0
späť
 

diskuze k tématu: Nový Seat Toledo se bude montovat v Mladé Boleslavi

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 08.03.2012 17:07, tak jak je to s těma třídama?
A už je to zase tady Nová třída vozu. PR oddělení VW už jede na plné koule. Už jsme z O2 udělali střední třídu, proč z nízkonákladového auta, které je v Indii a ostatních velice náročných trzích (třeba v Číně) úspěšné, neudělali das neu untere mittelklasse. Proměkčíme plasty aby se při doteku obtekly kolem prstů, dobře slícujeme ty dvě spáry, které jsou novinářům nejvíc na očích, senem vycpeme prázdnou palubku aby v ní nebyla vrzající ozvěna a šup s tím na trh, který už jsme s našimi argumenty dokázali nažhavit na teplotu "fanatics". Aby ten verk nezapadl mezi ostatní malé hatchbacky uděláme mu plastiku kufru. Velikost kufru jak známo bourá třídy, velikost kufru je kultem, náboženstvím a již nyní je založena sbírka na hrobku neznámého konstruktéra, kterého napadlo zvětšit zavazadelník o rezervní pneumatiku. Předpokládám, že novinka bude mít o pět až deset litrů menší objem, aby největší argumet pro koupi O2 nebyl sestrobratrovražedným bojem. Rozvor není důležitý, vše mezi dvěma a třemi metry dokážeme vpasovat do jakékoli třídy i kdybychom měli do kufru napočítat futrál na brejle.....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 08.03.2012 18:40, RE: tak jak je to s těma třídama?
typek napísal:
A už je to zase tady Nová třída vozu. PR oddělení VW už jede na plné koule. Už jsme z O2 udělali střední třídu, proč z nízkonákladového auta, které je v Indii a ostatních velice náročných trzích (třeba v Číně) úspěšné, neudělali das neu untere mittelklasse. Proměkčíme plasty aby se při doteku obtekly kolem prstů, dobře slícujeme ty dvě spáry, které jsou novinářům nejvíc na očích, senem vycpeme prázdnou palubku aby v ní nebyla vrzající ozvěna a šup s tím na trh, který už jsme s našimi argume...
Pro marketingový odd je to tah jak sfiňa. Španělská značka, německej majitel, montováno v ČR - hned na 3 trzích Evropy je to "domácí" auto... Pardon, na víc. Budou to montovat Slováci, Poláci, Rumuni, Bulhaři atd, zvlášť na víkendových a odpoledních (nočních) směnách...
reagovať
epso
počet príspevkov5
dátum registrácie30.01.2014
Štvrtok 30.01.2014 12:58, Nový Seat Toledo se bude montovat v Ml. Boleslavi.
Je to dobře, nebo ne? Jsem skalním fandou Seatu a Toleda obzvlášť. Měl jsem čtyři TDI 1,9 a všechny byly skvělé. Na rozdíl od tuzemské značky nebyly po provozu v Praze po dvou letech rozhrkané. Faktem je, že jsem déle než čtyři roky žádné neměl. Ale hodnocení - ideální autíčko. Možná, že důvodem je montáž vozu v Audi AG Ingolstadt, SRN, jak uvádí TP. Nechci se nikoho dotknout, ale to jsou fakta a já mám oprávněné obavy o pověst Toleda. Můžeme jen doufat, že se ti zahraniční dělníci v české fabrice naučili alespoň tolik, co ti jistojistě němečtí u Audi.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.