0
späť
 

diskuze k tématu: Auto pro mladou rodinu.

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 02.06.2014 18:59, Auto pro mladou rodinu.
Dobrý den. Plánuji pořízení \"nového\" vozu. Jsme mladí manželé, kteří v nejbližší době plánují rodinu. Jsem na vážkách jaký vůz by byl pro nás ideální. S cenou bych se rád pohyboval do 150 tisíc. Zatím mám dva favority. Buď seat altea 1.9 tdi 77 kw a nebo ford c - max 1.8 TDCi. Roční nájezd kilometrů je cca 20 tisíc . Je to správná volba? Budu rád i za další možné eventuality. Od vozu očekávám spolehlivost, rozumnou cenu náhradních dílů a dostatečně velký zavazadlový prostor pro potřeby rodiny s dítětem. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem zdeněk Z.
reagovať
Paul
počet príspevkov773
dátum registrácie07.11.2008
Utorok 03.06.2014 16:57, RE: Auto pro mladou rodinu.
nepřihlášený uživatel napísal:
Dobrý den. Plánuji pořízení \"nového\" vozu. Jsme mladí manželé, kteří v nejbližší době plánují rodinu. Jsem na vážkách jaký vůz by byl pro nás ideální. S cenou bych se rád pohyboval do 150 tisíc. Zatím mám dva favority. Buď seat altea 1.9 tdi 77 kw a nebo ford c - max 1.8 TDCi. Roční nájezd kilometrů je cca 20 tisíc . Je to správná volba? Budu rád i za další možné eventuality. Od vozu očekávám spolehlivost, rozumnou cenu náhradních dílů a dostatečně velký zavazadlový prostor pro potřeby rodiny s dítětem. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem zdeněk Z.


Ani jedno není špatné, pokud nemá filtr pevných částic (na to hlavně bacha u Altey z dovozu), vybíral bych, co bude v lepším stavu. Altea má výhodu verze XL, která je opravdu prostorná a výhledově lepší protikorozní ochranu. Orezlého C- maxe jsem sice zatím neviděl, ale viděl jsem dost orezlých Focusů druhé generace - ne z venku, ale zákeřně zevnitř, když se sundal po bouračce nějaký díl. Podotýkám, že v obou případech jde pouze o do výšky nafouklá pětimístná auta (C-max je sedmimístný až v současné generaci, která je cenově někde jinde), a je škoda si tím zúžit výběr ve velkém množství kombi nižší střední třídy. Ještě můžu doporučit Toyotu Corollu Verso v benzínu. Dáte trochu víc za benzín, ale spolehlivostí je v této kategorii nejlepší, navíc má často 7 míst.
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Streda 04.06.2014 23:24, RE:
Dobrý den. Podle mého názoru jste si vybral dobře. Z těchto svou vozů bych upřednostnil Seat Altea, a to zejména kvůli výbornému motoru 1.9 TDI. Ten je při správném zacházení a údržbě velmi spolehlivý, s vozem si dobře poradí a má nízkou spotřebu. Ford C-max je rovněž velmi dobrý vůz pro rodinu, má velmi dobré jízdní vlastnosti, jeho motor však nedosahuje kvalit toho v seatu.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.