0
späť
 

diskuze k tématu: Módní policie TipCars.com hodnotí Škodu Felicii

kategórie zaradenia témy: česká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.10.2011 18:58, Tuning sekce
Tímto děkuji redakci za zveřejnění mé špionážní fotografie a pojetí této sekce, tleskám! :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.10.2011 19:28, Interiér...
Petr-Tipcars: Děkuji autorovi fotografií, že jsme byli ušetřeni ještě majitelovy invence v interiéru. Ale je zde vidět určitá důslednost, dotaženost detailů...Zprzněna byla prakticky každá část toho auta. Jak jsem někde slyšel: Když prů...r, tak pořádnej! Zajímalo by mne, kdy majitel naposledy měnil olej a filtry...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.10.2011 00:55, Konečně
To je přesně ten typ aut, na které čekám. Styling, pokud se někomu "tohle" líbí, prosím, ale znak VW na kapotě hovoří za vše. Není lepší za ty prachy koupit něco, v čem se bude majitel bude cítit dobře i bez těch serepetiček? To je jak dolovat z dvanáctistovky (atmo) výkon nákupem drahého benzínu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.10.2011 11:14, RE: Konečně
David V napísal:
To je přesně ten typ aut, na které čekám. Styling, pokud se někomu "tohle" líbí, prosím, ale znak VW na kapotě hovoří za vše. Není lepší za ty prachy koupit něco, v čem se bude majitel bude cítit dobře i bez těch serepetiček? To je jak dolovat z dvanáctistovky (atmo) výkon nákupem drahého benzínu.
Jak je výstižně napsáno v článku - 10 minut života za to nestojí. Svým způsobem majitelovi závidím ten čas i tu omezenost, se kterou se ponořuje do vlastního světa. Takovej člověk nemůže mít nějaký zásadní problémy nebo starosti...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.10.2011 11:16, RE: Interiér...
anonym napísal:
Petr-Tipcars: Děkuji autorovi fotografií, že jsme byli ušetřeni ještě majitelovy invence v interiéru. Ale je zde vidět určitá důslednost, dotaženost detailů...Zprzněna byla prakticky každá část toho auta. Jak jsem někde slyšel: Když prů...r, tak pořádnej! Zajímalo by mne, kdy majitel naposledy měnil olej a filtry...
Jojo, ty chlupatý potahy musí bejt super, plný prachu a drobků z baget... A jak v nich musí bejt útulno v létě... Nic víc naštěstí není vidět...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.10.2011 14:58, zastydlá puberta
Tohle prožilo hromada lidí, mladej kluk má vozidlo, jezdí sním do školy, na střední. Aby zaujal spolužačky, tak má pocit, že musí olepit vozidlo těma serepetičkama, hlavně nezapomenout na pořádnej subwoofer, kterej zabere celej kufr a na parkovišti před školou pouštět tuc tuc... Když jsem byl malej, tak jsem si proplétal paprsky kola barevnými drátky, tohle je podobný případ. Problém vidím spíš vtom, že ty kluci s těma plečkama závoději na silnici a někdy jezději tak, jako kdyby vozidlo spolu s těma plastama získalo i parametry závodního vozu a potom vznikají takové ty články typu: 4 mladíci jedoucí v sobotu z diskotéky zemřeli při tragické nehodě....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.10.2011 15:50, typy tuningu
Tak mě napadá, že tunerů jsou vlastně takové dvě skupiny. Jedni - jako tenhle se snaží dát na auto všechny možný nálepky a plastíky a vznikne tzv. vánoční stromeček, a druhá skupina ti zase všechno možný sundavají a zakitovávají, od klik dveří, přes spz, až je auto celé hladké, něco jako vajíčko
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 09.10.2011 22:22, RE: zastydlá puberta
Projectigi napísal:
Tohle prožilo hromada lidí, mladej kluk má vozidlo, jezdí sním do školy, na střední. Aby zaujal spolužačky, tak má pocit, že musí olepit vozidlo těma serepetičkama, hlavně nezapomenout na pořádnej subwoofer, kterej zabere celej kufr a na parkovišti před školou pouštět tuc tuc... Když jsem byl malej, tak jsem si proplétal paprsky kola barevnými drátky, tohle je podobný případ. Problém vidím spíš vtom, že ty kluci s těma plečkama závoději na silnici a někdy jezději tak, jako kdyby vozidlo spolu s ...
