0
späť
 

diskuze k tématu: Škoda Auto zlevňuje své modely v Česku

kategórie zaradenia témy: česká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 29.05.2008 11:42, No skvělé
Akční Superb je dražší než ceníkový Citroën C5, a to nehodnotím design a komfort... Simpli klefra ;o)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 29.05.2008 12:33, RE: No skvělé
anonym napísal:
Akční Superb je dražší než ceníkový Citroën C5, a to nehodnotím design a komfort... Simpli klefra ;o)
Přesně, proč si kupovat Superba, když za ty peníze mohu mít už auto.
Citroen C5 nebo Mazdu 6 jsou už auta.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 29.05.2008 13:30, RE: No skvělé
anonym napísal:
Akční Superb je dražší než ceníkový Citroën C5, a to nehodnotím design a komfort... Simpli klefra ;o)
Osobně mám citroena a uznávám, že škoda je proti tomu auto
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 29.05.2008 16:53, RE: No skvělé
anonym napísal:
Osobně mám citroena a uznávám, že škoda je proti tomu auto
C5 stojí za starou belu. M6 už je super kára. Ale..... proč furt někdo srovnává něco, co se nedá srovnat. M6 si koupí někdo, kdo má radši ,,sportovnější" jízdu a že zatáčky Šestka zvládá na výbornou. Superb zase někdo, kdo si potrpí na pohodlí, prostor a teď už oficiálně i na tu bezpečnost a nehoní auto do zatáček jek vzteklej. To samý u Frantíků, komfortnější naladění vyhovuje taky jen někomu a druhýmu ne.
Osobně bych si Superb nekoupil a to jen z důvodu, že já radši ,,Japonečky" , tedy M6, zoom zoom.
Jenže nevyvracuju někomu to, že se mu Superb líbí a jeho důvody proč si kupuje zrovna tohle auto. Je to prostě kočár pro kravaťáky, co se chtějí v autě cejtit jako v peřince.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 29.05.2008 21:40, wumpy
No jen at slevní ze svých marží aspon to trochu pomůže. Jinak všem lidem bych přál at si mohou dovolit auto jaké by potřebovali. Hodně známých koupilo auta ojetá a ne nová a to ještě na leasing. Bohužel každá kára již měla něco za sebou, takže když se podělalo něco většího tak byl pro některé problém zatáhnout na jednou opravu+leasing+třeba ještě hypotéku. Auto je holt žrout peněz. Ale těžko se bez něj při práci obejdeme
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.