0
späť
 

diskuze k tématu: Rodinný kombík kolem 120 000,-

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, česká vozidla, německá vozidla, italská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 14.10.2013 22:36, Rodinný kombík kolem 120 000,-
Dobrý den,prosím o radu,k jaké značce se přiklonit.Hledám prostorný,spolehlivý vůz pro 4 člennou rodinu s benzínovým motorem. Vzhledem k provozním nákladům a dobrým jízdním vlastnostem hledat - Octávii,Focus,Mondeo? Na francouze jsem neslyšela nic dobrého,pro Octávii mám lehce slabost.Po jakém motoru se poohlédnout,aby plně naložený vůz neměl problém ani v kopcovitém terénu? Ještě jsem zahlédla Stilo,netuším,jaké jsou servisní náklady v porovnání s výše zmiňovanými značkami.
Děkuji za rady!
M.
reagovať
David V
počet príspevkov2054
dátum registrácie16.05.2007
Utorok 15.10.2013 13:16, RE: Rodinný kombík kolem 120 000,-
nepřihlášený uživatel napísal:
Dobrý den,prosím o radu,k jaké značce se přiklonit.Hledám prostorný,spolehlivý vůz pro 4 člennou rodinu s benzínovým motorem. Vzhledem k provozním nákladům a dobrým jízdním vlastnostem hledat - Octávii,Focus,Mondeo? Na francouze jsem neslyšela nic dobrého,pro Octávii mám lehce slabost.Po jakém motoru se poohlédnout,aby plně naložený vůz neměl problém ani v kopcovitém terénu? Ještě jsem zahlédla Stilo,netuším,jaké jsou servisní náklady v porovnání s výše zmiňovanými značkami.Děkuji za rady! M.


Zkuste pro první orientaci tohle:
http://www.tipcars.com/magazin-octavia-passat-mondeo-nebo-focus-vecny-duel-5305.html
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.