Tímhle spíš spolužačky donutí k smíchu :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.10.2011 08:24, RE: Konečně
Pepe napísal:
Jak je výstižně napsáno v článku - 10 minut života za to nestojí. Svým způsobem majitelovi závidím ten čas i tu omezenost, se kterou se ponořuje do vlastního světa. Takovej člověk nemůže mít nějaký zásadní problémy nebo starosti...
Viděl jsem Davide kdysi v Řecku Felicii pick-up prodávat pod znakem VW Caddy... myslím, že si tím asi taky někdo léčil nějaký mindrák
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.10.2011 09:03, RE: zastydlá puberta
Projectigi napísal:
Tohle prožilo hromada lidí, mladej kluk má vozidlo, jezdí sním do školy, na střední. Aby zaujal spolužačky, tak má pocit, že musí olepit vozidlo těma serepetičkama, hlavně nezapomenout na pořádnej subwoofer, kterej zabere celej kufr a na parkovišti před školou pouštět tuc tuc... Když jsem byl malej, tak jsem si proplétal paprsky kola barevnými drátky, tohle je podobný případ. Problém vidím spíš vtom, že ty kluci s těma plečkama závoději na silnici a někdy jezději tak, jako kdyby vozidlo spolu s ...
Kolikrát jsem překvapen že právě v takto olepeném voze je k vidění nějaký padesátník
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.10.2011 10:13, RE: Konečně
Michal napísal:
Viděl jsem Davide kdysi v Řecku Felicii pick-up prodávat pod znakem VW Caddy... myslím, že si tím asi taky někdo léčil nějaký mindrák
nic nemá na Daewoo Chairman které jsem před lety viděl v Praze, znaky Daewoo byly v čudu, na kapotě trojcípá hvězda a vzadu S500.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.10.2011 20:26, RE: typy tuningu
ivan2 napísal:
Tak mě napadá, že tunerů jsou vlastně takové dvě skupiny. Jedni - jako tenhle se snaží dát na auto všechny možný nálepky a plastíky a vznikne tzv. vánoční stromeček, a druhá skupina ti zase všechno možný sundavají a zakitovávají, od klik dveří, přes spz, až je auto celé hladké, něco jako vajíčko
A pak je ta třetí skupina, která na exteriér automobilu ani nesáhne ale změny se dějí pod kaptou motoru, na brzdách, nápravách, výfuku atd...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 10.10.2011 21:22, RE: typy tuningu
Alkantpan napísal:
A pak je ta třetí skupina, která na exteriér automobilu ani nesáhne ale změny se dějí pod kaptou motoru, na brzdách, nápravách, výfuku atd...
Jenže ti šáhnou většinou po něčem, co za to stojí.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 12.10.2011 08:39, RE: Konečně
Michal napísal:
Viděl jsem Davide kdysi v Řecku Felicii pick-up prodávat pod znakem VW Caddy... myslím, že si tím asi taky někdo léčil nějaký mindrák
Teď jsem se z Rhodosu vrátil a viděl jsem to taky. Akorát že jsem jich tam viděl několik, dokonce mají na vnitřní straně sajtny (na kabině zvenku) ten volkswagen vytlačený. Takže se to tam opravdu takhle asi prodávalo. Dokonce mají znak VW i na volantu a vše vypadá původně....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 12.10.2011 09:46, RE: Konečně
Petr79 napísal:
Teď jsem se z Rhodosu vrátil a viděl jsem to taky. Akorát že jsem jich tam viděl několik, dokonce mají na vnitřní straně sajtny (na kabině zvenku) ten volkswagen vytlačený. Takže se to tam opravdu takhle asi prodávalo. Dokonce mají znak VW i na volantu a vše vypadá původně....
v Egyptě jezděj místní policajti v Renaultu Logan MCV.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 08.01.2012 16:54, RE: zastydlá puberta
Projectigi napísal:
Tohle prožilo hromada lidí, mladej kluk má vozidlo, jezdí sním do školy, na střední. Aby zaujal spolužačky, tak má pocit, že musí olepit vozidlo těma serepetičkama, hlavně nezapomenout na pořádnej subwoofer, kterej zabere celej kufr a na parkovišti před školou pouštět tuc tuc... Když jsem byl malej, tak jsem si proplétal paprsky kola barevnými drátky, tohle je podobný případ. Problém vidím spíš vtom, že ty kluci s těma plečkama závoději na silnici a někdy jezději tak, jako kdyby vozidlo spolu s ...
Toto je ukázka jak snížit hodnotu auta o 20 000 kč tím, že do něj 10 000 kč narveš.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.