0
späť
 

diskuze k tématu: Seat Altea XL - konečně prostor?

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.05.2007 02:28, jsem borec!
Jedu si to takhle 250km/h vole a co nevidim, mrdku skodovku, vole, zaradim tam sedmicku a skodovka stale v patach... Strasnej sen vole, bych nepral nikomu... Se vzbudis uplne vopruzenej a zechcanej, vole...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.05.2007 08:30, altea
jo jo vypadá to dobře i s tím tédéíčkem jako služební bych to bral
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.05.2007 08:51, RE: jsem borec!
Šakal napísal:
Jedu si to takhle 250km/h vole a co nevidim, mrdku skodovku, vole, zaradim tam sedmicku a skodovka stale v patach... Strasnej sen vole, bych nepral nikomu... Se vzbudis uplne vopruzenej a zechcanej, vole...
Škale, nepřehnal jsi to s oslavami 1.května ? )
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.05.2007 11:07, RE: altea
mari napísal:
jo jo vypadá to dobře i s tím tédéíčkem jako služební bych to bral
Vzhledove se me novy Seati nelibi, ale prakticnsot Altey XL je urcite vyborna. Ale design je otazkou nazoru, nerikam, ze je oskliva, jen ja osobne bych sahl asi po S maxu nebo Galaxy, ty se me vzhledove opravdu líbí. Jinak stejně je výhodnější, když se podíváte na tubulku propad ceny koupit auto rok staré, nebo 2 roky akorát po skončení záruky. Auto stále jako nové a cena o více jak 250 tis níže
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.05.2007 14:31, RE: altea
mufik.martin napísal:
Vzhledove se me novy Seati nelibi, ale prakticnsot Altey XL je urcite vyborna. Ale design je otazkou nazoru, nerikam, ze je oskliva, jen ja osobne bych sahl asi po S maxu nebo Galaxy, ty se me vzhledove opravdu líbí. Jinak stejně je výhodnější, když se podíváte na tubulku propad ceny koupit auto rok staré, nebo 2 roky akorát po skončení záruky. Auto stále jako nové a cena o více jak 250 tis níže
Tak tohle auto se mi moc libi, rok starou bych bral okamzite.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.05.2007 17:43, Prostor
Kouzelníci od Seatu/VW dokázali zvětšit vnitřní prostor na rozvoru A3 (malého vozu - dle rozměru)? Hmmm, zajímavé. Až doteď jsem se domníval, že na rozvoru záleží, a hodnota která se stává zajímavou je někde u 270 cm. Ale design se povedl, o tom žádná.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.05.2007 23:52, jsem fakt frajer
Riccardo napísal:
Škale, nepřehnal jsi to s oslavami 1.května ? )
Já nikdy nic nepřeháním chlapečku! Ale prostě když zařadím sedmičku, ujedu všem, říkám všem!
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.