0
späť
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia 1.6 55kW - chcípne a nejede

kategórie zaradenia témy: poradna, technické dotazy, česká vozidla, typ vozidla, osobní
Miloš1971
počet príspevkov1
dátum registrácie12.01.2019
Sobota 12.01.2019 20:11, Škoda Octavia 1.6 55kW - chcípne a nejede
Zdravím všechny, mám problém se svojí Octávkou 1.6 55kW.Občas zničehonic při jízdě, obvykle při nižších otáčkách(převodový stupeň max.3) ztratí tah a chcípne-ideálně u kruháku nebo v křižovatce.Následně nejde třeba hodinu až dvě nastartovat, poté se zatím vždycky chytla.Stalo se to však 2x během tohoto týdne a tim pádem je auto krajně nespolehlivé.Vypozorovali jsme, že se to děje, když venku prší nebo hodně sněží.Napadá mě několik věcí co by to mohlo být, ale formou pokus-omyl to moc řešit nechci.Nedávno byly měněny svíčky i celá kabeláž k nim,tudíž tím to nebude.
Jinak dole nemám plasty pod motorem, takže mě napadlo, zda se tím nedostává voda do nějakého elektrospoje.
Znáte to někdo?
Děkuji všem za rady a případné zkušenosti.
reagovať
marian
počet príspevkov1
dátum registrácie24.01.2019
Štvrtok 24.01.2019 20:57, RE: Škoda Octavia 1.6 55kW - chcípne a nejede
citácia:
reakce na: Miloš1971, 12.01.2019 20:11 (Zdravím všechny, mám problém s ...)


Zdravim,měl jsem ten sám problém,auto ve větším vlhku nešlo nastartovat, nebo bylo hodně mokro nebo snih ,nebo jsme projeli kaluž , tak to chcíplo a po nějaké době doma v suchu opět naskočil , problém byl v popraskane cívce ktere to vlhko vadilo, ted mám novou a je klid, vše OK. :
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.