0
späť
 

diskuze k tématu: Koupě většího vozu střední třídy s minimálními provozními náklady do 100.000 Kč

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, česká vozidla, německá vozidla, ostatní, typ vozidla, osobní
Michal Čapek
počet príspevkov1
dátum registrácie23.02.2013
Sobota 23.02.2013 18:46, Koupě většího vozu střední třídy s minimálními provozními náklady do 100.000 Kč
Dobrý den,

rád bych si pořídil větší automobil střední třídy v karoserii sedan nebo liftback v benzínu nebo LPG do 100.000 Kč. Hlavním kriteriem jsou minimální provozní náklady, spolehlivost a co nejnižší cena náhradních dílů z druhovýroby.
Jsem jen občasný řidič, doposud jsem nebyl vlastníkem vozu, vždy jsem měl jen zapůjčený vůz od známých (např. SAAB 9000 2.0T, Škoda Octavia II 1.9 tdi, Seat Cordoba 1.4). V současné době se potřebuji občas dostat i někam dál, kam se veřejná doprava nedostane.
Mezi vozy o kterých uvažuji jsou např: Mazda 6, Škoda Superb, Opel Vectra C GTS, Honda Accord, Mitsubishi Galant, Toyota Avensis, Nissan Primera, SAAB 9-3 a 9-5, Volvo S60 a S80, Peugeot 607, KIA Magentis a Optima, Hyundai Sonata, Chrysler Sebring…
Hlavně by mě zajímalo srovnání cen náhradních dílů, kde mě provoz příjde na nejmíň. Jsem jen laik, který chce ušetřit rodině co nejvíc peněz. Poučte mě, popřípadě mi doporučte i jiné vozidlo.

Díky třeba i za soukromou odpověď. M. Čapek
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Piatok 22.03.2013 23:48, Re:
Dobrý den. Pokud je Váš roční nájezd kolem nízký, zajímal bych se spíše o vozidla s pohonem pouze na benzín. S ohledem na spolehlivost bych Vám z vybraných vozů doporučil Toyotu Avensis nebo Nissana Primeru. Ostatní vozy určitě nejsou špatné, ale právě tato dvě japonská auta jsou brána jako etalon spolehlivosti. Rovněž bych Vám doporučil vyzkoušet si i Ford Mondeo. O něm lze rovněž říci, že je to velmi spolehlivé vozidlo s nízkými provozními náklady a dobrou dostupností náhradních dílů. Mondeo nabídne také perfektní jízdní vlastnosti a velmi dobrý komfort cestování.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.