0
späť
 

diskuze k tématu: Seat Leon St 2.0 Tdi 110Kw 150 koni, ve vybave FR - ano či ne?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, vše o spotřebě, ostatní, automobilky, německá vozidla, zábava, život za volantem, typ vozidla, osobní
Vzteklina
počet príspevkov5
dátum registrácie23.08.2016
Utorok 23.08.2016 15:40, Seat Leon St 2.0 Tdi 110Kw 150 koni, ve vybave FR - ano či ne?
Dobry den,

mam v planu koupit novy Seat Leon ST 2.0 Tdi 110Kw 150 koni, ve vybave FR, a chtel bych se zeptat, jake jsou s timto auztem a motorem zkusenosti, popripade proc nekupovat, a jake jsou alternativy. Potrebuzji kombika, ktery me nesezere, jezdim denne kolem 150 km (prace), plus neco malo ve volnem case, kvuli rodine se 2 detmi potrebuji kombik, a kvuli najezdu diesel. Toto Auto pro me jako soukromou osobu skoro v plne vybave vyjde na 734900, cenova nabidka, vcetne slevy za uver je potom 658000. coz je i muj financni strop.

Moc vas prosim o podeleni se s nazory a zkusenostmi. Je to letosni model, tudiz o nem moc clanku a recenzi k nalezeni neni. co jsem nasel, jsem procetl, a vypada to, ze vladne celkem spokojenost. Ale sbiram dalsi poznatky:)

Moc dekuji za reakce.
reagovať
Valnoha
počet príspevkov322
dátum registrácie03.01.2011
Streda 24.08.2016 10:33, ...
mě osobně to přijde dost peněz za relativně "malé rodinné" auto.....
reagovať
radek.slivaFB
počet príspevkov181
dátum registrácie16.03.2013
Streda 24.08.2016 12:36, alternativa
V tehle cene uz najdete skladove mondea 2.0 tdci 110 nebo 132kw coz je auto o tridu vyse a ma velice priznive ceny oproti superbu nebo passatu
reagovať
Giorgio
počet príspevkov814
dátum registrácie09.05.2007
Streda 24.08.2016 13:04, RE: Seat Leon St 2.0 Tdi 110Kw 150 koni, ve vybave FR - ano či ne?
Vzteklina napísal:
Dobry den, mam v planu koupit novy Seat Leon ST 2.0 Tdi 110Kw 150 koni, ve vybave FR, a chtel bych se zeptat, jake jsou s timto auztem a motorem zkusenosti, popripade proc nekupovat, a jake jsou alternativy. Potrebuzji kombika, ktery me nesezere, jezdim denne kolem 150 km (prace), plus neco malo ve volnem case, kvuli rodine se 2 detmi potrebuji kombik, a kvuli najezdu diesel. Toto Auto pro me jako soukromou osobu skoro v plne vybave vyjde na 734900, cenova nabidka, vcetne slevy za uver je potom 658000. coz je i muj financni strop.Moc vas prosim o podeleni se s nazory a zkusenostmi. Je to letosni model, tudiz o nem moc clanku a recenzi k nalezeni neni. co jsem nasel, jsem procetl, a vypada to, ze vladne celkem spokojenost. Ale sbiram dalsi poznatky:) Moc dekuji za reakce.


