0
späť
 

diskuze k tématu: Renault Laguna II 1.8 16v 86 kW

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 30.04.2014 09:51, Renault Laguna II 1.8 16v 86 kW
Dobrý den. Měl jsem již několik francouzských vozů (2x Megan a 1x Scénic) s 1,6 16v a byl jsem vždy spokojen. Teď mám možnost koupit benzínovou Lagunu II 1,8 16v z r. 2001. Zajímala by mě poruchovost a spotřeba.. Mám služební vůz a se svým ročně najedu kolem 5000 km, takže o dieselu vůbec neuvažuji.
reagovať
xtrox
počet príspevkov233
dátum registrácie01.11.2012
Piatok 02.05.2014 08:20, RE: Renault Laguna II 1.8 16v 86 kW
nepřihlášený uživatel napísal:
Dobrý den. Měl jsem již několik francouzských vozů (2x Megan a 1x Scénic) s 1,6 16v a byl jsem vždy spokojen. Teď mám možnost koupit benzínovou Lagunu II 1,8 16v z r. 2001. Zajímala by mě poruchovost a spotřeba.. Mám služební vůz a se svým ročně najedu kolem 5000 km, takže o dieselu vůbec neuvažuji.


první roky dvojkové lafuny byly slabé na elektriku.
jestli lagunu ll, pak poslední rok před faceliftem nebo až po faceliftu
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Štvrtok 05.06.2014 12:52, re:
Dobrý den. Renault Laguna bohužel není zrovna synonymem spolehlivosti. Nejvíce ji trápí poruchová elektroinstalace - ovládání oken, zrcátek, palubní počítač nebo karty, jež laguna používá místo klíčku – to vše po letech často nefunguje. Nepříjemné jsou také hluk způsobující uvolněné tepelné štíty výfukového potrubí a servisní náklady zvyšují také poddim enzovaná spodní příčná ramena přední nápravy. Často se také bezdůvodně vybíjely akumulátory a nefungovalo tlačítko startování motoru. Benzínová osmnáctistovka je jedním z nejlepších motorů pro toto auto.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.