0
späť
 

diskuze k tématu: Renault Mégane Collection 2012: facelfit vně i pod kapotou

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2012 12:48, Článek
Musím to napsat sem, protože nevím kam jinam. Když si otevřu oddíl "Magazín", tak kromě článků, které jsou na hlavní stránce, je tam ještě mnoho dalších článků, které se na hlavní straně vůbec neobjevily (z posledního týdne snad čtyři recenze). Vzhledem k tomu, že je u nich diskuze nulová, tak bych řekl, že jsem snad jediný, kdo si toho všimnul. Přitom recenze Superbu 2.0 TDI se kterým majitel najel přes 200 tisíc km, při důsledném dodržování longlife intervalů, by určitě nějakou reakci vyvolala.

Chápu, že vás živí reklama, ale bez těch článků by sem mnoho čtenářů nezavítalo, tak by to chtělo jim trochu prostoru věnovat. Už jen proto, že sem někteří přispěli a pak svůj příspěvek ani nenajdou.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2012 13:18, RE: Článek
Koloss napísal:
Musím to napsat sem, protože nevím kam jinam. Když si otevřu oddíl "Magazín", tak kromě článků, které jsou na hlavní stránce, je tam ještě mnoho dalších článků, které se na hlavní straně vůbec neobjevily (z posledního týdne snad čtyři recenze). Vzhledem k tomu, že je u nich diskuze nulová, tak bych řekl, že jsem snad jediný, kdo si toho všimnul. Přitom recenze Superbu 2.0 TDI se kterým majitel najel přes 200 tisíc km, při důsledném dodržování longlife intervalů, by určitě nějakou reakci vyvolala...
Díky za námět, některé z recenzí opravdu vzhledem k jejich počtu vkládáme přímo do sekce Magazín. Jejich autoři se ale o zveřejnění dozví - každému z nich zasíláme informační e-mail. Recenze Superbu se objeví na titulní stránce během hodinky...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2012 13:55, RE: Článek
Koloss napísal:
Musím to napsat sem, protože nevím kam jinam. Když si otevřu oddíl "Magazín", tak kromě článků, které jsou na hlavní stránce, je tam ještě mnoho dalších článků, které se na hlavní straně vůbec neobjevily (z posledního týdne snad čtyři recenze). Vzhledem k tomu, že je u nich diskuze nulová, tak bych řekl, že jsem snad jediný, kdo si toho všimnul. Přitom recenze Superbu 2.0 TDI se kterým majitel najel přes 200 tisíc km, při důsledném dodržování longlife intervalů, by určitě nějakou reakci vyvolala...
To jsem si opravdu nevšiml a asi nejsem sám. Sleduji tipcars prakticky každý den, ale že mi utíká spoustá článků tímto způsobem jsem neměl tušení. Díky za upozornění.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2012 14:00, RE: Článek
Koloss napísal:
Musím to napsat sem, protože nevím kam jinam. Když si otevřu oddíl "Magazín", tak kromě článků, které jsou na hlavní stránce, je tam ještě mnoho dalších článků, které se na hlavní straně vůbec neobjevily (z posledního týdne snad čtyři recenze). Vzhledem k tomu, že je u nich diskuze nulová, tak bych řekl, že jsem snad jediný, kdo si toho všimnul. Přitom recenze Superbu 2.0 TDI se kterým majitel najel přes 200 tisíc km, při důsledném dodržování longlife intervalů, by určitě nějakou reakci vyvolala...
I já to zaznamenal, ale to je tak maximálně měsíc, kdy se s tímto započlo. U některých se diskuse objevila. Nicméně některé články jsou skutečně o ničem.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2012 15:14, RE: Článek
David V napísal:
I já to zaznamenal, ale to je tak maximálně měsíc, kdy se s tímto započlo. U některých se diskuse objevila. Nicméně některé články jsou skutečně o ničem.
Jo, souhlas, většina z těch recenzi je povrchních a někdy jsou i dost zmatené. Ale jestli není nějaké obecné kritérium, které recenze takto odsunout, tak by mohla uniknout i nějaká zajímavá, u které by se mohlo dost diskutovat.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2012 15:33, RE: Článek
