0
späť
 

diskuze k tématu: Seat Cordoba 1.6 GLX

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 14.05.2006 00:47, No teda
No teda řešit horší brzdění většími bubny na zadních kolech? Tak to asi ne. No a ten zabiják chodců na té červené cordobě to je vrchol. Když už to tam někdo dává tak kdyby si to alespoň nastavili do funkčnosti. V 99% případů to tam ale pouze je.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 14.05.2006 11:34,
ach, no nemozu mat recenzie len stupajucu kvalitu...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 14.05.2006 15:03, imbo
Autor, autor, ty teda davas tomu slovencinovi zabrat..... si opustil skolu v piatom rocniku, vsak??? Typicky mantak.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 14.05.2006 16:20, nevim
190 1,6 55kw ? tak to uz je vrchol.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 14.05.2006 16:26, RE: nevim
vty rychlosti zapomel napísal:
190 1,6 55kw ? tak to uz je vrchol.
Felda se stejným motorem jela tachometrových 185 po rovině na dálnici v D, takže bych možná věřil.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 14.05.2006 16:49, RE: nevim
Aleš napísal:
Felda se stejným motorem jela tachometrových 185 po rovině na dálnici v D, takže bych možná věřil.
1.6 Feldu (krátkou) mám, motor je stejný jako u Cordoby 1.6 kterou má autor recenze, teda výkon je stejných 55 kW, ale Felda má vstřikování MPI proti jednobodovému u Cordoby, má tím pádem více krout´áku než Cordoba. Ale více než tachometrových 170 jsem z ní nikdy nedostal. Takže skutečná rychlost bez odchylky bude tak + - 160 Km/h. Víc prostě nejede. Takže se divím že Ty jsi dal 185 na tachu. Já nikdy. Je zajímavé, že max. rychlost je v techničáku 170. Zrychlení píšou 12 s. na 100, já umím rychleji o skoro 2 vteřiny. Zajímavé. Maximálky nedosáhnu, zrychlení je ale o dost lepší (0 - 100) než udávají. Má někdo obdobnou zkušenost s rozdílem mezi továrními údaji a reálem?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 14.05.2006 16:53, RE: nevim
Felda 1.6 napísal:
1.6 Feldu (krátkou) mám, motor je stejný jako u Cordoby 1.6 kterou má autor recenze, teda výkon je stejných 55 kW, ale Felda má vstřikování MPI proti jednobodovému u Cordoby, má tím pádem více krout´áku než Cordoba. Ale více než tachometrových 170 jsem z ní nikdy nedostal. Takže skutečná rychlost bez odchylky bude tak + - 160 Km/h. Víc prostě nejede. Takže se divím že Ty jsi dal 185 na tachu. Já nikdy. Je zajímavé, že max. rychlost je v techničáku 170. Zrychlení píšou 12 s. na 100, já umím rychl...
Nic si z toho nedělej.. Tachometry lžou, jako když "stiskne" Mě to ukazuje na pětku při 1000 ot. - 40km/h, 2000 - 80, 3000 - 110 - a mělo by 120... Tachecům, nevěřím ani dobrý den
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 14.05.2006 19:06, RE: nevim
Felda 1.6 napísal:
1.6 Feldu (krátkou) mám, motor je stejný jako u Cordoby 1.6 kterou má autor recenze, teda výkon je stejných 55 kW, ale Felda má vstřikování MPI proti jednobodovému u Cordoby, má tím pádem více krout´áku než Cordoba. Ale více než tachometrových 170 jsem z ní nikdy nedostal. Takže skutečná rychlost bez odchylky bude tak + - 160 Km/h. Víc prostě nejede. Takže se divím že Ty jsi dal 185 na tachu. Já nikdy. Je zajímavé, že max. rychlost je v techničáku 170. Zrychlení píšou 12 s. na 100, já umím rychl...
