0
späť
 

diskuze k tématu: Koupit za 100 tis. Kč. Renault Thalia nebo Chevrolet Aveo?

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla, americká vozidla
Kojot027
počet príspevkov111
dátum registrácie02.01.2011
Piatok 09.06.2017 15:45, Thalia 1,4
Pokud něco fakt nenáročného, doporučím z výběrzu Thálii. 1,4 v benzínu v podstatě držák. Nic v autě není tedy se to nemůže podělat. Rodiče s tím od nova najeli asi 110 tis a bracha pak dalších asi 80 tis. Zatuhávali jen zadní třmeny a a občas zůstali viset destičky. Každý rok před a po zimě vyčistit namazat a problém zmizel. Elektrika na okna trochu bolístka + display (rozsypaný text) Čidlo na snímači otáček a přední kuláky. Jinak opravy skoro nula. Možná jetě prorezlý výfuk. Auto šlo dál a pokud vím tak stále jezdí. Zas na druhou stranu ujet v tom 200 km v kuse trochu trest. Sedáky na nic, hučení a svist větru + hrčení motoru přes neodhlučněnou příčku. Ale jako základ s větším kufrem i když s blbým přístupem ok. Na začátek proč ne.. hledat vhodný kus nebouraný a s historii.. jako u všeho.
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Sobota 10.06.2017 07:27, thalia
také doporučím Thalii, spolehlivý je i motor 1.2, určitě se vyhni 1.5dCi - diesel v takto malém autě nedává smysl, navíc tenhle motor má své mouchy
reagovať
sepp
počet príspevkov4
dátum registrácie16.06.2017
Piatok 16.06.2017 21:42, Thalii
Doporučuji thalii. Máme ji v rodině ( mimo jiné auta ) a tvrdím o tomto voze, že je nejlepším autem v poměru výkon cena. Na tom autě není skoro co by se pokazilo (a to je tam pná výbava včetně digi klima) a pokud ano, jsou to banality a řešitelné za pár korun. Vždy, když mám auto v servise, do práce si půjčuji thalii, která je spolehlivá, jak slunce. Navíc nerezne a je zvýšená (říkám jí "mikro SUV-čko), má světlou výšku větší, než kdejaké opravdové SUV! Máme motor 1,2 16V 55kw a při stejném stylu jízdy jsem schopen s tímto motorem jet s o litr menší spotřebou, než s mým 2,0 tdi PD v seatu altea xl. Thalii máme 6 let a zatím bez závady! Osobně nechápu, jak je možný, že tak "laciný" auto může být tak dobrý. Samozřejmě to není auto na závodění a sedadla ti budou poněkud malá, pokud máš jako já 188cm. Ale uživatelsky opravdu hodně muziky za málo peněz. - bez konkurence! Škoda, že už se thalie nedělá, koupil bych funglnovou - a to tvrdím já, kdo má koncernový tdi-čko. :D
reagovať
peters.cz
počet príspevkov8
dátum registrácie26.10.2011
Piatok 30.06.2017 05:53, .íča nebo mrtvola
Záleží asi na tom, co ti vadí míň - jestli znak s .íčou, nebo značka co je v Česku potažmo Evropě mrtvá.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.