0
späť
 

diskuze k tématu: SEAT Exeo - Audi ve španělském hávu

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 24.04.2010 12:50, Designový průser
V dobávh Toleda II nastoupil Seat správnou cestu...Toledo III byl designerský výkřík, který byl dost kontroverzní, ale je lepší, když se o autě mluví, než když člověk neví, že existuje. No, a teď soudruzi z koncernu pohřbívají Seat. Kdyby takhle vypadala nová Lada, tak bych řekl O.K.. Ale takhle debilně obyčejný design, jen aby to průměrného člověka nenasralo, je vstupenka na hřbitov automobilky. Auto jsem měl možnost vidět v reálu a vypadá strašně.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 25.04.2010 20:10, RE: Designový průser
gablenz napísal:
V dobávh Toleda II nastoupil Seat správnou cestu...Toledo III byl designerský výkřík, který byl dost kontroverzní, ale je lepší, když se o autě mluví, než když člověk neví, že existuje. No, a teď soudruzi z koncernu pohřbívají Seat. Kdyby takhle vypadala nová Lada, tak bych řekl O.K.. Ale takhle debilně obyčejný design, jen aby to průměrného člověka nenasralo, je vstupenka na hřbitov automobilky. Auto jsem měl možnost vidět v reálu a vypadá strašně.
Tato recenze spíš zůstala zapomenuta v šuplíku.Kde ty loňské sněhy jsou.Br,br.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.04.2010 08:27, RE: Designový průser
gablenz napísal:
V dobávh Toleda II nastoupil Seat správnou cestu...Toledo III byl designerský výkřík, který byl dost kontroverzní, ale je lepší, když se o autě mluví, než když člověk neví, že existuje. No, a teď soudruzi z koncernu pohřbívají Seat. Kdyby takhle vypadala nová Lada, tak bych řekl O.K.. Ale takhle debilně obyčejný design, jen aby to průměrného člověka nenasralo, je vstupenka na hřbitov automobilky. Auto jsem měl možnost vidět v reálu a vypadá strašně.
Takových extremně nudných, obyčejných, fádních aut je mraky, a dokonce se prodávají. Jednou takovou je česká superhitovka a modla v jedné osobě - předražená ochca.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.