Co jste si dal proboha do konfigurace, že máte takovou cenu? Vždyť i bez slevy stojí nejsilnější TDI s DSG ve výbavě FR 659 900. Co to je ta "plná výbava"? A když jste ochoten tolik peněz vyhodit za nižší střední třídu a plno dodatečné výbavy, proč nekoupíte auto o třídu výše, které ji už má bez doplatků? Nebo proč prostě nekoupíte jinou motorizaci a ty ušetřené peníze neprojezdíte, když rozhazování vám nevadí? O co méně budete splácet, o to více můžete (ale nemusíte) prolít nádrží. Cena se limitně blíží i ročním prémiovkám, a to si osobně myslím, že třída C je na tom jinde ve všech aspektech.
reagovať
Vzteklina
počet príspevkov5
dátum registrácie23.08.2016
Pondelok 29.08.2016 16:05, Odpoved :)
Dobry den,
manzelka chtela vsechny asistenty, co meli v nabidce, a ja si tam prihodil Sound System. Jinak realna cena po sleve dela aktualnew 648000. 734900 byla cena v konfiguratoru, cenova nabidka u prodejce je o dost levnejsi. Jake Auto byste mel na mysli? abych se jeste porozhledl. jde mi o misto a spotrebu, samozrejme ze vybava je vec nazoru, ale FR zu ma v zakladu taky celkem dost. x-perience nechci, 4kolku nepotrebuji, a cupra je sportak, coz taky nevyuziju. vybava style je levnejsi, ale zase priplatkova vybava stoji daleko vic...
reagovať
Vzteklina
počet príspevkov5
dátum registrácie23.08.2016
Pondelok 29.08.2016 16:05, Radek.slivaFB
U skladoveho Mondea mi taky udelaji lepsi cenu, nebo je to cena pevna?
reagovať
Vzteklina
počet príspevkov5
dátum registrácie23.08.2016
Pondelok 29.08.2016 16:12, Ford
Tak jsem se koukal na toho Forda, jen takzbezne, ne na skladove vozy, ale na Konfigurator, a ty ceny jsou uplne jinde bych rekl. Dostal jsem se na 1125000, i kdyz jsem tam natukal jen cca to, co by melo byt na Seatu, je to cenove uplne jinde. nerikam, ze tam neni neco navic, balicky jsem si neprohlizel dopodrobna, ale je to opravdu rozdil...
reagovať
Giorgio
počet príspevkov814
dátum registrácie09.05.2007
Pondelok 29.08.2016 17:16, RE: Odpoved :)
Vzteklina napísal:
Dobry den,manzelka chtela vsechny asistenty, co meli v nabidce, a ja si tam prihodil Sound System. Jinak realna cena po sleve dela aktualnew 648000. 734900 byla cena v konfiguratoru, cenova nabidka u prodejce je o dost levnejsi. Jake Auto byste mel na mysli? abych se jeste porozhledl. jde mi o misto a spotrebu, samozrejme ze vybava je vec nazoru, ale FR zu ma v zakladu taky celkem dost. x-perience nechci, 4kolku nepotrebuji, a cupra je sportak, coz taky nevyuziju. vybava style je levnejsi, ale zase priplatkova vybava stoji daleko vic...


Pořád mi připadá, že je to nesmysl - kolik stojí Style s těmi příplatky, které chcete? Opravdu se FR "vyplatí" (záměrně v uvozovkách). Jinak za 664 tisíc vč. DPH máte třeba referenční Volvo V60, resp. do 700 tisíc si můžete vybírat z řady ročních předváděček s nájezdem cca 25 tisíc km. Je to auto o třídu výše, směřující k prémiovému segmentu, pro pohodlí i bezpečnost tím uděláte určitě více Pokud by ta velikost nebyla určující, pak je tu menší V40 vč. designového provedení Cross Country. A jak jsem už psal, od cca 700 tisíc jsou referenční Mercedesy třídy C (samozřejmě lze i menší A a B). Možná se vám zdá moc vyhodit tolik peněz za ojetinu, ale vyhodit takové peníze za leona je ještě větší nesmysl. Počítejte s tím, že jeho hodnota bude klesat výrazně rychleji a z pohledu kvality jízdy jsou na tom ony "ojetiny" lépe.
reagovať
Vzteklina
počet príspevkov5
dátum registrácie23.08.2016
Pondelok 29.08.2016 17:30, Reakce na komentar
Na to volvo se jeste podivam. Mercedes me prijde nechutne drahy, je ale pravda, ze jsem se nekoukal po ojetinach. Chci si koupit nove auto. Predvadecky taky jeste zkouknu. S vybavou style me podobna priplatkova vybava, kde samozrejme nebylo ani vsechno, vysla myslim o 30 az 40 tisic draz. Koukal jsem se na ty skladove fordy mondeo, a sou opravdu v uplne jine vybave, nez seat, ale kdyz jsem ty ceny porovnal s konfiguratorem, pochybuju, ze cena kolem 700 tisoc bude jeste k jednani, abych se dostal na uroven seatu. Vybral jsem si extra vybavu za cca 140 tisic, to uznavam, ale s rou cenou 648 tisic jsem na hranici moznosti, na zacatku jsem porpvnaval snad vsechny dostupne znacky a stejnou motorizaci u vsech i vybavu, a jelikoz jsem vyradil renaulta a dacii, po porovnani ostatnich mi vysel ten seat jako nejvic muziky za ty penize. Byli jsme ho se zenou i projet, a i kdyz je ten kufr i kritizovany, pohledove nam prisel vetsi,nez u jednickove octavie, kterou mam v soucasnosti. Rad si vyslechnu vsechny pripominky, prece jen je to investice. Chci, aby mi par let vydrzel, a spotreba je taky dulezita, najezdim denne kolem 130 km jen skrz praci
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.