0
späť
 

diskuze k tématu: Vrchol luxusu? Projeli jsme kabriolet Rolls-Royce

kategórie zaradenia témy: anglická vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 14.08.2012 11:52, anglický sen
RR má svůj šarm a i na nový design jsem si zvykl, ale mé vysněné anglické auto (pokud se to ještě dá tak obyčejně nazvat) je a bude Bentley Brooklands. Nikdy nezapomenu na test v Top Gearu, kdy ho Clarkson drtil na okruhu. Má ještě motor původní konstrukce s lokomotivovým krouťákem a ten zvuk! No a charisma barokního designu a detailně zpracovaného interiéru, k tomu není co dodat! Vyhrát ve Sportce, tak kašlu na veškerá Lamba, Ferrari a Porsche (no, Porsche možná ne ;o) ) a jedu si do SRN pro Brooklands. Samozřejmě v černé a pak rovnou hurá přes Alpy směr Cote d´Azur ;o)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 16.08.2012 10:20, RE: anglický sen
Paul napísal:
RR má svůj šarm a i na nový design jsem si zvykl, ale mé vysněné anglické auto (pokud se to ještě dá tak obyčejně nazvat) je a bude Bentley Brooklands. Nikdy nezapomenu na test v Top Gearu, kdy ho Clarkson drtil na okruhu. Má ještě motor původní konstrukce s lokomotivovým krouťákem a ten zvuk! No a charisma barokního designu a detailně zpracovaného interiéru, k tomu není co dodat! Vyhrát ve Sportce, tak kašlu na veškerá Lamba, Ferrari a Porsche (no, Porsche možná ne ;o) ) a jedu si do SRN pro Br...
Tak tomuhle naprosto rozumím.... Cote d Azur jsem před deseti lety projížděl v 911 ze sedmdesátých let, úžasný zážitek. Akorát bych si sebral nikoliv Brooklands, ale nový Mulsanne. Je to už jiný level.....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 19.08.2012 18:05, RE: anglický sen
Paul napísal:
RR má svůj šarm a i na nový design jsem si zvykl, ale mé vysněné anglické auto (pokud se to ještě dá tak obyčejně nazvat) je a bude Bentley Brooklands. Nikdy nezapomenu na test v Top Gearu, kdy ho Clarkson drtil na okruhu. Má ještě motor původní konstrukce s lokomotivovým krouťákem a ten zvuk! No a charisma barokního designu a detailně zpracovaného interiéru, k tomu není co dodat! Vyhrát ve Sportce, tak kašlu na veškerá Lamba, Ferrari a Porsche (no, Porsche možná ne ;o) ) a jedu si do SRN pro Br...
a co flying spare, ten si myslím, že je i hezčí než mulsanne. :)
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.