0
späť
 

diskuze k tématu: Superb III nebo Passat B8 se zaměřením na sedačky

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, česká vozidla
Kryton
počet príspevkov2
dátum registrácie23.06.2018
Utorok 11.09.2018 18:47, Superb III nebo Passat B8 se zaměřením na sedačky
Ahoj, uvažuji o koupi nového auta. Bude to poslední passat nebo superb, jen jsem se chtěl zeptat, zda jste si při vyzkoušení někdo všiml extrémně nepohodlných sedaček u passata. V superbu bylo posezení velice příjemné. V passatu bylo posezení u řidiče ještě jakžtakž ucházející, u spolujezdce mi přišla sedačka menší sotva jsem se do ní vešel a vzadu u mnou preferované varianty sedan jsem se nevešel na výšku (ano měřím 195 cm), ale i tak. Navíc docela tvrdé posezení. U superba jsem si připadal jako král.

Všiml jste si toho také někdo další? Díky
reagovať
BobanHTP
počet príspevkov2404
dátum registrácie19.08.2015
Streda 12.09.2018 13:52, RE: Superb III nebo Passat B8 se zaměřením na sedačky
citácia:
reakce na: Kryton, 11.09.2018 18:47 (Ahoj, uvažuji o koupi nového a ...)


Ahoj sedačky jsou věc hodně individuální. Zkusil bych více Passatů jestli se to neliší, stačí jiná výbava a šup sedačky jsou o třídu lepší.
Jinak silně doporučuji si vyzkoušet také Mondeo, od sedaček, přes podvozek až po spolehlivost je to lepší auto a přitom často levnější
reagovať
Kryton
počet príspevkov2
dátum registrácie23.06.2018
Streda 12.09.2018 15:11, RE: RE: Superb III nebo Passat B8 se zaměřením na sedačky
citácia:
reakce na: BobanHTP, 12.09.2018 13:52 (Ahoj sedačky jsou věc hodně in ...)


No pravé zkouším už druhého passata a stále stejný problém. I žena to cítí. Navíc nevím ze by se dělali s jinými sedackami. Nikde v příplatkové výbavě to není.
Jinak Mondeo se mi subjektivně nelíbí. Díky
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.