0
späť
 

diskuze k tématu: Seat Alhambra TDI

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 24.04.2007 00:08, Recenze slabá
Tohle jsou dobrý auta. Známý má Galaxy už z roku 1995 a pořád slouží i když má najeto přes 300000km.
Ale tahle recenze za moc nestojí............
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 24.04.2007 00:16, top-recenze
Tohle je nejlepší recenze, jakou jsem zde za ta léta četl, musím to vědět, mám na to školu a jsem ing.!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 24.04.2007 00:44, BOMBA
bomba bomba bomba udela to 195 km/h a zere to 6l a to se vyplati, to chci
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 24.04.2007 06:17, Fiat
Předchozí vozidlo: Fiat Tipo
Jj, to člověka potěší, zvlášť když jsem ho vlastnil celkem 3x v různých motorizacích a jako nejlepší považuji 1.9TD!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 24.04.2007 08:13, "Úžasná recenze"
Tak jsme se dozvěděli, že to na dálnici udělá 195, to je objev!!! Spotřeba není špatná, ale při těch 190 na dálnici, případně plně obsazené, je tak 10-11 l/100km. 6 l se dá udržet při rozumné klidnější jízdě. No a k té spolehlivosti: Brácha má služební Alhambru 4x4 v max. výbavě r.2003, něco se na tom pořád kazí, jak na mojí 18let staré Ladě Samaře. ))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 24.04.2007 08:50, TUV testy
Je zvláštní, jak si Alhambra vede špatně v TUV testech. Možná je z dané trojice nejlepší, ale porad se jedná spíše o podprumerne spolehlive vozy. Gratuluji autorovi, ze se u jeho vozu zatim mnoho zavad neobjevilo
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 24.04.2007 08:56, RE: "Úžasná recenze"
Petr napísal:
Tak jsme se dozvěděli, že to na dálnici udělá 195, to je objev!!! Spotřeba není špatná, ale při těch 190 na dálnici, případně plně obsazené, je tak 10-11 l/100km. 6 l se dá udržet při rozumné klidnější jízdě. No a k té spolehlivosti: Brácha má služební Alhambru 4x4 v max. výbavě r.2003, něco se na tom pořád kazí, jak na mojí 18let staré Ladě Samaře. ))
Jenže pokud jste pozorně četl příspěvek, tak autor doporučuje první generaci a to nejlépe ročníky 1999 - 2000, což s Vámi psanou Alhambrou roku 2003 nemá moc společného. A testy TUV jsou sice na jedné straně hezké, ale vždy můžete chytit dobrý kus, nebo také špatný.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 24.04.2007 09:20, RE: "Úžasná recenze"
Honzin napísal:
Jenže pokud jste pozorně četl příspěvek, tak autor doporučuje první generaci a to nejlépe ročníky 1999 - 2000, což s Vámi psanou Alhambrou roku 2003 nemá moc společného. A testy TUV jsou sice na jedné straně hezké, ale vždy můžete chytit dobrý kus, nebo také špatný.
Alhambra je hezke auto, osobne jsme drive pro rodininu vybirali take neco podobneho, akorat jsme chteli Galaxy po faceliftu, ale pak z toho seslo. Jinak tabulky TUV jsou orientacni a je treba je opravdu brat s rezervou, a u ojeteho auta plati stejne uz vice servis puvodniho majitele, nez spolehlivost, kterou mel jako novy. Stejne jako GALAXY, ALHAMBRA, SHARAN tak i toledo je na uplne poslednim miste ve spolehlivosti, a nevsiml jsem si, ze by ani nase, ani kamaradovo toledo stalo v servise nejak casteji nez ostatni auta, mozna stesti pri koupi. Nase toledo z nemecka, kamarad ho kupoval jako nove.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 24.04.2007 09:29, RE: "Úžasná recenze"
Petr napísal:
Tak jsme se dozvěděli, že to na dálnici udělá 195, to je objev!!! Spotřeba není špatná, ale při těch 190 na dálnici, případně plně obsazené, je tak 10-11 l/100km. 6 l se dá udržet při rozumné klidnější jízdě. No a k té spolehlivosti: Brácha má služební Alhambru 4x4 v max. výbavě r.2003, něco se na tom pořád kazí, jak na mojí 18let staré Ladě Samaře. ))
plně obsazená Alhambra nepojede v žádném případě za 10až11l.Nedavno jsem s ní jel z Německa za ní auto na káře a spotřeba9,5l.Kolik to žere při 190jsem nezkoušel,stačí mi150.Jinak velmi pohodlné auto najeto265 000km,závady už ňáké byly,ale na cestě nás nikdy nenechala.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 24.04.2007 09:33, RE: "Úžasná recenze"
mufik.martin napísal:
Alhambra je hezke auto, osobne jsme drive pro rodininu vybirali take neco podobneho, akorat jsme chteli Galaxy po faceliftu, ale pak z toho seslo. Jinak tabulky TUV jsou orientacni a je treba je opravdu brat s rezervou, a u ojeteho auta plati stejne uz vice servis puvodniho majitele, nez spolehlivost, kterou mel jako novy. Stejne jako GALAXY, ALHAMBRA, SHARAN tak i toledo je na uplne poslednim miste ve spolehlivosti, a nevsiml jsem si, ze by ani nase, ani kamaradovo toledo stalo v servise nejak ...
A jeste jsme koupili pro rodininu Fiata Punto, toho vyuzivame jenom v Oxfordu, kam se kazdy rok hlasim na univerzitu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 24.04.2007 09:49, Motor z Passatu
Rozvody mate umistene na boku proto, ze mate motor ulozeny napric, kdezto v Passatu je ulozeny podelne, takze ma rozvody zepredu. Stejny motor se ale krome Passatu vyskytoval take v mnoha jinych koncernovych vozech - namatkou Golf, Bora, Seaty Leon, Toledo, Skoda Octavia a jiste jsem jeste na mnoho dalsich zapomnel.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 24.04.2007 10:42, RE: Motor z Passatu
AnderN napísal:
Rozvody mate umistene na boku proto, ze mate motor ulozeny napric, kdezto v Passatu je ulozeny podelne, takze ma rozvody zepredu. Stejny motor se ale krome Passatu vyskytoval take v mnoha jinych koncernovych vozech - namatkou Golf, Bora, Seaty Leon, Toledo, Skoda Octavia a jiste jsem jeste na mnoho dalsich zapomnel.
jj, tenhle motor mám v octě I a na tom autě je to to nejlepší. Nejsem blázen, abych s tím lítal 190. Při 150 si bere 7.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 25.04.2007 17:06, gumy
Gumy jsou i TP předepsané zesílené. Pokud recenzent ojede gumy za rok, je to tím, že najede 50 tisíc nebo jede jako ....
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.