klidně tomu věř kolega má feldu 1,6 (krátkou) a na dálnici po rovině s ní dá tachometrových 190 celkem v pohodě ale skutečnost bude asi někde jinde odhadem tak 170-175km/h
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 14.05.2006 20:19, RE: nevim
Felda 1.6 napísal:
1.6 Feldu (krátkou) mám, motor je stejný jako u Cordoby 1.6 kterou má autor recenze, teda výkon je stejných 55 kW, ale Felda má vstřikování MPI proti jednobodovému u Cordoby, má tím pádem více krout´áku než Cordoba. Ale více než tachometrových 170 jsem z ní nikdy nedostal. Takže skutečná rychlost bez odchylky bude tak + - 160 Km/h. Víc prostě nejede. Takže se divím že Ty jsi dal 185 na tachu. Já nikdy. Je zajímavé, že max. rychlost je v techničáku 170. Zrychlení píšou 12 s. na 100, já umím rychl...
mám obdobnou zkušenost ještě s favoritem (karbecem),zrychlení taky lepší... a maximálka - no jak kdy foukl výtr)))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 15.05.2006 10:20, RE: nevim
kukinek napísal:
mám obdobnou zkušenost ještě s favoritem (karbecem),zrychlení taky lepší... a maximálka - no jak kdy foukl výtr)))
190 ? He he ! No. Chtelo by to zapnout GPS a porovnat rychlost s tachometrem. Nekdy to dela 10 az 15 %
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 15.05.2006 12:28, RE: nevim
Felda 1.6 napísal:
1.6 Feldu (krátkou) mám, motor je stejný jako u Cordoby 1.6 kterou má autor recenze, teda výkon je stejných 55 kW, ale Felda má vstřikování MPI proti jednobodovému u Cordoby, má tím pádem více krout´áku než Cordoba. Ale více než tachometrových 170 jsem z ní nikdy nedostal. Takže skutečná rychlost bez odchylky bude tak + - 160 Km/h. Víc prostě nejede. Takže se divím že Ty jsi dal 185 na tachu. Já nikdy. Je zajímavé, že max. rychlost je v techničáku 170. Zrychlení píšou 12 s. na 100, já umím rychl...
volkswagen bezne podhodnocuje vykony. at uz se to tyka max. rychlosti nebo vykonu motoru. tyto 1,6 kdyz jsou dobre zajete, tak bezne davaji pres 60kw
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 16.05.2006 11:54, RE: No teda
Aleš napísal:
No teda řešit horší brzdění většími bubny na zadních kolech? Tak to asi ne. No a ten zabiják chodců na té červené cordobě to je vrchol. Když už to tam někdo dává tak kdyby si to alespoň nastavili do funkčnosti. V 99% případů to tam ale pouze je.
Chtel bych teda majiteli jenom rict, ze musi jezdit jako cune. A je to jednu jestli ma cordobu, feldu nebo BMW. Z prispevku, jsem pochopil, ze se jedna o velice "DYNAMICKEHO JEZDCE" a od tech na silnicich radeji dal. Jinak ja mam sesty rok nove koupenou Feldu 1,3 MPi. Mam najeto 97 000 Km a jsem s ni naprosto spokojeny. Za tu dobu co ji mam, do ni liji benzin s kazdych 15000km polosyntetiku olej. Pouze jsem v servisu menil nefunkcni teplomer chladici kapaliny a nove leve svetlo, rozbite od kaminku. To je vse. Jsem spis klidnejsi ridic, takze pohoda. Mejte se.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 02.10.2006 16:26, RE: No teda
RoCa napísal:
Chtel bych teda majiteli jenom rict, ze musi jezdit jako cune. A je to jednu jestli ma cordobu, feldu nebo BMW. Z prispevku, jsem pochopil, ze se jedna o velice "DYNAMICKEHO JEZDCE" a od tech na silnicich radeji dal. Jinak ja mam sesty rok nove koupenou Feldu 1,3 MPi. Mam najeto 97 000 Km a jsem s ni naprosto spokojeny. Za tu dobu co ji mam, do ni liji benzin s kazdych 15000km polosyntetiku olej. Pouze jsem v servisu menil nefunkcni teplomer chladici kapaliny a nove leve svetlo, rozbite od kami...
Vcelku dobre auto.Pri 250 000 km.moze nastat problem s prevodovkou.Ono sa netreba cudovat,ked vatsina majitelov nemeni olej v prevodovke.Inak vcelku dobre auticko.Akurat dost sadne zadna cast ked to nalozite.Co sa samozrejme nepaci,tlmicom a pruzinam.Tie potom su zrele na vymenu.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.