0
späť
 

diskuze k tématu: Fabia 1.0 MPI 37 kw vs VW Polo a Seat Ibiza 1.0 37 kw

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, česká vozidla, německá vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.04.2014 22:08, Fabia 1.0 MPI 37 kw vs VW Polo a Seat Ibiza 1.0 37 kw
Zajímalo by mě, jaký je rozdíl v motorech 1.0 MPI 37 KW ve vozidlech Seat Ibiza, Škoda Fabia a VW Polo. Jak to, že ve VW Polo a Seat Ibiza je doporučován a pochvalován, tak ve Fabii je kritizován. Měl jsem zato, že se jedná o tem samý motor. děkuji za odpověď. Váhám mezi koupí Seat Ibiza 1.0 r.v. 2000 a Fabií 1.2 HTP 40 nebo 47 KW. Rád bych tedy věděl co bude lepší volba. Vozidlo budu využívat v 99% ve městě.
reagovať
brin
počet príspevkov727
dátum registrácie28.03.2011
Štvrtok 01.05.2014 18:54, 1,0 Mpi
Motory 1,0 Mpi byly skutečně stejné. Ale to neznamená, že se ve všech vozech chovaly stejně. Fabia je na tak malý vůz poměrně hodně těžká, proto byla s motorem líná jako veš. Navíc ten motor je hodně zastaralý, jeho kořeny sahají až do dob Škody 1000 MB. Ve městě počítejte u HTP spotřebu přes 8. Ibiza s litrem na tom bude se spotřebou lépe, s dynamickou už to tak slavné nebude.
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Štvrtok 05.06.2014 12:53, re:
Dobrý den. Motor 1.0 MPI je ve všech vozech koncernu Volkswagen totožný. Pro městský provoz bude klidnému řidiči dostačovat, spotřeba o dvě deci většího motoru je ale prakticky stejná, tudíž jsem spíše pro verzi 1.2 HTP. Seat Ibiza je dobrou volbou, oproti Škodě Fabia se dá najít za stejné peníze v lepším stavu a s menším počtem najetých kilometrů.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.