0
späť
 

diskuze k tématu: Benzín do města. +-135k

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, jaké palivo vybrat, jaký typ motoru vybrat, automobilky, česká vozidla, německá vozidla
Petr817
počet príspevkov1
dátum registrácie28.02.2017
Utorok 28.02.2017 22:38, Benzín do města. +-135k
Zdravím,

Chtěl bych poradit s výběrem auta. Přemýšlel jsem spíše o benzínu, protože auto bude využíváno především na krátké jízdy. Cca 10 km denně po městě s max. ročním nájezdem okolo 15.000km.

Začne největší kandidáti jsou asi Octavia II, VW Passat a Audi A4... Akorát nevím jaké jsou a nejsou dobré motory. Zatím jsem se zajímal o Octavku a tam mi hodně radili 1.4fsi nebo starší 1.6mpi. u těch dalších budu rád za doporučení.

Děkuji za odpovědi.
reagovať
David V
počet príspevkov2054
dátum registrácie16.05.2007
Streda 01.03.2017 07:41, Do města
Do města bych očekával auta typu Fiesta, Corsa, a když už nižší střední tak Focus. U Passatů, A4-ek a Octávií za 135 kKč bude asi problém s nějakým přijatelným nájezdem a věkem, protože auto ve městě sejde o něco rychleji.
Já bych do města hledal Fiestu nebo krátkého Focuse, samozřejmě benzín, ale to se shodujeme.
A těch malých kandidátů je více a budou v rozumnějším stavu nebo mladší než střední třída.
reagovať
BobanHTP
počet príspevkov2404
dátum registrácie19.08.2015
Štvrtok 02.03.2017 10:43, RE: Benzín do města. +-135k
Petr817 napísal:
Zdravím,Chtěl bych poradit s výběrem auta. Přemýšlel jsem spíše o benzínu, protože auto bude využíváno především na krátké jízdy. Cca 10 km denně po městě s max. ročním nájezdem okolo 15.000km.Začne největší kandidáti jsou asi Octavia II, VW Passat a Audi A4... Akorát nevím jaké jsou a nejsou dobré motory. Zatím jsem se zajímal o Octavku a tam mi hodně radili 1.4fsi nebo starší 1.6mpi. u těch dalších budu rád za doporučení.Děkuji za odpovědi.


Ahoj, ve městě se dobře jezdí s kratším autem. Za mě je to zejména VW Golf nebo VW Golf+ s atmos. motory 1.4/1.6 MPI a nebo Ford Focus II HB 1.4/1.6. Golf je tichší a je z něho lépe vidět dozadu. Focus zase seženeš s dobrou výbavou (ESP, 6xairbag, autom.klima atd..) Jinak dnes stojí zvukové parkovací senzory pod 2000kč i s montáží, takže výhled dozadu možná nemusíš tolik řešit...
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.