohem víc místa než ve zmiňované Mazdě 6 a jiným kombíkům střední třídy, kufr není o tolik větší díky sedačkám ve třetí řadě, ale ty se dají možná odstranit pokud nejsou potřeba a tím zvětšit ůložný prostor. Jinak auta to budou nesmrtelná


QX56 (Nissan Pathfinder Armada) je full size, nádherné obrovské auto kterých je u nás jak šafránu. obávám se že to už je pro ´´normálního´´ člověka poněkud moc. stejně jako Escalade. a s tím plynem- u takového auta se montáž zaplatí za jeden rok při nájezdu 10.000 km, takže zbytečný rozhodně není.
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Streda 07.01.2015 22:29, RE:
Dobrý den. Jak Mazda CX-9, tak Subaru Tribeca se na našich cestách vyskytují jen velmi vzácně. Velikostně jsou si velmi podobné a pravděpodobně neuděláte chybu ani s jedním z nich. Za cenou okolo 350 tisíc korun lze najít oba vozy v dobrém stavu, Mazda nabídne o něco více pohodlí, Subaru zase motory typu boxer.
reagovať
Albi1
počet príspevkov91
dátum registrácie26.01.2009
Štvrtok 08.01.2015 20:49, re
Možná bych se podíval i po Mercedesu třídy R 4x4
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.