0
späť
 

diskuze k tématu: První auto do 100 000

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, česká vozidla, německá vozidla
ukrajinec147
počet príspevkov1
dátum registrácie01.12.2016
Štvrtok 01.12.2016 19:02, První auto do 100 000
Zdravím, prosím o radu jaké auto se vyplatí pořídit pro čerstvého řidiče - studenta.
Auto bude sloužit na krátké vzálenosti - do školy, do města, do obchodu atd. (takže max. 10 000 km za rok)

Chci hlavně aby to auto nějak vypadalo, byl 4/5 dveřák, měl klimu, levné náhradní díly, a příměřená spotřeba..

Dost se mi líbí superb, passat, a octavia II.. ale sehnat něco z totoho ve slušném stavu do 100 tis. je snad nemožné

přijatelná je i jedničková octavia

díky za rady
reagovať
Excalibur
počet príspevkov36
dátum registrácie16.07.2013
Štvrtok 01.12.2016 21:40, Octavia I / Mondeo / BMW 3
Takových dotazů je tady většina - chci téměř prémiovku (i když ojetou) a nemám moc peněz. Superba i Passat bych škrtnul - za ty peníze se těžko najde zachovalý kus. Podle nájezdu byste měl vybírat benzínový motor, to by v případě koncernu zřejmě znamenalo buď 1,6 nebo 1,8 T. S 1,8 T nemám zkušenosti, 1,6 je taková - neurazí/nenadchne. Kdybych volil rozumem, tak bych šel do Octavie 1,6 (Octavia I, popřípadě Octavia Tour, Octavii II v tom rozpočtu těžko seženete). Pokud bych volil víc srdcem , tak bych to viděl na Mondeo (případně Focus II) nebo BMW 3. Výborná by byla Mazda 6, ale ta bude zřejmě dost zrezlá (což může být problém i u Fordu).
reagovať
tipl
počet príspevkov36
dátum registrácie25.04.2016
Štvrtok 01.12.2016 21:50, Auto
Tak vzhledem k Tvému nájezdu ber výhradně benzín.

Jen se zeptám, proč zrovna tak velké auto? Budeš jezdit ve více lidech nebo něco převážet?
Těch sto tisíc je cena za auto nebo vč. prvních výdajů?

Co se týče Octavií I, tak bych vzal tak nějakou max. za 60 tisíc a zbytek nechal na výdaje, počínaje servisem, gumama, pojištěním přes podvozek, brzdy....udělat generálky a jezdit.
Octavie II do sto tisíc podle mě bude vrak zralý před smrtí.

A nebo kouknout po Fabii, nejlépe po motoru 1.4 MPI. Odmění se nižší pojistkou a ještě nižšími náklady.

Dá se vybírat i ze spousty zahraničních vozů.

reagovať
BobanHTP
počet príspevkov2404
dátum registrácie19.08.2015
Piatok 02.12.2016 09:29, RE: První auto do 100 000
ukrajinec147 napísal:
Zdravím, prosím o radu jaké auto se vyplatí pořídit pro čerstvého řidiče - studenta.Auto bude sloužit na krátké vzálenosti - do školy, do města, do obchodu atd. (takže max. 10 000 km za rok)Chci hlavně aby to auto nějak vypadalo, byl 4/5 dveřák, měl klimu, levné náhradní díly, a příměřená spotřeba..Dost se mi líbí superb, passat, a octavia II.. ale sehnat něco z totoho ve slušném stavu do 100 tis. je snad nemožnépřijatelná je i jedničková octaviadíky za rady


Ahoj za mě je stylovka Citroen C4 I v benzínu 1.4 nebo 1.6, to samé Peugeot 307 po faceliftu (2006+) s se stejnými motory. Na hospodské pomluvý těchot aut neber ohledy, mám v práci lidi, kteří mají tyto auta s méně problémy než Oct I
Napadá mě samozřejmě ještě spolehlivý Ford Focus II s motory 1.4/1.6 v benzínu...
reagovať
Bassgroover
počet príspevkov1
dátum registrácie02.01.2017
Pondelok 02.01.2017 10:29, NABÍDKA - První auto do 100 000
Reaguji na Váš dotaz ohledně prvního auta do 100 000 Kč...

Pokud byste měl zájem, právě prodávám svůj vůz, který by Vás mohl zaujmout.

Škoda Octavia I 1,8T 110kW 4x4 LK liftback

Jedná se o "prémiovku", jelikož těchto vozů bylo vyrobeno pouze něco málo přes 3600 ks. Vůz má vynikající výkon a nejvyšší výbavu Laurin a Klement! Najeto 174 000 km. Rok výr. 2002.

Vůz byl naposledy servisován v autorizovaném servisu 11/2014, serv. knížka samozřejmě k dispozici. Poté výměna motorového oleje, vč. oleje v Haldex spojce v neautorizovaném servisu, ale přesně dle intervalu!

Interiér béžová kůže. Vyhřívaná přední sedadla, tempomat, xenony, climatronic, střešní okno, zatmavená zpětná zrcátka, sound system, paket pro špatné cesty...

V případě zájmu mohu k vozu prodat i sadu zimních kol. Disky i s obutím zakoupeny nové před dvěma lety! Zimní pneumatiky se vzorkem XL pro pohony všech kol.

Cena 75000 Kč.

V případě zájmu mne kontaktujte na tel. č. 606619362, nebo e-mailu Bassgroover@email.cz
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.