0
späť
 

diskuze k tématu: Octavia - jak vyměnit olej v automatické převodovce?

kategórie zaradenia témy: poradna, technické dotazy, oleje, aditiva, česká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.12.2009 02:36, Šetření na pravém místě
Zajeď s tím do servisu, šetřílku.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.12.2009 07:23, výměna oleje
To kanárek: není nad to si vyměnit olej sám. Sám jsem zažil jednu velmi negativní zkušenost ve značkovém servise Škoda, kdy jsem zaplatit plných 5 l, ale do motoru se mi dostala sotva polovina. Přišlo se na to obrovskou náhodou, ale zcela přesvědčivě. Takže vypadá to blbě, ale přijedu služebním SUPERBem domů, vyměním oblek za montérky a olej si měním sám. Vzhledem k najetým 60.000 si to udělám 2xročně, ale mám jistotu, že nám auto někde v D neklekne!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.12.2009 08:41, RE: výměna oleje
ropák97 napísal:
To kanárek: není nad to si vyměnit olej sám. Sám jsem zažil jednu velmi negativní zkušenost ve značkovém servise Škoda, kdy jsem zaplatit plných 5 l, ale do motoru se mi dostala sotva polovina. Přišlo se na to obrovskou náhodou, ale zcela přesvědčivě. Takže vypadá to blbě, ale přijedu služebním SUPERBem domů, vyměním oblek za montérky a olej si měním sám. Vzhledem k najetým 60.000 si to udělám 2xročně, ale mám jistotu, že nám auto někde v D neklekne!
ropák97: ty měníš olej v převodovce 2 ročně po 30tkm?To máš tu služebku tak rád?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.12.2009 09:08, RE: výměna oleje
ropák97 napísal:
To kanárek: není nad to si vyměnit olej sám. Sám jsem zažil jednu velmi negativní zkušenost ve značkovém servise Škoda, kdy jsem zaplatit plných 5 l, ale do motoru se mi dostala sotva polovina. Přišlo se na to obrovskou náhodou, ale zcela přesvědčivě. Takže vypadá to blbě, ale přijedu služebním SUPERBem domů, vyměním oblek za montérky a olej si měním sám. Vzhledem k najetým 60.000 si to udělám 2xročně, ale mám jistotu, že nám auto někde v D neklekne!
souhlasim s tim, ze co si clovek vymeni sam je nejlepsi....myslim ty jednoduche veci. Taky mam z okoli spousty negativnich zkusenosti ze servisu, kdy jste si privezli na vymenu vlastni olej, nejaky kvalitni, oni si ho nechali a do motoru vam dali treba obycejny starline a nikdo nic nepozna....a nebo vam vymenili jen pulku oleje, zapomely na filtry atd....jednoduche veci si vzdy s kamaradem menim sam, nejsem moc zrucnej a tak to necham delat prevazne jeho a pomaham mu a mam jisotu, ze vse co jsem koupil mam doopravdy v aute
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.12.2009 09:08, RE: výměna oleje
ropák97 napísal:
To kanárek: není nad to si vyměnit olej sám. Sám jsem zažil jednu velmi negativní zkušenost ve značkovém servise Škoda, kdy jsem zaplatit plných 5 l, ale do motoru se mi dostala sotva polovina. Přišlo se na to obrovskou náhodou, ale zcela přesvědčivě. Takže vypadá to blbě, ale přijedu služebním SUPERBem domů, vyměním oblek za montérky a olej si měním sám. Vzhledem k najetým 60.000 si to udělám 2xročně, ale mám jistotu, že nám auto někde v D neklekne!
souhlasim s tim, ze co si clovek vymeni sam je nejlepsi....myslim ty jednoduche veci. Taky mam z okoli spousty negativnich zkusenosti ze servisu, kdy jste si privezli na vymenu vlastni olej, nejaky kvalitni, oni si ho nechali a do motoru vam dali treba obycejny starline a nikdo nic nepozna....a nebo vam vymenili jen pulku oleje, zapomely na filtry atd....jednoduche veci si vzdy s kamaradem menim sam, nejsem moc zrucnej a tak to necham delat prevazne jeho a pomaham mu a mam jisotu, ze vse co jsem koupil mam doopravdy v aute
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.12.2009 09:08, RE: výměna oleje
Tomi napísal:
ropák97: ty měníš olej v převodovce 2 ročně po 30tkm?To máš tu služebku tak rád?
Mluví o motorovém oleji.
A já s ním souhlasím. Olej si také měním sám. Nic na tom mení a mám jistotu, že je to vyměněno podle mých představ a ještě na tom ušetřím a nemusím se objednávat.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.12.2009 09:58, RE: výměna oleje
ropák97 napísal:
To kanárek: není nad to si vyměnit olej sám. Sám jsem zažil jednu velmi negativní zkušenost ve značkovém servise Škoda, kdy jsem zaplatit plných 5 l, ale do motoru se mi dostala sotva polovina. Přišlo se na to obrovskou náhodou, ale zcela přesvědčivě. Takže vypadá to blbě, ale přijedu služebním SUPERBem domů, vyměním oblek za montérky a olej si měním sám. Vzhledem k najetým 60.000 si to udělám 2xročně, ale mám jistotu, že nám auto někde v D neklekne!
proto si na vymenu v servisu dohlizim osobne a vidim presne, odkud mechanik bere novy olej, jak meni filtr atd. pravda, vymena me v konecnem dusledku prijde na nejakou tu stovku, ale mam to bez starosti se shanenim oleje a filtru a nemusim se starat o likvidaci pouziteho oleje. nehlede na to, ze pod auto se mi pred panelakem opravdu lezt nechce
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.12.2009 13:24, RE: výměna oleje
mufik.martin napísal:
souhlasim s tim, ze co si clovek vymeni sam je nejlepsi....myslim ty jednoduche veci. Taky mam z okoli spousty negativnich zkusenosti ze servisu, kdy jste si privezli na vymenu vlastni olej, nejaky kvalitni, oni si ho nechali a do motoru vam dali treba obycejny starline a nikdo nic nepozna....a nebo vam vymenili jen pulku oleje, zapomely na filtry atd....jednoduche veci si vzdy s kamaradem menim sam, nejsem moc zrucnej a tak to necham delat prevazne jeho a pomaham mu a mam jisotu, ze vse co jsem...
Starline je Mogul a ten není nekvalitní.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 12.12.2009 03:52, nepředepisuje výměnu? =mazec
Pokud Škoda opravdu nepředepisuje výměnu oleje v automatu, tak je asi něco dost špatně ....nebo žádný prototyp ještě nenajel tu mez a čeká se co to zákazníkům udělá?
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.