0
späť
 

diskuze k tématu: Octavia III RS po faceliftu - jakou konfiguraci zvolit?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, jaké palivo vybrat, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy
Explicit
počet príspevkov4
dátum registrácie05.01.2020
Štvrtok 29.02.2024 11:43, Octavia III RS po faceliftu - jakou konfiguraci zvolit?
Zdravím,
po letech kupuji nové auto a ačkoliv jsem chtěl původně Superb Sportline 2.0 TDI 110kw, tak tahle volba v současné době moc nekoresponduje s rozpočtem do 500 tisíc Kč, který mám na nákup vozu vyhrazený. Zaujala mě tedy Octavie 3 RS po faceliftu, v jaké konfiguraci ji zvolit, aby tam bylo co nejmíň potenciálních serepetiček, které by vedly k častým návštěvám servisu a drahým opravám? Mám docela vysoký roční nájezd, něco kolem 25-35 tisíc km, takže se nejspíš naftě nevyhnu. Je vhodné na základě výše uvedených požadavků zvolit 2.0 TDI 135 KW manuální převodovka, RV 2018 a pokud možno do 8/2018, kdy se ještě do tohoto modelu nedávalo AdBlue? Případně má i s takovým nájezdem smysl se podívat po nějakém benzinu v manuálu?
Díky za tipy a odpovědi.
reagovať
mufik.martin
počet príspevkov248
dátum registrácie09.05.2007
Nedela 03.03.2024 17:47, RE: Octavia III RS po faceliftu - jakou konfiguraci zvolit?
citácia:
reakce na: Explicit, 29.02.2024 11:43 (Zdravím,po letech kupuji nové ...)


No z logiky veci, pokud chcete mit co nejmene serepeticek, tak nekupujte RS, ale kupte za stejne penize mladsi a mene ojetou beznou octavii s minimalni vybavou. Jinak RS ma samozrejme rovnou vyssi vybavu plnou serepeticek, urcite i motor nebude mit takovou zivotnost jako bezny 110kw motor, u RS se da o to vice ocekavat vetsi opotrebeni z duvodu vyssiho vykonu a pravdepodobneho vyuzivani toho vykonu predchozim majitelem. TAkze bud RS a smirit se s trochu narocnejsim servisem, nebo ozelet RS a vzit mladsi a mene ojetou beznou octavii s nizsi vybave.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.