Koloss napísal:
Jo, souhlas, většina z těch recenzi je povrchních a někdy jsou i dost zmatené. Ale jestli není nějaké obecné kritérium, které recenze takto odsunout, tak by mohla uniknout i nějaká zajímavá, u které by se mohlo dost diskutovat.
Chceš diskutovat? Počkej příští týden, zas tady hodlám zčeřit poklidnou vodu plnou neškodných článků.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2012 16:10, RE: Článek
Karel - TipCars.com napísal:
Díky za námět, některé z recenzí opravdu vzhledem k jejich počtu vkládáme přímo do sekce Magazín. Jejich autoři se ale o zveřejnění dozví - každému z nich zasíláme informační e-mail. Recenze Superbu se objeví na titulní stránce během hodinky...
Hodinky uběhly tři a stále nic. Možná by bylo dobré to přihodit zítra ráno.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2012 16:13, RE: Článek
Koloss napísal:
Hodinky uběhly tři a stále nic. Možná by bylo dobré to přihodit zítra ráno.
Já tam článek vidím - poslední z těch co jsou na titulní stránce Títra ho tam můžu dát také, není problém...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2012 16:13, RE: Článek
Karel - TipCars.com napísal:
Díky za námět, některé z recenzí opravdu vzhledem k jejich počtu vkládáme přímo do sekce Magazín. Jejich autoři se ale o zveřejnění dozví - každému z nich zasíláme informační e-mail. Recenze Superbu se objeví na titulní stránce během hodinky...
Jo, už ji vidím - na konci seznamu mimo zobrazení. Kdo nehledá mezi starými články, tak ji nenajde.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2012 17:54, vida
To mě taky úplně uniklo, mám takový návrh pro redakci, což dávat všechny články na úvodní stránku? Bylo by hned jasné který článek nově přibyl, kdežto takhle aby jeden furt klikal na všechny rubriky. Nakonec diskuze se může "rozjet" kdekoli, to moc nejde odhadnout.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2012 21:47, RE: vida
ivan2 napísal:
To mě taky úplně uniklo, mám takový návrh pro redakci, což dávat všechny články na úvodní stránku? Bylo by hned jasné který článek nově přibyl, kdežto takhle aby jeden furt klikal na všechny rubriky. Nakonec diskuze se může "rozjet" kdekoli, to moc nejde odhadnout.
Měl jsem dodnes za to, že to tak dávno je. Jinak souhlas, stejně jinam (krom občas surfování po autech na prodej) nechodím. Jen když jsem pár dní offline tak projdu i magazín.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2012 23:17, RE: Článek
Koloss napísal:
Musím to napsat sem, protože nevím kam jinam. Když si otevřu oddíl "Magazín", tak kromě článků, které jsou na hlavní stránce, je tam ještě mnoho dalších článků, které se na hlavní straně vůbec neobjevily (z posledního týdne snad čtyři recenze). Vzhledem k tomu, že je u nich diskuze nulová, tak bych řekl, že jsem snad jediný, kdo si toho všimnul. Přitom recenze Superbu 2.0 TDI se kterým majitel najel přes 200 tisíc km, při důsledném dodržování longlife intervalů, by určitě nějakou reakci vyvolala...
Pod příspěvěk Kolose se klidně podepíšu. S překvapením jsem to cca měsíc zpět zjistil a v sekci magazín je podle počtu přečtení krásně vidět články vystavené na titulní straně a články ostatní. Obecně je ale úroveň těch neuvedených článku nižší ať už z jakéhokoliv důvodu. Je to poznat. Diskutovat pod nima nemá prozatím cenu, když o nich skoro nikdo neví a nikdo tam tudíž nechodí. Je to námět pro redakci, pokud se tam za celou dobu nikdo nenaučil nahlížet a čte pouze články z titulní strany, tak je skoro zbytečné je na tipcars přidávat, chtělo by to změnu/úpravu stránky, nebo alespoň upozornění na titulní straně na nový článek v jiné sekci.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.