Warning: strpos(): Empty needle in /home/ebm/www/tipcars6/moduly/interlink/interlink.php on line 78
Diskuze - Škoda a její cenová strategie - vlastenecká přirážka?
0
späť
 

diskuze k tématu: Škoda a její cenová strategie - vlastenecká přirážka?

kategórie zaradenia témy: česká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 20.03.2008 08:02, Kdo chce Škodu bít, hůl si vždy najde
a statistickými čísly se toho už zdůvodnilo, zvlášť když se zapomene na kategorii N1.A teď do mne ! Malá nápověda: jsem hloupý, bez vlastního názoru, chci být členem tupého stáda.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 20.03.2008 09:32, RE: Kdo chce Škodu bít, hůl si vždy najde
anonym napísal:
a statistickými čísly se toho už zdůvodnilo, zvlášť když se zapomene na kategorii N1.A teď do mne ! Malá nápověda: jsem hloupý, bez vlastního názoru, chci být členem tupého stáda.
No já si myslím, že ten článek mimo mísu není. Nicméně je fakt, že se dá auto koupit v zahraničí levněji, a to neplatí jen o Škodovce. A Škody považuji vzhledem ke konkurenci za dražší a domnívám se, že neopodstatněně. Ovšem proti gustu žádný dišputát. Když něco chci a má to na trhu jistou cenu, tak se smířím a vezmu to.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 20.03.2008 10:40, RE: Kdo chce Škodu bít, hůl si vždy najde
David V napísal:
No já si myslím, že ten článek mimo mísu není. Nicméně je fakt, že se dá auto koupit v zahraničí levněji, a to neplatí jen o Škodovce. A Škody považuji vzhledem ke konkurenci za dražší a domnívám se, že neopodstatněně. Ovšem proti gustu žádný dišputát. Když něco chci a má to na trhu jistou cenu, tak se smířím a vezmu to.
Veľmi dobre napísaný článok, niet k nemu čo dodať.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 20.03.2008 11:08, RE: Kdo chce Škodu bít, hůl si vždy najde
anonym napísal:
Veľmi dobre napísaný článok, niet k nemu čo dodať.
suhlas - velmi pekny clanok. Mne je tiez Skoda sympaticka, ale zial kvality predaja a popredajne sluzby - o cenach ani nehovorim ma zviedli k sikmookemu predajcovi. A nelutujem
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 20.03.2008 12:06, Pravda
S tím článkem se dá jen souhlasit. U mne vyhrálo proti Fabii Clio zhruba před rokem. Solidně vybavené a za cenu základní Fabie. ŠKODA opravdu nemá cenovou politiku moc přívětivou. A nikdo v autosalonech mne nepřevědčil, že ty peníze navíc nejsou vyhozený z okna.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 20.03.2008 12:26, Konkurence
Kdo teď uvažuje o autě velikosti Octávka musí vzít v potaz VW Jetta. Jen si musí vyřešit jestli preferuje zakulacený design VW oproti "kulatým" hranám O2 - za stejné peníze stejná kvalita a ještě lepší výbava.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 20.03.2008 14:57, RE: Konkurence
watchtower napísal:
Kdo teď uvažuje o autě velikosti Octávka musí vzít v potaz VW Jetta. Jen si musí vyřešit jestli preferuje zakulacený design VW oproti "kulatým" hranám O2 - za stejné peníze stejná kvalita a ještě lepší výbava.
Ty výbavo dyť to jsou stavebnice .. můžeš mít O2 za 550 i za 900tisíc, co si naporoučíš to tam můžeš mít.. ach jo..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 20.03.2008 15:36, RE: Konkurence
anonym napísal:
Ty výbavo dyť to jsou stavebnice .. můžeš mít O2 za 550 i za 900tisíc, co si naporoučíš to tam můžeš mít.. ach jo..
myslim, ze watchtower chtel rict, ze za stejne penize bude mit Jetta lepsi vybavu...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 20.03.2008 16:11, RE: Pravda
anonym napísal:
S tím článkem se dá jen souhlasit. U mne vyhrálo proti Fabii Clio zhruba před rokem. Solidně vybavené a za cenu základní Fabie. ŠKODA opravdu nemá cenovou politiku moc přívětivou. A nikdo v autosalonech mne nepřevědčil, že ty peníze navíc nejsou vyhozený z okna.
Renault je ovsem zase jina kapitola ... za ty penize clovek dostane slusne vybavene auto, se kterym se docela dobre jede, ale pockejte, az budete na tom Cliu neco servisovat ... tam si to vyberou nekolikanasobne. S predrazenosti Skody vzhledem k poskytovane hodnote souhlasim.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 20.03.2008 16:50,
Za 20 let si nikdo na Škodovku ani nevzpomene.Trh ovládne Korea s Čínou.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 20.03.2008 18:45, Proč
by němci měli řešit české vlastenectví, když jde škodovka na odbyt?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 20.03.2008 19:04, RE: Proč
anonym napísal:
by němci měli řešit české vlastenectví, když jde škodovka na odbyt?
skodovka jde na odbyt? DDDDDDD
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 21.03.2008 01:27, ale oni ví co dělají
Český trh není pro AZNP ten hlavní, tak si může hrát na punc exkluzivity, zatím jí to vychází. Těch 16mld loňského zisku je právě díky schopné strategi, to všecka čest. Že je O1 nesvítící, poskakující koza nebo že má ten jeden "ocelově modrý" Superb II již teď prosezenou kůži na sedačkách, to je vedlejší. Zisk je? Je! Tak co. Navíc to mají přece ve znaku: "pro zelené slepice". A už Werich říkal, člověk, ten rozum má. Lidstvo, to rozum nemá.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 21.03.2008 07:29, Reimport se vyplatí!!
David V napísal:
No já si myslím, že ten článek mimo mísu není. Nicméně je fakt, že se dá auto koupit v zahraničí levněji, a to neplatí jen o Škodovce. A Škody považuji vzhledem ke konkurenci za dražší a domnívám se, že neopodstatněně. Ovšem proti gustu žádný dišputát. Když něco chci a má to na trhu jistou cenu, tak se smířím a vezmu to.
Přesně tak, známý si nechal dovést Octavii2 ze zahraničí a ušetřil nějakých 120 000 Kč!Proč platit víc, když nemusím? Říkal, že to za rok za stejný prachy prodá a koupí si zase novou. Jmenovalo
se to nějak a-import, nebo e-import - už nevím... .
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 21.03.2008 13:46, RE: Kdo chce Škodu bít, hůl si vždy najde
anonym napísal:
a statistickými čísly se toho už zdůvodnilo, zvlášť když se zapomene na kategorii N1.A teď do mne ! Malá nápověda: jsem hloupý, bez vlastního názoru, chci být členem tupého stáda.
Tak on článek je primárně o srovnání Škody "z domova" a Škody z ciziny... A jejich cenách... I hloupý člověk, bez vlastního názoru, který chce být členem tupého stáda by to tam měl najít... Zas tak složitě to tam napsané není. Prostě se pro člověka, který kupuje Škodu soukromě, vyplatí reimport - otázka je, jestli to tak má být....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 21.03.2008 15:46, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Za 20 let si nikdo na Škodovku ani nevzpomene.Trh ovládne Korea s Čínou.
Místo do Superba jsem šel do Sonaty a nelituji.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.03.2008 12:34, RE: Konkurence
anonym napísal:
myslim, ze watchtower chtel rict, ze za stejne penize bude mit Jetta lepsi vybavu...
Tak tak. Příště se asi budu muset vyjadřovat jednodušeji pro některé prosťáčky.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.