0
späť
 

diskuze k tématu: Seat Ibiza, Fiat Punto nebo Opel Corsa?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla, německá vozidla, italská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 11.08.2006 07:06, Jaka volba?
No Corsu ani Ibizu bych nebral,teda Ibizu vubec ne,Seat neni znacka moc dobra,radsi toho Opla!
Radil bych fiat Punto s motorem 1.3JTD (nizka spotreba i pojistka),ale pokud jste zavodnik a mate radsi solidni zatah,tak myslim,ze ta 1.8HGT bude dost nekompromisni a s Puntem udela raketu na 4 kolech)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 11.08.2006 10:57, RE: Jaka volba?
Zigi napísal:
No Corsu ani Ibizu bych nebral,teda Ibizu vubec ne,Seat neni znacka moc dobra,radsi toho Opla!
Radil bych fiat Punto s motorem 1.3JTD (nizka spotreba i pojistka),ale pokud jste zavodnik a mate radsi solidni zatah,tak myslim,ze ta 1.8HGT bude dost nekompromisni a s Puntem udela raketu na 4 kolech)
to jsou ale kecy, nestydite se?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 11.08.2006 11:37, Dotaz
Příliš nerozumím výběru vozů v dotazu. Seat se silným turbodieselem versus Fiat se sportovním benzínem a k tomu jako bonus Oplík s maloobjemovými motory? Tazatel zjevně vůbec neví co vlastně chce. Mohu-li připojit svou zkušenost, tak s Corsou C 1,3 CDTi jsem najezdil 75000km a v servisu jsem byl 2x na garančce a jinak jsem lil pouze naftu a vodu do ostřikovačů.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 12.08.2006 20:47, RE: Dotaz
Figo napísal:
Příliš nerozumím výběru vozů v dotazu. Seat se silným turbodieselem versus Fiat se sportovním benzínem a k tomu jako bonus Oplík s maloobjemovými motory? Tazatel zjevně vůbec neví co vlastně chce. Mohu-li připojit svou zkušenost, tak s Corsou C 1,3 CDTi jsem najezdil 75000km a v servisu jsem byl 2x na garančce a jinak jsem lil pouze naftu a vodu do ostřikovačů.
Jo však ta Corsa je vlastně Punto (teda to co je an tom autě nejdůležitější...) Není lepší originál? Je. Takže Punto
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 13.08.2006 12:13, RE: Dotaz
wolff napísal:
Jo však ta Corsa je vlastně Punto (teda to co je an tom autě nejdůležitější...) Není lepší originál? Je. Takže Punto
asi nějak tak a když srovnám design, tak jednoznačně Punto
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 13.08.2006 21:31, Vybrat 520 nebo 525
Zvažuji koupi BMW E39 rok výroby 1996 - 2000. Je rozhodnuto, že to bude benzín, teď už jen jaký motor a bude to buď výše zmiňované varianty. Důležitá bude spotřeba, slyšel jsem, že 520 je línější a víc si vezme, já ji nehodlám zatěžovat více něž dvěma lidmi, více jen vijímečně. A další důležitý je aspekt je spolehlivost. Cenová představa je okolo 200 tisíc. Předem děkuji za radu
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 15.08.2006 05:41, RE: Vybrat 520 nebo 525
Martin A. napísal:
Zvažuji koupi BMW E39 rok výroby 1996 - 2000. Je rozhodnuto, že to bude benzín, teď už jen jaký motor a bude to buď výše zmiňované varianty. Důležitá bude spotřeba, slyšel jsem, že 520 je línější a víc si vezme, já ji nehodlám zatěžovat více něž dvěma lidmi, více jen vijímečně. A další důležitý je aspekt je spolehlivost. Cenová představa je okolo 200 tisíc. Předem děkuji za radu
A co 523i?
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.