0
späť
 

diskuze k tématu: Seat Exeo 3R - zkušenost majitele po 8000 kilometrech

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
petrk
počet príspevkov66
dátum registrácie21.04.2018
Sobota 21.04.2018 07:57, co to je?
Děkuji za opravdu velmi přínosnou a kvalitní recenzi ve stylu "stěrače stírají a houkačka houká" ... ovšem perlou je výrok "chtěl jsem neokoukané auto kombinace Audi A4 a SEAT a verdikt na závěr ... toto auto si už nikdy nekoupím, protože je to kombinace Audi A4 a SEAT
Porovnávat výbavu a technologickou vyspělost auta, které se vyrábělo kolem roku 2000 se současnými auty ... to také nemá chybu. Už prosím nepij
reagovať
Zdeny60
počet príspevkov1231
dátum registrácie08.09.2009
Utorok 24.04.2018 20:12, VW Group obecně
Očekávat od čehokoliv z tohoto koncernu cokoliv, než nudu, může kjen naivní jedinec. Unifikované díly, platformy, motory, převodovky prostě prolínají apříč koncernem, libo zdali VW, ŠKoda, Seat či Audi. Jen to má trochu jiný obal a znak na volantu. Tento koncern jsem přestal sledovat cca před 15 lety, protože nenabízí nic, co by zajímalo řidiče, který rád řídí. Bohužel, dnes lidí, co rádi řídí,. je hrstak, protože ostatní sednou v A vystozpí v B a onanují nad spotřebou, potažmo tím, jak soused slintá, když si přd barákem postavím Oktávku z roku 2015. V koncernových autech všech značek jezdím poměrně často na SC, protože je na firmě bohužel továrník nakoupil. Cesta není průser, ale šedá nuda. Auto jede, brzdí, řadí. Nic víc. Šetka emocí tam není. Co vytýkám jako zásadní komnstrukční vadu, je totálně blbě odhlučněný podvozek - hluk od zadní nápravy proniká do kastle u všech modelů Škoda i Pasát. Naposledy v sobotu jsem jel z Vídně domů novým Superbem (2018) a jízda vzadu je docela tragedie, co se hluku týká. Když jsem jel naopak tam (na letiště) , vezl mě nejnovější Pasát(sedan, dýzl). To samé. Hluk jak ve starém Oltcitu. Sorry, ale za téměř mega tohle??? Sednu do staré Nissan Primera, co mě 14 dní vozila po Rusku z hotelu do fabriky a zpět a to je jiná liga. Hluk, ale i řízení - vyžebral jsem si na klukovi (soukr. taxikář), jestli by mě nenechal svézt. Primera 2,0i je prostě Auto s velým A, kterému nejnovější cokoliv od VW Group nesahá po kotníky. Co je ovšem zásadní - Primera je stará cca 15 let, ale třeba reakce na plynový pedál - to je balzám - a není to lanko!!! Takže tolik k VW - kdo chce šedou šeď, nechť si koupí cokoliv (možná Golf GTI/Leon Cupra bude trochu jiný, zbytek je nuda).
reagovať
capslock
počet príspevkov354
dátum registrácie28.07.2007
Štvrtok 26.04.2018 12:42, RE: VW Group obecně
citácia:
reakce na: Zdeny60, 24.04.2018 20:12 (Očekávat od čehokoliv z tohoto ...)


Zdeny, ještě že tě tady máme!
Hned běžím za šéfem, aby zrušil nákup těchto nejprodávanějších modelů střední třídy, jsou to auta úplně k ničemu, kdo na dálnici neohluchne, ten dozajista umře nudou, ať radši nakoupí tucet primer od ruských taxikářů, to dá rozum!
reagovať
Zdeny60
počet príspevkov1231
dátum registrácie08.09.2009
Štvrtok 26.04.2018 16:37, RE: RE: VW Group obecně
citácia:
reakce na: capslock, 26.04.2018 12:42 (Zdeny, ještě že tě tady máme!H ...)


Běž, kam chceš. Já jsem vyjádřil jen to, jak to cítím. A proč to lidi kupují? Protože nic jiného bohužel už dnes není, až na pár výjimek, které se ztrácí v šedi davu.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.